Artykuły

Cena

Cena pozostaje królem na rynku elektroniki

2024-04-12

Polscy nabywcy sięgający po elektronikę konsumencką wciąż w pierwszej kolejności kierują się ceną. Ekologia pozostaje istotna, ale znaczenie ma najczęściej wówczas, gdy pozwala wygenerować oszczędność pieniędzy. Dla konsumentów ważne są również specyfikacja techniczna i marka. Takie dane płyną z najnowszych analiz opartych na badaniu gfknewron Consumer.

Czytaj więcej...
Cyberbezpieczeństwo w „inteligentnym” domu

Cyberbezpieczeństwo w „inteligentnym” domu [promocja]

2024-04-12

W obliczu rosnącej popularności systemów smart home i urządzeń opartych na Internecie rzeczy (IoT) kwestie bezpieczeństwa cyfrowego powinny być priorytetem zarówno dla producentów, jak i użytkowników. Z analiz grupy IQS wynika, że „inteligentne” urządzenie w swoim mieszkaniu posiada już trzech na czterech Polaków. Należy jednak pamiętać o właściwym korzystaniu z potencjału „inteligentnego” domu.

Czytaj więcej...
Wspiera edukację

Wspiera edukację na Uniwersytecie Ekonomicznym

2024-04-02

Grupa Amica, kontynuując swoje zaangażowanie w edukację, ponownie ufundowała bezpłatny dostęp do publikacji „Puls Biznesu” dla studentów oraz wykładowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Inicjatywa ma wspierać pokolenie przyszłych specjalistów gospodarczych, by lepiej funkcjonowali w środowisku biznesowym.

Czytaj więcej...
Prezentuje indeks „Invisible Load”

Prezentuje indeks „Invisible Load” [promocja]

2024-03-09

Najnowsze badanie przeprowadzone przez firmę Samsung pokazało, że samo planowanie czynności domowych zabiera Europejczykom aż 86 proc. czasu poświęcanego na rzeczywiste wykonanie danego zadania. Poczucie niepokoju czy zbyt intensywne myślenie o danej czynności – jeszcze przed jej wykonaniem – to objawy tak zwanego „niewidzialnego obciążenia”, które negatywnie wpływa na nasz dobrostan.

Czytaj więcej...
Prezentuje cykl „Arcydzieło do kawy”

Prezentuje cykl „Arcydzieło do kawy” [promocja]

2024-03-08

Siemens rozpoczął współpracę z fundacją Niezła Sztuka, promującą sztukę i malarstwo. Cykl „Arcydzieło do kawy” dzięki lekkiej formie pozwala poznać dzieła sztuki z całego świata.

Czytaj więcej...
Odkurzacz oszczędny i wytrzymały

Odkurzacz oszczędny i wytrzymały [promocja]

2024-03-07

Świadomość konsumencka dotycząca ekologii rośnie. Klienci, dokonując wyboru sprzętu do sprzątania domu, coraz częściej kierują się nie tylko kryterium skuteczności, ale zwracają także uwagę na ekologiczny aspekt swoich zakupów.

Czytaj więcej...
Mechanizm autoryzowanego przedstawiciela

Mechanizm autoryzowanego przedstawiciela [promocja]

2024-03-07

Zgodnie z zapisami art. 25 ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym podmiot wprowadzający do obrotu sprzęt pochodzący od producenta nie musi wykonywać obowiązków nałożonych na niego ustawą, jeżeli spełni określone warunki. W niniejszym artykule postaramy się wyjaśnić ten przepis.

Czytaj więcej...
Premiery na targach

Premiery na targach ENEX 2024

2024-03-06

Podczas XXVI Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX 2024, które odbyły się w dniach 7 – 8 lutego br. w Kielcach, firma LG zaprezentowała najnowsze urządzenia: pompę ciepła LG Therma V R290 Monobloc oraz klimatyzatory pokojowe, w tym model z wyświetlaczem LCD.

Czytaj więcej...
Charytatywna Roomba

Charytatywna Roomba po raz kolejny wsparła WOŚP

2024-03-06

Od 5 lat firma DLF, autoryzowany importer i dystrybutor marki iRobot w Polsce, aktywnie angażuje się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku projekt „wośpowego” iRobota Roomba Combo j9+ przygotował Marcin „Tyber” Tybuś.

Czytaj więcej...
Łatwiejsze i tańsze zakupy

Łatwiejsze i tańsze zakupy z aplikacją Samsung Shop

2024-03-02

Zaprojektowaną z myślą o urządzeniach z Androidem aplikacją Samsung Shop południowokoreańska marka udowadnia, że zakupy na telefonach czy tabletach mogą być komfortowe i szybkie.

Czytaj więcej...
Uczestnikiem debaty

Uczestnikiem debaty „Rok do ROP-u. Przyszłość systemu kaucyjnego”

2024-03-02

Związek producentów AGD APPLiA Polska był reprezentowany podczas debaty „Rok do ROP-u. Przyszłość systemu kaucyjnego”.

Czytaj więcej...
Sieć Sferis RTV AGD

Sieć Sferis RTV AGD na przysłowiowe 110 procent!

2024-02-27

Grupa Kapitałowa ACTION SA konsekwentnie realizuje swoją strategię opartą na dywersyfikacji oferty dostawców i odbiorców i z powodzeniem rozwija swoje projekty zarówno w kanale hurtowym, jak i detalicznym.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket