Artykuły

Kup maszynkę

BOSCH

Kup maszynkę i odbierz prezent

2021-10-12

Najnowsza akcja promocyjna marki Bosch jest kierowana do klientów, którzy zdecydują się na zakup jednej z wielofunkcyjnych maszynek do mielenia. Mogą tym samym otrzymać atrakcyjny prezent.

Czytaj więcej...
Konkurs edukacyjny

ASEKOL

Konkurs edukacyjny „Posprzątaj ROD”

2021-09-12

W ramach kampanii „Love Recykling” firma Asekol zorganizowała konkurs kierowany do Rodzinnych Ogrodów Działkowych, w którym mogą one wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zebrać najwięcej elektrośmieci.

Czytaj więcej...
W komplecie

RUSSELL HOBBS

W komplecie lepiej!

2021-09-12

Popularne serie śniadaniowe stanowią prawdziwą ozdobę kuchni, dlatego marka Russell Hobbs zachęca do wspólnego zakupu czajników i tosterów.

Czytaj więcej...
Promocja

REMINGTON

Promocja „Back to school”

2021-09-10

Powrót do szkoły wcale nie musi być trudny, zwłaszcza z nową promocją marki Remington. Biorąc w niej udział mamy szanse wygrać atrakcyjne nagrody.

Czytaj więcej...
Odkurzaj

BOSCH

Odkurzaj #LikeABosch

2021-09-10

Kupując wielofunkcyjny odkurzacz Bosch AquaWash&Clean objęty promocją klient może otrzymać atrakcyjny zestaw środków do prania oraz worków.

Czytaj więcej...
Promocja

KAERCHER

Promocja na profesjonalne urządzenia czyszczące

2021-05-23

Dzięki nowej akcji promocyjnej „PRO korzyści!” klienci mają możliwość zakupu profesjonalnych urządzeń czyszczących Kärchera w atrakcyjnych cenach w okresie od kwietnia do końca czerwca br.

Czytaj więcej...
500 zł do zdobycia w loterii

BOSCH

500 zł do zdobycia w loterii MyBosch

2021-05-11

Trwa loteria MyBosch, w której co miesiąc pięciu szczęśliwców może wygrać nawet 500 zł. Wystarczy zakupić urządzenie marki Bosch i je zarejestrować.

Czytaj więcej...
Promocja

REMINGTON

Promocja „Hello World”

2021-05-10

W akcji promocyjnej marki Remington zakup wybranych prostownic jest premiowany atrakcyjną nagrodą w postaci rollera do twarzy.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket