Artykuły

Ekspres J8 Twin z wyróżnieniem

Ekspres J8 Twin z wyróżnieniem „iF Design Award”

2024-05-10

Niezwykle kompaktowa JURA J8 Twin to ewenement w swoim segmencie, ponieważ oferuje możliwość obsługi dwóch różnych gatunków kawy. Rozwiązanie to zostało docenione w prestiżowym konkursie wzorniczym.

Czytaj więcej...
Stawia

Stawia na globalną transformację cyfrową

2024-05-09

Grupa Amica od lat stawia na innowacje i cyfryzację. Najnowszym projektem było zakończenie migracji do SAP S/4HANA w skandynawskiej spółce Gram A/S, będącej częścią Grupy Amica. 

Czytaj więcej...
Umacnia pozycję

Umacnia pozycję na rynku nieruchomości handlowych

2024-05-04

Według planów grupa TERG SA czyli właściciel m.in. sklepów Media Expert, w okresie dwóch lat odda do użytku parki handlowe o łącznej powierzchni 72 tys. m2.

Czytaj więcej...
Prezentuje wyniki finansowe za 2023 r.

Prezentuje wyniki finansowe za 2023 r. i omawia perspektywy

2024-05-04

BSH Hausgeräte GmbH osiągnęło obroty w wysokości 14,8 miliarda euro w 2023 r. Skorygowany o efekty kursowe obrót był więc na poziomie z poprzedniego roku.

Czytaj więcej...
Cena

Cena pozostaje królem na rynku elektroniki

2024-04-12

Polscy nabywcy sięgający po elektronikę konsumencką wciąż w pierwszej kolejności kierują się ceną. Ekologia pozostaje istotna, ale znaczenie ma najczęściej wówczas, gdy pozwala wygenerować oszczędność pieniędzy. Dla konsumentów ważne są również specyfikacja techniczna i marka. Takie dane płyną z najnowszych analiz opartych na badaniu gfknewron Consumer.

Czytaj więcej...
Cyberbezpieczeństwo w „inteligentnym” domu

Cyberbezpieczeństwo w „inteligentnym” domu [promocja]

2024-04-12

W obliczu rosnącej popularności systemów smart home i urządzeń opartych na Internecie rzeczy (IoT) kwestie bezpieczeństwa cyfrowego powinny być priorytetem zarówno dla producentów, jak i użytkowników. Z analiz grupy IQS wynika, że „inteligentne” urządzenie w swoim mieszkaniu posiada już trzech na czterech Polaków. Należy jednak pamiętać o właściwym korzystaniu z potencjału „inteligentnego” domu.

Czytaj więcej...
Wspiera edukację

Wspiera edukację na Uniwersytecie Ekonomicznym

2024-04-02

Grupa Amica, kontynuując swoje zaangażowanie w edukację, ponownie ufundowała bezpłatny dostęp do publikacji „Puls Biznesu” dla studentów oraz wykładowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Inicjatywa ma wspierać pokolenie przyszłych specjalistów gospodarczych, by lepiej funkcjonowali w środowisku biznesowym.

Czytaj więcej...
Projekt

Projekt ASEKOL Everest Expedition

2024-04-01

Organizacja odzysku ASEKOL PL została sponsorem tytularnym wyprawy Asekol Everest Expedition. To wyjątkowy projekt, który w niekonwencjonalny sposób zwraca uwagę na problematykę ekologii oraz przetwarzania odpadów.

Czytaj więcej...
Prezentuje indeks „Invisible Load”

Prezentuje indeks „Invisible Load” [promocja]

2024-03-09

Najnowsze badanie przeprowadzone przez firmę Samsung pokazało, że samo planowanie czynności domowych zabiera Europejczykom aż 86 proc. czasu poświęcanego na rzeczywiste wykonanie danego zadania. Poczucie niepokoju czy zbyt intensywne myślenie o danej czynności – jeszcze przed jej wykonaniem – to objawy tak zwanego „niewidzialnego obciążenia”, które negatywnie wpływa na nasz dobrostan.

Czytaj więcej...
Prezentuje cykl „Arcydzieło do kawy”

Prezentuje cykl „Arcydzieło do kawy” [promocja]

2024-03-08

Siemens rozpoczął współpracę z fundacją Niezła Sztuka, promującą sztukę i malarstwo. Cykl „Arcydzieło do kawy” dzięki lekkiej formie pozwala poznać dzieła sztuki z całego świata.

Czytaj więcej...
Odkurzacz oszczędny i wytrzymały

Odkurzacz oszczędny i wytrzymały [promocja]

2024-03-07

Świadomość konsumencka dotycząca ekologii rośnie. Klienci, dokonując wyboru sprzętu do sprzątania domu, coraz częściej kierują się nie tylko kryterium skuteczności, ale zwracają także uwagę na ekologiczny aspekt swoich zakupów.

Czytaj więcej...
Mechanizm autoryzowanego przedstawiciela

Mechanizm autoryzowanego przedstawiciela [promocja]

2024-03-07

Zgodnie z zapisami art. 25 ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym podmiot wprowadzający do obrotu sprzęt pochodzący od producenta nie musi wykonywać obowiązków nałożonych na niego ustawą, jeżeli spełni określone warunki. W niniejszym artykule postaramy się wyjaśnić ten przepis.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket