Artykuły

Oczyszczacz powietrza

CONCEPT

Oczyszczacz powietrza CA1020 Perfect Air

2023-05-19

Koniec sezonu grzewczego nie oznacza konieczności zaprzestania oczyszczania powietrza. Dla wielu osób, np. alergików, to sprzęt niezbędny przez cały rok. Przykładem takiego produktu może być Concept CA1020 – oczyszczacz z funkcjami smart.

Czytaj więcej...
Blender ręczny

BOSCH

Blender ręczny ErgoMaster Serie 4 MSM4B670

2023-05-18

Oferowany przez markę Bosch blender ręczny ErgoMaster Serie 4 MSM4B670 jest wyposażony w akcesoria, które sprawiają, że funkcjonalność urządzenia sięga daleko poza miksowanie produktów spożywczych.

Czytaj więcej...
Blendery ręczne

ZELMER

Blendery ręczne ZHB4652 Pulsar Deluxe Max

2023-05-21

Blendery ręczne stają się coraz popularniejsze w polskich kuchniach. Nową propozycją marki Zelmer są urządzenia z serii Pulsar Deluxe Max, wyposażone w niezawodny silnik o mocy maksymalnej aż 800 W.

Czytaj więcej...
Waga kuchenna

SALTER

Waga kuchenna Heston Blumenthal Precision Dual Platform

2023-05-21

Odmierzenie właściwej ilości składników nie jest łatwe. Szklanka mąki w przepisie to niezbyt precyzyjna miara, a może zaważyć na tym, czy wypiek się uda. Dlatego warto skorzystać z dokładniejszych metod, np. wagi kuchennej Heston Blumenthal Precision Dual Platform marki Salter.

Czytaj więcej...
Krajalnica elektryczna

MPM

Krajalnica elektryczna MKR-05

2023-05-20

Miłośnicy domowych wyrobów nie mogą obyć się bez funkcjonalnej krajalnicy elektrycznej. Urządzenie pozwoli ukroić również plastry, które na talerzu będą prezentować się bardzo atrakcyjnie, a posiłki zyskają na estetyce.

Czytaj więcej...
Mikser ręczny

AMICA

Mikser ręczny MDT 1015

2023-05-19

Każdy miłośnik wypieków wie, że mikser ręczny to sprzęt niezbędny w kuchni. Przy jego pomocy błyskawicznie przygotujemy różne rodzaje ciasta, a składniki będą zawsze dokładnie wymieszane.

Czytaj więcej...
Aromatyzery

STADLER FORM

Aromatyzery Sophie i Sophie little

2023-05-18

Wieczorne spotkania ze znajomymi w ogrodzie czy w kameralnym gronie na balkonie można umilić przyjemnymi zapachami. Między innymi z myślą o takich momentach marka Stadler Form wprowadziła jedyne w swoim rodzaju aromatyzery z podświetleniem emitowanej mgiełki – Sophie i Sophie little.

Czytaj więcej...
Ręczny odkurzacz piorący

BELDRAY

Ręczny odkurzacz piorący BEL01624

2023-05-18

Nie każde zabrudzenia usuniemy zwykłym odkurzaczem, zwłaszcza błoto i np. resztki żywności z wykładzin czy dywanów. W przypadku czyszczenia powierzchni tekstylnych najlepiej skorzystać z urządzenia z funkcją prania, jak Beldray Spot Buster.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket