Artykuły

Globalni detaliści

IFA

Globalni detaliści przygotowują się do targów

2022-05-16

Detaliści z całego świata deklarują, że chętnie wezmą udział w targach IFA 2022, ponieważ muszą przygotować się na nowe oczekiwania konsumentów w przyszłości po pandemii.

Czytaj więcej...
Berlińskie targi wznawiają działalność

IFA

Berlińskie targi wznawiają działalność

2022-05-12

Od 2 do 6 września 2022 r., po przerwie spowodowanej pandemią, targi IFA w Berlinie zgromadzą czołowe światowe marki z branży elektroniki użytkowej, AGD, informacyjnej i telekomunikacyjnej, zapewniając wyjątkową okazję i platformę do odbudowy globalnego przemysłu.

Czytaj więcej...
IV Kongres AGD

APPLiA POLSKA

IV Kongres AGD tradycyjnie w Łodzi

2022-05-08

Jak co roku „InfoProdukt” objął patronatem medialnym największe wydarzenie w branży AGD w Polsce. Czwarta edycja Kongresu AGD, którego głównymi organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, odbędzie się tradycyjnie w Fabryce Grohmana w Łodzi.

Czytaj więcej...
Największe targi w Berlinie

IFA

Największe targi w Berlinie już we wrześniu!

2022-05-08

Producenci i dystrybutorzy z branży elektroniki użytkowej i AGD z całego świata zgodnie twierdzą, że z niecierpliwością oczekują na targi IFA 2022 i wezmą w nich udział w targach, ponieważ muszą przygotować się na nowe oczekiwania postpandemiczne konsumentów.

Czytaj więcej...
ELECTRO-SYSTEM i REMONDIS Electrorecycling

ELECTRO-SYSTEM

REMONDIS

ELECTRO-SYSTEM i REMONDIS Electrorecycling we wspólnej kampanii edukacyjnej

2022-03-08

Dr Robert Wawrzonek, prezes zarządu ELECTRO-SYSTEM, członek zarządu REMONDIS Electrorecycling.

Czytaj więcej...
Targi

PTAK WARSAW EXPO

Targi Electronics Show 2022

2022-01-14

W dniach 17 – 19 marca 2022 r. będzie miała miejsce III edycja Electronics Show. Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii w Ptak Warsaw Expo będą niepowtarzalną okazją do poznania oraz przetestowania najnowszych rozwiązań technicznych i konceptów, które czekają na swój debiut na rynku.

Czytaj więcej...
VIII Kongres

APPLiA POLSKA

VIII Kongres Serwisów AGD

2021-12-04

19 listopada br. w hotelu „Ambasador” w Łodzi miał miejsce kolejny coroczny Kongres Serwisów AGD, zorganizowany przez APPLiA Polska. Głównym celem spotkań jest organizacja i rozwój sektora napraw posprzedażnych w Polsce.

Czytaj więcej...
5. edycja targów

WARSAW HOME

5. edycja targów wyposażenia wnętrz

2021-11-30

W ostatni weekend października odbyła się 5. edycja targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home & Contract. Po blisko dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią Covid- 19, w hali wystawienniczej PTAK Warsaw Expo pojawiło się 550 wystawców w czterech wydzielonych tematycznie strefach. Podczas tegorocznej edycji targów Warsaw Home & Contract w PTAK Warsaw Expo wizytujący mogli odwiedzić cztery strefy.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket