Artykuły

Świętuje

JURA

Świętuje 90. urodziny

2021-10-11

Szwajcarski producent ekspresów do kawy, firma JURA, podczas uroczystej konferencji on-line świętowała swoje 90. urodziny. Było to także doskonałą okazją do zaprezentowania rynkowych trendów oraz nowych produktów, których w ofercie nie brakuje.

Czytaj więcej...
Branża cyfrowa:

ZIPSEE „Cyfrowa Polska”

Branża cyfrowa: sektor nowych technologii staje się liderem zrównoważonego rozwoju w Polsce

2021-06-15

Aby dokonała się ta trwała zmiana w podejściu do produktów i ekoprojektowania potrzebne są nie tylko ramy prawne, ale również poszerzanie świadomości społecznej i dodatkowe zachęty dla konsumentów, aby wybierali oni produkty trwalsze i przyjazne środowisku – wskazywał minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka podczas konferencji Związku Cyfrowa Polska na temat zrównoważonego rozwoju, w której udział wzięli przedstawiciele polskiego sektora nowych technologii.

Czytaj więcej...
Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii

ZIPSEE „Cyfrowa Polska”

Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii tematem konferencji Cyfrowej Polski

2021-06-12

Jakie prawa ma każdy konsument w związku z naprawą zepsutego sprzętu elektronicznego? Czy producenci specjalnie postarzają nasze urządzenia? I na czym tak naprawdę polega globalna strategia na rzecz gospodarki opartej na ponownym użyciu? M.in. na te pytania odpowiedzą eksperci 15 czerwca podczas konferencji online „#Cyfryzujemy Polskę: Środowisko, Biznes, Konsument” pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Infomarket sprawuje patronat medialny.

Czytaj więcej...
IFA 2021

IFA

IFA 2021 wraca w pełnym formacie!

2021-05-13

Jak informuje Messe Berlin, wstępne rezerwacje na IFA 2021 od producentów dużego i małego sprzętu AGD znacznie przekraczają oczekiwania. Wydarzenie ma się dobyć w pełnym formacie w dniach 3 – 7 września 2021 r.

Czytaj więcej...
Zmiana daty

ELECTRONICS SHOW

Zmiana daty tegorocznej edycji

2020-04-27

Organizatorzy targów Electronics Show, które odbywają się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, podjęli decyzję o zmianie daty tegorocznej, trzeciej już edycji imprezy.

Czytaj więcej...
„Włącz czyste powietrze w swoim domu”

SAMSUNG

„Włącz czyste powietrze w swoim domu”

2019-10-29

Samsung wprowadził do swojej oferty w Polsce innowacyjne oczyszczacze powietrza. Rozwiązania koreańskiej marki znane są i cenione na świecie od wielu już lat. Wraz z urządzeniami klimatyzacyjnymi oczyszczacze efektywnie dbają o jakość powietrza zarówno w domach, hotelach, biurach czy restauracjach.

Czytaj więcej...
Ogłasza współpracę

REMINGTON

Ogłasza współpracę z Manchesterem United

2019-04-25

W trakcie wiosennej konferencji prasowej marka Remington ogłosiła podpisanie pięcioletniej umowy z Manchesterem United. Tym samym została pierwszym oficjalnym partnerem klubu piłkarskiego w kategorii urządzeń do stylizacji.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket