Artykuły

Spektakularny powrót

TARGI AMBIENTE

Spektakularny powrót targów Ambiente

2023-03-12

Po trzyletniej przerwie powróciły targi Ambiente, jedno z największych wydarzeń z dziedziny dóbr konsumpcyjnych na świecie. W tym roku w dniach od 3 do 7 lutego po raz kolejny Frankfurt stał się światowym centrum stylu i wzornictwa, a licznie zgromadzeni goście potwierdzili jak przez ten czas bardzo brakowało tego typu wydarzeń. (Fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH, Jean-Luc Valentin)

Czytaj więcej...
Małe AGD

APPLiA

Małe AGD w raporcie APPLiA Polska

2023-03-07

Związek pracodawców AGD APPLiA Polska opublikował „Raport rynku AGD 2022/23”. Jak z niego wynika, pomimo trudnego okresu Polska zachowała pozycję lidera produkcji AGD w Unii Europejskiej. Wielkość produkcji spadła po raz pierwszy od kilkunastu lat. (Fot. PAP)

Czytaj więcej...
Mały sprzęt AGD

CES

Mały sprzęt AGD na CES 2023

2023-02-06

Jak wskazuje sama nazwa – Consumer Electronics Show, targi CES to wydarzenie ukierunkowane przede wszystkim na segment elektroniki konsumenckiej. Na tegorocznej edycji nie zabrakło jednak ciekawych innowacji z sektora małego AGD.

Czytaj więcej...
Zaprasza na targi Internationale Dental-Schau

IONICKISS

Zaprasza na targi Internationale Dental-Schau (promocja)

2023-02-06

Specjalista od higieny jamy ustnej, marka Ionickiss, oferująca najnowszej generacji szczoteczki soniczne jonowe weźmie udział w targach branży stomatologicznej Internationale Dental-Schau (IDS). Impreza odbędzie się w dniach od 14 do 18 marca w Kolonii.

Czytaj więcej...
Powrót targów

MESSE FRANKFURT

Powrót targów Ambiente

2023-01-11

Po trzyletniej, spowodowanej pandemią przerwie powracają targi Ambiente. Wydarzenie odbędzie się w okresie od 3 do 7 lutego 2023 na terenach targowych we Frankfurcie nad Menem. (Fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH/Marc Jacquemin)

Czytaj więcej...
Strategia ESG

AMICA

Strategia ESG podczas jubileuszu 25-lecia statusu spółki giełdowej

2023-01-04

 

 

Z końcem 2022 r. Amica jako spółka akcyjna świętowała 25 lat notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Podczas uroczystości firma zaprezentowała strategię zrównoważonego rozwoju, która wyznacza ambitne cele środowiskowe, społeczne i zarządcze na kolejne lata.

Czytaj więcej...
Ósma edycja targów „AB Innovation Days”

AB

Ósma edycja targów „AB Innovation Days” za nami!

2022-11-26

Malowniczo położny, ekskluzywny „Hotel Gołębiewski” w Karpaczu był miejscem tegorocznej, ósmej już edycji targów „AB Innovation Days”. Po dwóch edycjach on-line te innowacyjne i zarazem ciekawe targi, organizowane przez wrocławską spółkę AB SA, wróciły do branżowego kalendarza imprez w tradycyjnej, sprawdzonej formule.

Czytaj więcej...
10-lecie marki w Polsce

STADLER FORM

10-lecie marki w Polsce i nowe nawilżacze

2022-11-06

W Warszawie odbyło się spotkanie dla dziennikarzy z okazji 10-lecia działalności marki Stadler Form w Polsce i premiery nowych nawilżaczy do dużych powierzchni.  

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket