Artykuły

X Wroniecka Dycha

X Wroniecka Dycha zakończona sukcesem

2024-07-06

We Wronkach po raz dziesiąty odbyło się wielkie sportowe święto biegaczy i miłośników nordic walking – Wronecka Dycha. W jubileuszowej – X edycji biegu wzięło udział 427 dorosłych uczestników.

Czytaj więcej...
Wprowadzają

Wprowadzają rozwiązania smart

2024-07-06

Zgodnie z zapowiedziami dyrektora zarządzającego Asekol Pl, Mirosława Baściuka, do oferty AE Holding PL, czyli spółki-matki Asekol Pl trafił „inteligentny” sterownik do okien Smarwi.

Czytaj więcej...
Z ofertą

Z ofertą dla inwestorów i deweloperów

2024-07-03

Wykorzystując swoje doświadczenie, firma MPM agd SA wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych i wprowadziła specjalną ofertę pakietów wyposażeniowych. Dzięki niej w przystępnej cenie mogą oni wyposażyć swoje inwestycje w dobrej jakości sprzęt AGD.

Czytaj więcej...
Wyróżniona w rankingach najlepszych pracodawców

Wyróżniona w rankingach najlepszych pracodawców [promocja]

2024-06-11

W zestawieniu „Poland’s Best Employers 2024” miesięcznika „Forbes” grupa Amica zajęła szóste miejsce w kategorii produkcji dóbr konsumpcyjnych trwałych. To wyjątkowe wyróżnienie miejsca pracy, które tworzy polski producent AGD. Amica została także wyróżniona w rankingu 50 najlepszych polskich pracodawców „Wprost”.  

Czytaj więcej...
Kluczowe inicjatywy

Kluczowe inicjatywy wspierające rozwój pracowników

2024-06-10

Design Your Experience (DEI) to hasło, które definiuje firmę Samsung jako pracodawcę. To również podejście do tworzenia środowiska pracy, w którym pracownicy mają wpływ na kształtowanie swojej roli, znaczenia zajmowanej pozycji i możliwości rozwoju swojej ścieżki kariery oraz swobodę wyrażania siebie.

Czytaj więcej...
Targi

Targi Electronics Show

2024-06-05

W dniach 21 – 23 czerwca 2024 r. będzie miała miejsce V edycja Electronics Show. Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii w Ptak Warsaw Expo będą niepowtarzalną okazją do poznania oraz przetestowania najnowszych rozwiązań technicznych i konceptów, które czekają na swój debiut na rynku.

Czytaj więcej...
Raport

Raport „Polacy a handel w niedzielę”

2024-06-02

Z badania „Polacy a handel w niedzielę”, przeprowadzonego na zlecenie BIG Info- Monitor, wynika, że dla 18 proc. Polaków to, czy sklepy są otwarte siedem dni w tygodniu, czy jedynie w ciągu sześciu dni, nie ma żadnego znaczenia.

Czytaj więcej...
Realizacja strategii rozwoju segmentów

Realizacja strategii rozwoju segmentów B2B i B2C

2024-06-01

W minionym roku GK Action SA utrzymała marżę na wysokim poziomie 8,79 proc. Przychody w 2023 r. osiągnęły wartość 2 510 437 tys. zł, co oznacza wzrost o 143 481 tys. zł w stosunku do roku 2022, a zysk netto wyniósł 36 768 tys. zł względem 48 966 tys. zł z roku poprzedniego. To efekt wzrostu kosztów pracy, nakładów na marketing, rozwoju projektów e-commerce i wymagającej sytuacji rynkowej.

Czytaj więcej...
Ekspres J8 Twin z wyróżnieniem

Ekspres J8 Twin z wyróżnieniem „iF Design Award”

2024-05-10

Niezwykle kompaktowa JURA J8 Twin to ewenement w swoim segmencie, ponieważ oferuje możliwość obsługi dwóch różnych gatunków kawy. Rozwiązanie to zostało docenione w prestiżowym konkursie wzorniczym.

Czytaj więcej...
Stawia

Stawia na globalną transformację cyfrową

2024-05-09

Grupa Amica od lat stawia na innowacje i cyfryzację. Najnowszym projektem było zakończenie migracji do SAP S/4HANA w skandynawskiej spółce Gram A/S, będącej częścią Grupy Amica. 

Czytaj więcej...
Perspektywy rozwoju branży elektrorecyklingu

Perspektywy rozwoju branży elektrorecyklingu w Polsce

2024-05-04

Ostatnie lata przyniosły bardzo dynamiczny rozwój branży elektrorecyklingu w Polsce. Jeszcze 10 lat temu trudno było sobie wyobrazić, że stanie się ona jednym z najdynamiczniej rozwijających się segmentów gospodarki.

Czytaj więcej...
Umacnia pozycję

Umacnia pozycję na rynku nieruchomości handlowych

2024-05-04

Według planów grupa TERG SA czyli właściciel m.in. sklepów Media Expert, w okresie dwóch lat odda do użytku parki handlowe o łącznej powierzchni 72 tys. m2.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket