Artykuły

Lodówki wielodrzwiowe

Lodówki wielodrzwiowe multidoor

2023-03-04

Wielkogabarytowe, a do tego wielodrzwiowe chłodziarkozamrażarki to, obok konstrukcji typu side by side i multidoor, bardzo pojemne, a do tego praktyczne i funkcjonalne urządzenia. Cechą charakterystyczną tego typu konstrukcji jest zastosowanie najczęściej czterech skrzydeł drzwi, choć na rynku dostępne są również modele trzydrzwiowe, a także pięciodrzwiowe. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Pralki normalnogabarytowe

Pralki normalnogabarytowe o pojemności powyżej 10 kg

2023-03-03

Coraz częściej producenci pralek oferują modele o pojemności powyżej 10 kg. Wynika to z potrzeb klientów i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na ten konkretny parametr. Zwiększona pojemność oznacza większe możliwości w zakresie prania różnego rodzaju materiałów, tkanin i ubrań. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Kuchnie wolnostojące z płytą ceramiczną

Kuchnie wolnostojące z płytą ceramiczną

2023-03-03

Płyty ceramiczne, podobnie jak konstrukcje indukcyjne, kryją w sobie wiele zalet. Tym, co najbardziej zauważalne, jest ich płaska i gładka powierzchnia, która zapewnia łatwe i szybkie czyszczenie, również rozlanych w trakcie gotowania potraw. Płyty ceramiczne, spośród dostępnych na rynku typów płyt elektrycznych, są najmniej wymagające pod względem potrzebnych naczyń. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Piekarniki do zabudowy

Piekarniki do zabudowy z praktyczną funkcją mikrofali

2023-03-01

Piekarniki do zabudowy już dawno stały się standardem w nowo projektowanych lub remontowanych kuchniach. Planowanie miejsca pod ten sprzęt jest jedną z pierwszych czynności projektowych. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Płyty kombinowane –

Płyty kombinowane – praktyczne połączenie różnych źródeł zasilania

2023-03-01

Płyty grzejne tak zwane kombinowane to takie konstrukcje, które zwykle łączone są z różnych rodzajów płyt. W tego typu sprzęcie nierzadko moduł gazowy połączony jest w jedną bryłę z modułem elektrycznym, głównie indukcyjnym. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Zmywarki do zabudowy o szerokości

Zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm

2023-03-01

Sprzęty do automatycznego zmywania o szerokości 45 cm cieszą się dużą popularnością. Głównie dlatego, że zajmują niewiele przestrzeni, która – zwłaszcza w mniejszych kuchniach – jest wykorzystywana do funkcjonalnego maksimum. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Gotowanie

Gotowanie w terenie i na działce

2023-02-08

Wolnostojące płyty grzewcze, nazywane również kuchenkami nastawnymi, to niezwykle funkcjonalne urządzenia, które pozwolą urządzić kuchnię w praktycznie każdym miejscu. Świetnie sprawdzają się w domkach letniskowych, pokojach na wynajem czy na działkach. (Fot. Camry)

Czytaj więcej...
Wolnostojące kuchnie elektryczne

Wolnostojące kuchnie elektryczne z płytą indukcyjną

2023-02-05

Kuchnie indukcyjne to nowoczesne konstrukcje w całości zasilane energią elektryczną. Do dyspozycji użytkownika są, zamknięte w jednej obudowie, funkcjonalny piekarnik i płyta – wyposażona zwykle w cztery strefy z polami indukcyjnymi, a niekiedy również strefy łączone, na których możemy wygodnie ustawić duże garnki. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket