Artykuły

Płyty kombinowane

Płyty kombinowane – praktyczne połączenie różnych źródeł zasilania

2022-07-05

Płyty grzejne tak zwane kombinowane to takie konstrukcje, które zwykle łączone są z różnych rodzajów płyt. W tego typu sprzęcie nierzadko moduł gazowy połączony jest w jedną bryłę z modułem elektrycznym, głównie indukcyjnym. Pozwala to na dobór obróbki termicznej do przygotowywanej potrawy, co przekłada się również na komfort użytkowania. Wśród tego sprzętu znajdziemy również płyty o nazwie domino. Sprawdziliśmy, co nowego w tym segmencie oferują producenci.

Czytaj więcej...
Przenośne

Przenośne płyty indukcyjne

2022-06-07

Kompaktowe płyty indukcyjne w kilka chwil każde pomieszczenie zamienią w funkcjonalną kuchnię. Sprawdzą się podczas gotowania w plenerze, na działce, a także w niewielkim mieszkaniu. Płyty wykorzystujące indukcję to jeden z najefektywniejszych sposobów gotowania, a przenośne modele nie wymagają i zajmują niewiele przestrzeni.

Czytaj więcej...
Chłodziarki jednodrzwiowe

Chłodziarki jednodrzwiowe do 85 cm wysokości

2022-06-07

Jednodrzwiowe chłodziarki, pomimo niewielkich gabarytów, sprawdzą się w określonych przestrzeniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Do tego odznaczają się praktyczną pojemnością i bogatym wyposażeniem funkcjonalnym. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Pralki ładowane od frontu

Pralki ładowane od frontu slim o głębokości poniżej 50 cm

2022-06-06

Slim, czyli jakie? Pralki typu slim to takie urządzenia pralnicze, które odznaczają się głębokością poniżej 50 cm. Ta głębokość pozwoli zmieścić pralkę ładowaną od frontu w wąską łazienkową szczelinę, a także pod blatem czy umywalką. Mniejsza głębokość nie ujmuje tym sprzętom nowoczesnych funkcji.

Czytaj więcej...
Organizacja kuchni,

Organizacja kuchni, rozwiązania, akcesoria

2022-06-04

Przestrzeń kuchenna jest szczególnym miejscem domu czy mieszkania i łączy zwykle kilka funkcji. Dobrze zaprojektowana kuchnia to taka, która jest funkcjonalnie i praktycznie wyposażona. Odpowiednio dobrany sprzęt gospodarstwa domowego, przydatne akcesoria, spójna aranżacja przestrzeni i przemyślane zakupy to tylko nieliczne warunki stworzenia perfekcyjnie zorganizowanej kuchni. Co jeszcze? Sprawdzamy!

Czytaj więcej...
Chłodziarki i chłodziarkozamrażarki

Chłodziarki i chłodziarkozamrażarki do zabudowy

2022-06-03

Urządzenia chłodnicze do zabudowy to bardzo szeroka grupa produktowa. W zależności od potrzeb możemy tak skonfigurować strefę przechowywania żywności w kuchni, aby w pełni odpowiadała potrzebom użytkowników. Możemy zastosować jedno, dwa, a nawet więcej odrębnych sprzętów, które będą tworzyły spójną funkcjonalnie całość.

Czytaj więcej...
Okapy wyspowe

Okapy wyspowe - nowoczesne i eleganckie konstrukcje

2022-06-02

Modele wyspowe to jedne z najbardziej stylowych i designerskich, a przy tym najbardziej zaawansowanych technicznie okapów. Cechami charakterystycznymi tych urządzeń są bezpośredni montaż do sufitu i odpowiednio dostosowany zwis, np. nad wyspą kuchenną, na której umieszczone są płyta grzejna i inne urządzenia.

Czytaj więcej...
Wolnostojące kuchenki mikrofalowe

Wolnostojące kuchenki mikrofalowe

2022-05-16

Współczesne kuchenki mikrofalowe to praktyce wielofunkcyjne urządzenia do gotowania i pieczenia. Przy ich pomocy nie tylko podgrzejemy potrawy, ale możemy również piec z termoobiegiem, grillować czy gotować na parze. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket