Artykuły

Wolnostojące

Wolnostojące kuchnie wielkogabarytowe

2022-01-06

Wolnostojące kuchnie wielkogabarytowe do niedawna kojarzone były z dużym, profesjonalnym sprzętem użytkowanym w dużych restauracjach i innych punktach gastronomicznych. Coraz częściej pojawiają się jednak w domach i mieszkaniach, a ich wzornictwo i kolorystyka mogą zaskoczyć niejednego projektanta wnętrz.

Czytaj więcej...
Kolorowe lodówki

Kolorowe lodówki i sprzęt AGD

2022-01-06

Kolorystyka kuchni, obok funkcjonalności, jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy zarówno na etapie projektowym, jak i podczas generalnego, a nawet niewielkiego remontu. Klasyczne kolory bieli, czerni i stali szlachetnej to najczęściej spotykane wybarwienie sprzętów gospodarstwa domowego. Określony styl kuchni wyróżniony kolorowym dodatkiem, np. w postaci lodówki, sprawi, że przestrzeń stanie się ciekawsza.

Czytaj więcej...
Pralki wolnostojące

Pralki wolnostojące z funkcją pary

2022-01-05

Pranie parowe jest techniką prania, która wykorzystuje wytwornicę pary do wtłoczenia jej do bębna. W ten sposób można zarówno prać i odświeżać tkaniny, jak i np. czyścić bęben. Właściwości pary wodnej są nieocenione, dlatego producenci oferujący sprzęt pralniczy sukcesywnie rozszerzają ofertę pralek wyposażonych w funkcje parowe.

Czytaj więcej...
Zmywarki do zabudowy

Zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm

2022-01-03

Wąska zmywarka do zabudowy, czyli taka o szerokości 45 cm, sprawdzi się idealnie nie tylko w niewielkich pomieszczeniach, ale również większych kuchniach. Wybór konkretnego modelu powinien być uzależniony od potrzeb użytkowników, możliwości przestrzennych i oczekiwań względem funkcji i kluczowych parametrów.

Czytaj więcej...
Nowoczesne

Nowoczesne piekarniki parowe

2022-01-03

Gotowanie na parze jest jedną z najstarszych metod przyrządzania potraw. Najpierw gotowano w ten sposób w naczyniu umieszczanym we wrzątku, potem w szybkowarze, a następnie w parowarze i specjalnym urządzeniu do gotowania na parze. Dziś na parze gotować możemy w nowoczesnych piekarnikach parowych.

Czytaj więcej...
Funkcjonalne

Funkcjonalne płyty indukcyjne

2022-01-03

Płyty wykorzystujące indukcję to jeden z najefektywniejszych sposobów gotowania. Rozwiązania w nich stosowane sprawiają, że gotowanie jest nie tylko bezpieczne, ale przede wszystkim wygodne i intuicyjne. Ich główne zalety to krótki czas nagrzewu, aspekty ekonomiczne, błyskawiczne reagowanie na zmianę poziomu mocy i łatwość utrzymania w czystości.

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe witryny chłodnicze

2021-12-04

Witryny chłodnicze, nawet domowe, to zaawansowane produkty nie tylko pod kątem technicznym, ale przede wszystkim wzorniczym. Po zainstalowaniu prezentują się bardzo elegancko. Równie efektownie wyglądają też chłodzone produkty. Najczęściej witryny wykorzystuje się do chłodzenia trunków, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby chłodzić w nich żywność, leki czy owoce.

Czytaj więcej...
Zmywarki wolnostojące

Zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm

2021-12-03

Zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm to bardzo popularna, a jednocześnie funkcjonalna grupa urządzeń. Tego typu modele pozwalają na umycie kilku kompletów naczyń jednocześnie. W jednym cyklu zmywania mogą wykorzystać rozmaite rozwiązania techniczne, w które zostały wyposażone, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania i idealnie czyste naczynia.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket