Artykuły

Kompaktowe

Kompaktowe zmywanie naczyń

2022-11-02

Zmywarka wolnostojąca o szerokości 45 cm może zostać wstawiona do kuchni z dnia na dzień. Jeśli tylko dysponujemy odpowiednim przyłączem wodociągowym i źródłem energii elektrycznej, wystarczy, że z dolnego ciągu szafek wystawimy tę z szufladami i już możemy cieszyć się komfortem automatycznego zmywania. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Wolnostojące zamrażarki

Wolnostojące zamrażarki skrzyniowe i szufladowe

2022-11-02

W zamrażarkach możemy przede wszystkim mrozić żywność, ale nie tylko. Na rynku oferowane są duże urządzenia skrzyniowe oraz tak zwane zamrażarki szufladowe. Zarówno jedne, jak i drugie odznaczają się szczególnymi funkcjami, które są wciąż pożądane przez użytkowników.

Czytaj więcej...
Komfortowe i nowoczesne

Komfortowe i nowoczesne suszenie i odświeżanie automatyczne

2022-11-01

Automatyczna suszarka do ubrań powoli, ale skutecznie staje się standardem w naszych gospodarstwach domowych. Użytkownicy idą również o krok dalej i wyposażają swoje garderoby w szafy suszące. Czy takie sprzęty są bezpieczne dla tkanin i dlaczego tak szybko zyskują na popularności? Sprawdziliśmy! (Fot. Samsung)

Czytaj więcej...
Automatyczny młynek

Automatyczny młynek na kuchenne odpadki

2022-10-31

Instalacja młynka to doskonały sposób na pozbycie się domowych odpadów typu bio. Ten sprzęt dopiero wkracza do naszych kuchni, niemniej cieszy się coraz większym powodzeniem. Pierwsze rozdrabniacze zawdzięczamy znanym z zamiłowania do wygodnego życia Amerykanom, którzy w latach 30. minionego wieku mieli je w swoich zlewozmywakach. Sprawdziliśmy, co oferuje w tym zakresie polski rynek. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Modułowe płyty grzejne

Modułowe płyty grzejne typu domino

2022-10-31

Płyty modułowe dają użytkownikowi możliwość stworzenia własnego, personalizowanego zestawu do gotowania. Możemy zestawiać w jednym ciągu funkcjonalnym płyty różnego rodzaju tak, aby skomponować zestaw odpowiadający naszym potrzebom pod względem funkcji i parametrów technicznych. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Ponadczasowe i stylowe

Ponadczasowe i stylowe linie wzornicze retro i vintage

2022-10-31

Kuchnie utrzymane w stylistyce retro, vintage, a nawet loftowej to coraz chętniej urządzane wnętrza. To za sprawą przytulnej kolorystyki i ponadczasowości. Taka kuchnia sprawia, że czujemy się w niej niczym w domku na wsi. Co więcej, kuchnia w stylu retro nie wyklucza dopełnienia aranżacji nowoczesnym sprzętem AGD. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Praktyczne i kompaktowe

Praktyczne i kompaktowe zmywarki nablatowe

2022-10-09

Nablatowe, czyli jakie? Zmywarki nablatowe to takie, które zgodnie z nazewnictwem z powodzeniem zmieszczą się na blacie kuchennym i możemy zainstalować je w każdej, nawet najmniejszej kuchni. Taka jest właśnie ich rola – zmywanie automatyczne przy jak najmniejszej ingerencji w funkcjonalną przestrzeń kuchni. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Lodówki

Lodówki z zamrażarką dolną

2022-10-08

Chłodziarki z dolnym zamrażalnikiem należą do najpopularniejszych modeli, które znajdziemy w polskich gospodarstwach domowych. Mnogość kolorów i kształtów, a także wymiarów i nowoczesnych funkcji sprawia, że wśród modeli tego rodzaju sprzętu chłodniczego znajdziemy urządzenie nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. (Fot. LG)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket