Artykuły

Zaprojektuj lodówkę Bespoke

SAMSUNG

Zaprojektuj lodówkę Bespoke i odbierz do 749 zł

2022-05-11

Firma Samsung, zachęcając klientów do zakupu, a przy tym samodzielnego zaprojektowania swojej lodówki Bespoke, oferuje atrakcyjną promocję zakupową, podczas której przy zakupie objętego promocją sprzętu można otrzymać nawet do 749 zł zwrotu na konto.

Czytaj więcej...
Duża rodzina

LG

Duża rodzina procentuje!

2022-05-11

Firma LG zachęca klientów posiadających Kartę Dużej Rodziny do udziału w promocji, w której można zyskać aż 10 proc. zwrotu wartości zakupów. Promocją objęte zostały sprzęty między innymi takie jak lodówki, pralki i suszarki.

Czytaj więcej...
Do każdej lodówki

GORENJE

Do każdej lodówki kostkarka w prezencie

2022-05-11

Marka Gorenje zachęca klientów do zakupu wielkogabarytowych chłodziarkozamrażarek typu side by side lub multidoor. Do każdego urządzenia objętego promocją i zakupionego oraz zarejestrowanego w odpowiednim terminie na specjalnej platformie oferuje praktyczną i funkcjonalną kostkarkę IMD1200W w prezencie.

Czytaj więcej...
Premia 300 zł

FRANKE

Premia 300 zł za zakup baterii Vital

2022-05-08

Marka Franke zachęca klientów do zakupu nowoczesnej baterii Vital, wyposażonej w kapsułkowy system filtracji wody. Do każdego zakupionego w ramach czasowych promocji oraz poprawnnie zarejestrowanego sprzętu producent oferuje 300 zł zwrotu na instalację lub do dowolnego wykorzystania.

Czytaj więcej...
Premia do 350 zł

BOSCH

Premia do 350 zł na montaż i instalację

2022-05-08

Marka Bosch, zachęcając klientów energooszczędnego zmywania naczyń #LikeABosch, oferuje klientom do 350 zł premii za zakup zmywarki ActiveWater z energooszczędnym systemem mycia i suszenia naczyń z przeznaczeniem na montaż i instalację urządzenia.

Czytaj więcej...
Loteria

BOSCH

SIEMENS

Loteria Home Connect

2022-03-29

Trwa loteria promocyjna zorganizowana przez firmę BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., w której do wygrania są smartfony, słuchawki i zestawy kina domowego. Loteria trwa do 31 grudnia 2022 r.

Czytaj więcej...
Loteria

BOSCH

Loteria MyBosch

2022-03-29

Marka Bosch po raz kolejny organizuje loterię MyBosch, w której za rejestrację urządzenia marki Bosch na specjalnej platformie MyBosch można wygrać atrakcyjne nagrody.

Czytaj więcej...
Promocja

SAMSUNG

Promocja „Piecz parami i w parze”

2021-12-03

Wspólne gotowanie to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu, tym bardziej gdy posiadamy piekarnik, który umożliwia przygotowanie dwóch potraw jednocześnie, w odmiennych trybach i temperaturach. Teraz przy zakupie dwukomorowego piekarnika Samsung Dual Cook lub Dual Cook Flex, użytkownicy otrzymają w prezencie naczynie Dual Cook Steam, które umożliwia zdrowsze pieczenie na parze.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket