Artykuły

15 proc.

15 proc. rabatu na „złoto”

2023-01-21

Firma Ciarko, jeden z największych producentów okapów w Polsce, ma w ofercie innowacyjną, a jednocześnie wyjątkową pod względem wzornictwa linię Ciarko Design. Są w niej dwa wyspowe modele: Tubus i Tubus W, które wyróżniają minimalistyczne wzornictwo, nowoczesne funkcje, a dodatkowo modele w kolorze złota zostały objęte 15-procentowym rabatem.

Czytaj więcej...
Lodówki LG

LG

Lodówki LG z akcesoriami Fiskars!

2022-11-30

LG zachęca klientów do zakupu energooszczędnych lodówek swojej marki atrakcyjną promocją. Producent za zakup lodówki LG z systemem DoorCooling+, po spełnieniu określonych warunków, oferuje akcesoria kuchenne marki Fiskars o wartości nawet 750 zł.

Czytaj więcej...
Premia do 750 zł

SIEMENS

Premia do 750 zł za energooszczędne zmywanie!

2022-11-20

Siemens zaskakuje klientów nową akcją promocyjną. Zmywarki tej marki nie tylko spełnią najwyższe wymagania dotyczące energooszczędności, ale zapewnią równocześnie doskonałe rezultaty zmywania. Dzięki wysokowydajnemu systemowi oszczędzania energii opartemu na technice turbosuszenia zeolitem, innowacyjnej strukturze pianki izolacyjnej oraz „inteligentnej” elektronice zmywarki marki Siemens osiągają najwyższą klasę energetyczną – A. Za zakup energooszczędnych zmywarek Siemensa objętych promocją marka oferuje do 750 zł premii.

Czytaj więcej...
Zwrot na konto

SAMSUNG

Zwrot na konto nawet do 1500 zł

2022-10-09

Nowoczesne urządzenia AGD projektowane są w taki sposób, by uczynić nasze codzienne obowiązki wygodniejszymi. Tak jest w przypadku suszarek automatycznych marki Samsung, które w duecie z pralką pozwalają skrócić proces prania i suszenia nawet do 2 h, a także zaprowadzić w domu większy porządek. Łącząc ze sobą produkty, w promocji Samsunga można odebrać zwrot na konto w wysokości aż do 1500 zł.

Czytaj więcej...
Fiskars

LG

Fiskars za opinię!

2022-10-09

LG zachęca klientów do zakupu sprzętów gospodarstwa domowego swojej marki atrakcyjną promocją. Producent za zakup sprzętu gospodarstwa domowego marki LG, po spełnieniu określonych warunków, oferuje akcesoria kuchenne marki Fiskars.

Czytaj więcej...
Premia do 400 zł

SIEMENS

Premia do 400 zł za chłodzenie w rozmiarze XXL

2022-09-09

Siemens zaskakuje klientów nową akcją promocyjną. Chłodziarkozamrażarki XXL tej marki to jeszcze więcej przestrzeni do prawidłowego przechowywania produktów spożywczych. Za efektywne i energooszczędne chłodzenie w rozmiarze XXL objęt promocją oferuje aż 400 zł premii.

Czytaj więcej...
Zestaw pralka i suszarka

SAMSUNG

Zestaw pralka i suszarka z cashbackiem do 1500 zł

2022-09-09

Samsung oferuje klientom nowy standard energooszczędnego prania i suszenia ubrań, uruchamiając nową akcję promocyjną. Do 31 października, kupując zestaw pralniczy wskazany w regulaminie, możemy liczyć na zwrot pieniędzy na konto nawet do kwoty 1500 zł.

Czytaj więcej...
Bądź

SAMSUNG

Bądź eko!

2022-08-04

Firma Samsung wzbogaca swoje portfolio o 8 premierowych modeli side-by-side, a przy okazji, zachęcając do ich zakupu, oferuje klientom atrakcyjną promocję. Wystarczy kupić wybraną lodówkę side-by-side i podzielić się opinią, aby otrzymać 2 filtry do wody o wartości 518 zł brutto. Co warto dodać, korzystanie z filtrów to rocznie nawet 2500 plastikowych butelek mniej.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket