Artykuły

Chłodziarkozamrażarka multi door

HISENSE

Chłodziarkozamrażarka multi door RQ760N4AFF

2022-11-07

Marka Hisense oferuje nowoczesne, energooszczędne i odznaczające się cichą pracą urządzenie chłodnicze typu multi door. Mowa tu dodatkowo o chłodziarkozamrażarce cross door. Nowy model lodówki – RQ760N4AFF to nie tylko komfort użytkowania i więcej przestrzeni do przechowywania produktów spożywczych, ale również eleganckie wzornictwo, które wpisuje się w rozmaite kuchenne aranżacje.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka side by side

SAMSUNG

Chłodziarkozamrażarka side by side RH69B8941B1

2022-11-07

Nowa lodówka firmy Samsung to przede wszystkim najnowocześniejsze, wpływające na komfort obsługi oraz długość przechowywania żywności funkcje zamknięte w eleganckiej, minimalistycznej obudowie. Zaproponowane przez producenta rozwiązania wykorzystują rozwiązania techniczne, które zapewniają większą higienę i sprawdzone sposoby przechowywania żywności nawet wtedy, gdy użytkownicy często otwierają i zamykają drzwi urządzenia. Na tym jednak nie koniec innowacji.

Czytaj więcej...
Pralka

GORENJE

Pralka WNHEI72SASPL

2022-11-07

Nowy model WNHEI72SAS/PL z silnikiem inwerterowym PowerDrive marki Gorenje to urządzenie przyjazne zarówno dla ubrań, jak i dla środowiska. Pralka ma 8-kilogramowy wsad, jest wyjątkowo energooszczędna i cicha, a do tego komfortowa w obsłudze i użytkowaniu dzięki wyposażeniu w wiele innowacyjnych funkcji.

Czytaj więcej...
Suszarka T608HX.S, pralka W6098X.S/2, szafa susząca DC7784V.S

ASKO

Suszarka T608HX.S, pralka W6098X.S/2, szafa susząca DC7784V.S

2022-11-06

Inteligentne, wyposażone w nowoczesne funkcje, a przy tym trwałe i zrównoważone dla środowiska – to najczęstsze cechy przypisywane najbardziej zaawansowanym technicznie urządzeniom wyposażenia domowego. Czy urządzenia pralnicze, takie jak pralki bądź suszarki, mogą łączyć wszystkie te cechy? Skandynawska marka ASKO, tworząc najlepszej jakości sprzęt, od 70 lat udowadnia, że jest to możliwe. Oto najnowsze produkty, jakie wprowadza marka ASKO na polskim rynku w segmencie pralniczym.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

LG

Chłodziarkozamrażarka GBB72MCVBN

2022-11-06

Najnowsza propozycja z segmentu urządzeń chłodniczych firmy LG wykorzystuje rozwiązania techniczne, które zapewniają większą higienę, sprawdzone sposoby przechowywania żywności oraz stylowe wzornictwo. Na tym jednak nie koniec innowacji. To kolejny pojemny model z możliwością zdalnej obsługi i monitorowania pracy, a do tego w najbardziej popularnej konstrukcji, czyli z dolnym zamrażalnikiem.

Czytaj więcej...
Pralka

BOSCH

Pralka WAV08M92PL

2022-11-05

W ofercie firmy Bosch dostępna jest zaawansowana technicznie pralka z nowoczesnym systemem AntiStain, który automatycznie i precyzyjnie dostosowuje parametry prania do rodzaju plam. Pozwala on uzyskać doskonały efekt czystego prania bez stosowania dodatkowych odplamiaczy chemicznych.

Czytaj więcej...
Płyty indukcyjne

CONCEPT

Płyty indukcyjne IDV5660bc i IDV5660wh

2022-11-04

Firma Concept poszerza ofertę w zakresie płyt indukcyjnych i prezentuje dwa nowe modele – IDV5660bc oraz IDV5660wh. Oba urządzenia wyposażone są w te same funkcje, udogodnienia oraz systemy bezpieczeństwa, a to, co je wyróżnia, to wybarwienie. Model biały doskonale sprawdzi się w kuchniach w stylu skandynawskim, a model w kolorze klasycznej czerni będzie się idealnie komponował z kuchniami urządzonymi w stylach nowoczesnych.

Czytaj więcej...
Okap

AMICA

Okap OKP6552SB

2022-11-03

W ofercie firmy Amica dostępny jest nowoczesny model okapu, który będzie idealnym dopełnieniem modernistycznych przestrzeni kuchennych, utrzymanych w stylu klasycznym i oszczędnych w formie. To nowoczesne urządzenie, zależnie od potrzeb użytkownika i miejsca instalacji, może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket