Artykuły

Nowa linia innowacyjnych lodówek marki Sharp

Nowa linia innowacyjnych lodówek marki Sharp [promocja]

2024-05-06

Najlepsza lodówka to taka, która łączy w sobie jakość i funkcjonalność z eleganckim wyglądem. Wszystkie te przymioty ma marka Sharp, która w produkowanym sprzęcie chłodniczym oferuje wiele rozwiązań, tak poprawiających wygodę użytkowania, jak i efektywność przechowywania żywności.

Czytaj więcej...
Pięciolecie najnowocześniejszej fabryki zmywarek BSH

Pięciolecie najnowocześniejszej fabryki zmywarek BSH na świecie

2024-05-05

BSH, jeden z największych inwestorów w naszym kraju, zaprosił nas do swojej fabryki zmywarek w Łodzi. Warto podkreślić, że jest to najnowocześniejsza i największa fabryka zmywarek BSH na świecie.

Czytaj więcej...
Perspektywy rozwoju branży elektrorecyklingu

Perspektywy rozwoju branży elektrorecyklingu w Polsce

2024-05-04

Ostatnie lata przyniosły bardzo dynamiczny rozwój branży elektrorecyklingu w Polsce. Jeszcze 10 lat temu trudno było sobie wyobrazić, że stanie się ona jednym z najdynamiczniej rozwijających się segmentów gospodarki.

Czytaj więcej...
Nasza historia: 125 lat jakości

Nasza historia: 125 lat jakości [promocja]

2024-05-04

Miele ma 125 lat! Nasza historia zaczęła się od… masła, bo właśnie wirówka do mleka była pierwszym urządzeniem wyprodukowanym w firmie Miele, założonej w 1899 r. W ciągu 125 lat byliśmy twórcami przełomowych wydarzeń w historii rozwoju technologii domowych urządzeń.

Czytaj więcej...
Świat recyklingu elektroodpadów

Świat recyklingu elektroodpadów [promocja]

2024-05-03

REMONDIS Electrorecycling, to spółka działająca na rynku usług związanych z recyklingiem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – tzw. ZSEE. W Polsce, w REMONDIS Electrorecycling blisko 150-osobowy zespół pracowników działu produkcji oraz działu administracji realizuje zadania w zakresie pozyskania i obsługi klientów, logistyki wewnętrznej i zewnętrznej, ewidencji odpadów, a także złożonego procesu recyklingu odpadów elektronicznych.

Czytaj więcej...
VI Kongres

VI Kongres AGD

2024-04-29

Jak co roku „InfoProdukt” objął patronatem medialnym największe wydarzenie w branży AGD w Polsce. Szósta edycja Kongresu AGD, którego organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska oraz kilkunastu partnerów wydarzenia, producentów AGD, odbędzie się w tym miesiącu w Łodzi.

Czytaj więcej...
Z dwiema nagrodami

Z dwiema nagrodami „iF Design Award Gold 2024”

2024-04-29

Polska marka Ciarko Design, jednego z największych producentów specjalizujących się w okapach kuchennych w Polsce, została doceniona dwiema nagrodami „iF Design Award Gold”. To jedno z najbardziej cenionych wyróżnień w branży wzornictwa i inżynierii.

Czytaj więcej...
Podsumowuje rok 2023

Podsumowuje rok 2023 na rynku AGD

2024-04-06

Nie da się ukryć, że rok 2023 dla wielu branż był czasem pełnym wyzwań i trudności. Nie inaczej było w przypadku przemysłu AGD. Podczas branżowego otwarcia roku przedstawiciele związku APPLiA Polska omówili kondycję sektora AGD w Polsce oraz podzielili się perspektywami na przyszłość.

Czytaj więcej...
E-book „Poproszę dokładkę”

E-book „Poproszę dokładkę” by Akademia Kulinarna Amica

2024-04-05

Amica, producent urządzeń AGD, regularnie podejmuje ciekawe działania, które zwracają uwagę klientów. Właśnie dlatego pojawiła się oferta Akademii Kulinarnej Amica, która umożliwia nie tylko naukę gotowania, ale także sprawdzenie w praktyce urządzeń oferowanych przez producenta. Opinie tych, którzy wzięli udział w warsztatach są najlepszą rekomendacją dla kolejnych zainteresowanych.

Czytaj więcej...
Nowoczesny recykling

Nowoczesny recykling i nowatorskie polimery

2024-04-05

Jedne z najbardziej zaawansowanych w Polsce linii odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego, jakimi dysponuje Polska Korporacja Recyklingu (PKR), zostały wzbogacone o nowatorską instalację produkującą najwyższej klasy polimery.

Czytaj więcej...
Grupa Amica wprowadza technologię druku cyfrowego InkJet

Grupa Amica wprowadza technologię druku cyfrowego InkJet [promocja]

2024-04-04

Grupa Amica rozpoczęła ambitny projekt, który miał na celu wprowadzenie nowej technologii znakowania płyt indukcyjnych. Projekt został wsparty przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i zakończył się sukcesem, który wprowadził na rynek producentów AGD zupełnie nowe rozwiązanie.

Czytaj więcej...
Ty DECYDUJESZ czy będzie z tego PROFIT!

Ty DECYDUJESZ czy będzie z tego PROFIT! [promocja]

2024-04-04

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny powinien zostać odpowiednio zutylizowany. Urządzenia te zawierają substancje niebezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego, takie jak rtęć, kadm czy ołów, które są szkodliwe dla zdrowia nawet w ilościach śladowych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket