Artykuły

Pralki linii

GORENJE

Pralki linii Essential

2023-03-06

Zachowanie czystości ubrań to niezwykle istotny element codziennej higieny. Dokładność prania to gwarancja usunięcia zabrudzeń oraz niewidocznych gołym okiem bakterii, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Z punktu widzenia zarówno higieny, jak i troski o jakość ubrań wybór pralki ma olbrzymie znaczenie. Naprzeciw potrzebom konsumentów wychodzi marka Gorenje, prezentując modele pralek z linii Essential.

Czytaj więcej...
Zmywarka wolnostojąca

SIEMENS

Zmywarka wolnostojąca SR23EI28ME

2023-03-05

W ofercie marki Siemens dostępna jest funkcjonalna zmywarka wolnostojąca SR23EI28ME. Zastosowano w niej wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych, które zapewniają wygodne, a co najważniejsze – skuteczne zmywanie nawet najdelikatniejszych naczyń. Urządzenie jest kompatybilne z platformą Home Connect.

Czytaj więcej...
Suszarka

BOSCH

Suszarka WQG233DRPL

2023-03-05

W ofercie suszarek bębnowych marki Bosch dostępny jest innowacyjny model – WQG- 233DRPL, należący do serii 6 tego producenta. W urządzeniu zastosowano m.in. pompę ciepła, a także praktyczny program połowy załadunku, podczas którego urządzenie optymalizuje ustawienia suszenia, biorąc pod uwagę rekomendowany załadunek i szacowany czas cyklu.

Czytaj więcej...
Zmywarki do zabudowy

ASKO

Zmywarki do zabudowy DBI344ID.B i DBI344ID.W

2023-03-03

Inteligentne, wyposażone w nowoczesne funkcje, a przy tym trwałe i zrównoważone dla środowiska – to najczęstsze cechy przypisywane najbardziej zaawansowanym technicznie urządzeniom wyposażenia domowego. Czy zmywarki mogą łączyć wszystkie te cechy? Skandynawska marka Asko, tworząc najlepszej jakości sprzęt, od 70 lat udowadnia, że jest to możliwe. Oto najnowsze produkty, jakie wprowadza Asko na polskim rynku w tym segmencie.

Czytaj więcej...
Pralka LG

LG

Pralka LG Vivace V500 F4WV509S2A

2023-03-03

Do rodziny sprzętów segmentu pralniczego marki LG dołącza nowy model pralki normalnogabarytowej o pojemności 9 kg. Mowa tu o pralce LG Vivace V500 F4WV509S2A. Standardowa, komfortowa do zestawienia z suszarką do ubrań konstrukcja wyposażona jest w szereg udogodnień i oferuje aż 14 programów automatycznych, w tym antyalergiczny program z parą oraz czyszczenie bębna.

Czytaj więcej...
Piekarnik parowy

CONCEPT

Piekarnik parowy ETV8960bc

2023-03-03

Firma Concept poszerza ofertę piekarników parowych do zabudowy i prezentuje nowy model – ETV8960bc. Urządzenie zwraca uwagę jakością wykonania i doborem wielu ciekawych i praktycznych funkcji. Klasyczne wzornictwo i czarne wybarwienie frontu będą się idealnie komponowały z kuchniami urządzonymi w stylach nowoczesnych.

Czytaj więcej...
Piekarnik do zabudowy

BOSCH

Piekarnik do zabudowy HBG539BB6

2023-03-02

Bosch, producent sprawdzonych i cenionych sprzętów gospodarstwa domowego, wprowadza do oferty kolejny piekarnik do zabudowy. Model HBG539BB6 to nowoczesne urządzenie do przygotowywania perfekcyjnych dań, a to między innymi za sprawą innowacyjnego programu o nazwie AutoPilot 40 oraz automatycznego systemu czyszczenia EcoClean Direct.

Czytaj więcej...
Płyta gazowa

AMICA

Płyta gazowa PGCIN922QpFTB

2023-03-02

W ofercie płyt gazowych marki Amica dostępny jest 5-palnikowy model PGCIN922QpFB. Urządzenie ma 89 cm szerokości i 52 cm głębokości. Gładka powierzchnia wykonana z czarnego hartowanego szkła ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości, a płaskie palniki dodają jej estetyki i elegancji.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket