Artykuły

IV Kongres AGD

APPLiA POLSKA

IV Kongres AGD tradycyjnie w Łodzi

2022-05-08

Jak co roku „InfoProdukt” objął patronatem medialnym największe wydarzenie w branży AGD w Polsce. Czwarta edycja Kongresu AGD, którego głównymi organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, odbędzie się tradycyjnie w Fabryce Grohmana w Łodzi.

Czytaj więcej...
Największe targi w Berlinie

IFA

Największe targi w Berlinie już we wrześniu!

2022-05-08

Producenci i dystrybutorzy z branży elektroniki użytkowej i AGD z całego świata zgodnie twierdzą, że z niecierpliwością oczekują na targi IFA 2022 i wezmą w nich udział w targach, ponieważ muszą przygotować się na nowe oczekiwania postpandemiczne konsumentów.

Czytaj więcej...
Art Collection z nagrodą

VESTFROST

Art Collection z nagrodą „Dobry Design 2022”

2022-03-12

Najnowszy model chłodziarkozamrażarki z linii Art Collection marki Vestfrost, przedstawiający polskiego artystę wszech czasów – Fryderyka Chopina, zajął pierwsze miejsce w konkursie „Dobry Design 2022", w kategorii kuchennego AGD. Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali organizowanej w ramach targów 4 Design Days w Katowicach.

Czytaj więcej...
Tym razem pod hasłem

ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

Tym razem pod hasłem „RE:GENERACJA”

2022-03-08

Tegoroczna odsłona Łódź Design Festival 2022 odbędzie się w dniach 12 – 22 maja 2022 r. Hasło „RE:GENERACJA” to zaproszenie do wspólnego poszukania odpowiedzi na wyzwania przyszłości. Organizatorzy festiwalu zapowiadają wyjątkowy i atrakcyjny program, w którym nie zabraknie konkursu make me!, plebiscytu must have oraz wielu interesujących wystaw i wernisaży.

Czytaj więcej...
ELECTRO-SYSTEM i REMONDIS Electrorecycling

ELECTRO-SYSTEM

REMONDIS

ELECTRO-SYSTEM i REMONDIS Electrorecycling we wspólnej kampanii edukacyjnej

2022-03-08

Dr Robert Wawrzonek, prezes zarządu ELECTRO-SYSTEM, członek zarządu REMONDIS Electrorecycling.

Czytaj więcej...
Edycja wiosenna:

WARSAW HOME & CONTRACT

Edycja wiosenna: 17 – 19 marca 2022

2022-02-04

Flagowa impreza centrum targowego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą zapowiada kolejną edycję targów Warsaw Home & Contract. Tym razem, ze względu na dynamiczny rozwój projektu oraz liczne prośby wystawców i odwiedzających, formuła targów zostanie rozszerzona o nowe strefy.

Czytaj więcej...
4 dni

4 DESIGN DAYS 2022

4 dni w gronie architektów i projektantów

2022-01-10

Wielkie wydarzenie świata architektury, designu i nieruchomości – „4 design Days, których organizatorem jest grupa PTWP, po edycjach online w 2021 r. wraca do unikalnych przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Wydarzenie planowane jest od 27 do 30 stycznia 2022 r.

Czytaj więcej...
Znamy laureatów konkursu

SAMSUNG

Znamy laureatów konkursu „Projektuj z Bespoke”

2022-01-06

W lipcu 2021 r. marka Samsung ogłosiła konkurs na projekt lub realizację z użyciem m.in. lodówki Bespoke. Konkurs skierowany był do architektów, projektantów, studentów architektury, którzy swoje prace mogli zgłaszać w kategoriach Projekt koncepcyjny oraz Projekt zrealizowany. Z końcem ubiegłego roku wyłoniono zwycięzców.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket