Artykuły

Miele Experience Center Gdynia

MIELE

Miele Experience Center Gdynia już otwarty

2023-01-06

Do sieci salonów Miele w Polsce dołącza Miele Experience Center w Gdyni. Salon został otwarty w samym sercu miasta, w prestiżowym, mieszkalno-handlowym kompleksie Plac Unii, którego architektura nawiązuje do najlepszych tradycji gdyńskiego modernizmu. Witryny widać od strony ulicy Władysława IV – jednej z głównych ulic centrum miasta, biegnącej niedaleko morza.

Czytaj więcej...
9. Kongres

APPLiA POLSKA

9. Kongres Serwisów AGD

2023-01-06

Z końcem 2022 r. w Łodzi odbył się 9. Kongres Serwisów AGD. W wydarzeniu wzięło udział ponad 180 osób, w tym ponad 100 największych firm serwisowych, ponad 20 firm producentów i importerów AGD oraz przedstawiciele szkół technicznych.

Czytaj więcej...
Strategia ESG

AMICA

Strategia ESG podczas jubileuszu 25-lecia statusu spółki giełdowej

2023-01-04

 

 

Z końcem 2022 r. Amica jako spółka akcyjna świętowała 25 lat notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Podczas uroczystości firma zaprezentowała strategię zrównoważonego rozwoju, która wyznacza ambitne cele środowiskowe, społeczne i zarządcze na kolejne lata.

Czytaj więcej...
Targi Warsaw Home & Contract

WARSAW HOME

Targi Warsaw Home & Contract po raz szósty

2022-11-29

W październiku odbyła się 6. edycja targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home & Contract. Jak co roku wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością. W hali wystawienniczej Ptak Warsaw Expo pojawiło się ponad 600 wystawców w sześciu wydzielonych tematycznie strefach. Szóstą edycję odwiedziło prawie 50 000 gości, w tym większość to przedstawiciele branży!

Czytaj więcej...
Ósma edycja targów „AB Innovation Days”

AB

Ósma edycja targów „AB Innovation Days” za nami!

2022-11-26

Malowniczo położny, ekskluzywny „Hotel Gołębiewski” w Karpaczu był miejscem tegorocznej, ósmej już edycji targów „AB Innovation Days”. Po dwóch edycjach on-line te innowacyjne i zarazem ciekawe targi, organizowane przez wrocławską spółkę AB SA, wróciły do branżowego kalendarza imprez w tradycyjnej, sprawdzonej formule.

Czytaj więcej...
Konferencja SDC22

SAMSUNG

Konferencja SDC22 – ewolucja platformy SmartThings i nowe funkcje urządzeń marki

2022-11-02

12 października firma Samsung Electronics Co., Ltd. zorganizowała w San Francisco swoją doroczną konferencję „Samsung Developer Conference” (SDC). Uczestniczący w niej deweloperzy, twórcy i projektanci poszukiwali sposobów na zapewnienie konsumentom możliwości jak najwygodniejszego korzystania z całego systemu połączonych w sieć urządzeń marki Samsung.

Czytaj więcej...
Kongres serwisów AGD

APPLiA POLSKA

Kongres serwisów AGD w Polsce

2022-11-02

Jak co roku „InfoProdukt” objął patronatem medialnym największe wydarzenie w branży AGD w Polsce. Dziewiąta edycja Kongresu AGD, którego głównymi organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, odbędzie się tradycyjnie w Fabryce Grohmana w Łodzi.

Czytaj więcej...
Konkurs o nagrodę

LG

Konkurs o nagrodę Life`s Good Award

2022-11-01

Globalna marka zaprosiła innowatorów z całego świata do udziału w konkursie z nagrodami o wartości 1 miliona dolarów, aby zaprezentowali swoje pomysły na rzecz społeczeństwa i planety. To pierwszy w historii konkurs LG „Life’s Good Award”, który przyniesie innowacje dla lepszej jakości życia.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket