Artykuły

Nowy Miele Experience Center

MIELE

Nowy Miele Experience Center w Krakowie

2022-09-09

Trwa dynamiczny rozwój sieci sprzedaży bezpośredniej Miele. Najnowszy Miele Experience Center powstał w samym sercu Krakowa, w kompleksie Unity Centre. Salon położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Unity Tower – najwyższego budynku w mieście, od lat znanego w Krakowie jako Szkieletor, a dziś będącego częścią największego wielofunkcyjnego kompleksu budynków w tym mieście.

Czytaj więcej...
Skandynawska marka AGD

ASKO

Skandynawska marka AGD wkracza do Polski

2022-09-09

Skandynawska marka wysokiej jakości urządzeń kuchennych i pralniczych wkracza na polski rynek. ASKO to marka premium z 70-letnim doświadczeniem. Jest obecna na 50 rynkach, a do największych z nich należą kraje skandynawskie, USA i Australia. Przez ostatnią dekadę marka rozwijała swoją sieć sprzedaży i obecność w Europie. Fabryki i zespoły badawczo- -projektowe ASKO są zlokalizowane w Szwecji, Holandii i Słowenii.

Czytaj więcej...
Jubileuszowo

MIELE

Jubileuszowo w Miele Experience Center Plac Unii

2022-09-04

W sierpniu polskie przedstawicielstwo Miele odwiedził dr Markus Miele, dyrektor zarządzający i prawnuk jednego z dwóch założycieli tej znanej i cenionej na całym świecie firmy. Okazji do wizyty w Polsce, jak się okazało, było kilka. W tym roku mija bowiem rocznica 25-lecia działalności Miele w Polsce, dynamicznie rozwijana jest produkcja w fabryce pralek Miele w Ksawerowie (Miele Technika) oraz otwierane są kolejne salony firmowe w najbardziej prestiżowych miejscach w Polsce.

Czytaj więcej...
Udogodnienia

IFA

Udogodnienia dla gości targowych z branży

2022-08-15

Targi IFA w Berlinie to najefektywniejsze na świecie miejsce spotkań przemysłu i handlu. Od 2 do 6 września w tym miejscu sprzedawcy i kupujący będą mogli ponownie zapoznać się z najnowszymi produktami i wspólnie z czołowymi markami elektroniki użytkowej i sprzętu AGD przygotować się na koniec roku.

Czytaj więcej...
Ponad 80 proc. berlińskich terenów targowych

IFA

Ponad 80 proc. berlińskich terenów targowych już zarezerwowanych

2022-08-03

Zajmując ponad 30 hal targowych i kilka specjalnych ekspozycji, IFA 2022 wypełni historyczne tereny wystawowe w sercu Berlina. We wrześniu tego roku IFA ponownie wyraźnie spełnia swoje oczekiwania jako czołowe na świecie targi elektroniki użytkowej i domowej. Swój udział w wydarzeniu potwierdziły marki z całego świata i wszystkich branż.

Czytaj więcej...
Otwiera nową erę

SAMSUNG

Otwiera nową erę Connected Living

2022-08-02

W czerwcu 2022 r. w Korei Południowej odbyła się światowa premiera rozwiązania SmartThings Home Life, dzięki któremu użytkownicy sprzętów gospodarstwa domowego z całego świata uzyskali dostęp do kompleksowej gamy unikalnych rozwiązań smart home. Usługa SmartThings Home Life, która zadebiutowała w tegorocznej linii urządzeń Bespoke Home 2022, została uruchomiona w czerwcu br. aż w 97 państwach całego świata.

Czytaj więcej...
IV Kongres AGD

APPLiA POLSKA

IV Kongres AGD w Łodzi

2022-07-07

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna już po raz czwarty gościła reprezentacje czołowych producentów i dystrybutorów sprzętu AGD w Polsce podczas Kongresu AGD.

Czytaj więcej...
Na targach

LG

Na targach Milan Design Week 2022

2022-07-07

Firma LG Electronics na targach Milan Design Week 2022, odbywających się w dniach 7 – 12 czerwca, zaprezentowała najnowsze rozwiązania swojej marki urządzeń kuchennych do zabudowy klasy ultra-premium. Wystawa LG obejmowała aż cztery strefy kuchenne: Seamless Nature Kitchen, European Trendy Kitchen, Conceptual Kitchen oraz Botanic Art Gallery.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket