Artykuły

Pralkosuszarki

Pralkosuszarki normalnogabarytowe i w wersji slim

2023-10-03

Oszczędność miejsca, czasu i energii to trzy ważne aspekty wyróżniające pralkosuszarki. Na co warto zwrócić uwagę wybierając ten praktyczny sprzęt i co ciekawego oferują w tej grupie asortymentowej producenci? Sprawdziliśmy! (Fot. Hisense)

Czytaj więcej...
Pralki, pralkosuszarki i suszarki

Pralki, pralkosuszarki i suszarki do zabudowy

2022-10-06

Zabudowa sprzętów pralniczych sprzyja oszczędności cennej przestrzeni w małej łazience, a w kuchni sprawia, że stają się niewidoczne dla otoczenia. Co równie istotne, montaż w zabudowie sprawia, że praca pralki, pralkosuszarki czy suszarki ulega znacznemu wyciszeniu. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Pranie i suszenie

Pranie i suszenie w standardzie

2021-08-03

Pralkosuszarka oszczędza przestrzeń, czas i energię. Modele normalnogabarytowe, a więc o standardowej głębokości, są urządzeniami, które łączą w sobie funkcje prania i suszenia w jednej bryle, zapewniając przy tym dużą pojemność prania i suszenia.

Czytaj więcej...
Pranie i suszenie za jednym zamachem

Pranie i suszenie za jednym zamachem

2020-02-05

Pralkosuszarki, a więc modele „2 w 1”, są szczególnie polecane w tych gospodarstwach domowych, w których nie ma miejsca na instalację dwóch urządzeń jednocześnie, a domownicy chcą połączyć wygodny proces prania z suszeniem. Zanim jednak wybierzemy odpowiedni model pralkosuszarki warto przyjrzeć się bliżej rozmaitym konstrukcjom, funkcjom i parametrom technicznym, jakimi charakteryzują się te urządzenia.

Czytaj więcej...
Poziom emisji hałasu

Poziom emisji hałasu w dużym AGD

2019-12-30

Tym razem przyjrzymy się jednemu z najbardziej niepozornych, ale bardzo ważnych parametrów pracy urządzeń, jakim jest poziom wytwarzanego hałasu. Dźwięki wytwarzane przez AGD nie muszą być uciążliwe. Muszą jednak zostać spełnione pewne warunki. Urządzenia powinny być zaawansowane technicznie, wyposażone w odpowiednie podzespoły, a ponadto prawidłowo podłączone, ustawione i wypoziomowane.

Czytaj więcej...
Montaż

Montaż urządzeń

2019-01-14

Bardzo istotnymi kwestiami w wypadku pralek, pralkosuszarek czy suszarek są ich prawidłowe przyłączenie do źródeł wody i energii elektrycznej oraz montaż.

Czytaj więcej...
Poziom

Poziom emisji hałasu

2019-01-14

Hałas wytwarzany przez AGD nie musi być uciążliwy. Muszą być jednak spełnione pewne warunki. Urządzenia powinny być zaawansowane technicznie, wyposażone w odpowiednie podzespoły, a ponadto dobrze ustawione i wypoziomowane.

Czytaj więcej...
Eksploatacja

Eksploatacja sprzętu

2019-01-11

Aby pralka czy suszarka służyła nam przez długi czas, a tkaniny były czyste i pachnące, należy przestrzegać kilku prostych, ale ważnych zasad. Nadrzędna z nich jest ta, że tylko stałe i dokładne czyszczenie oraz konserwacja mogą zapewnić komfort i długowieczność urządzeń.

Czytaj więcej...
Wybrane funkcje

Wybrane funkcje i rozwiązania

2019-01-11

Wybierając pralkę, pralkosuszarkę czy suszarkę warto mieć na uwadze walory użytkowe oraz ciekawe rozwiązania i funkcje, które umilą i usprawnią pracę z tymi urządzeniami i oszczędzą jakże ważną dla wszystkich energię i czas.

Czytaj więcej...
5 rad

5 rad – jak oszczędnie suszyć bieliznę?

2019-01-11

Chcąc zminimalizować zużycie energii elektrycznej warto stosować się do kilku zasad, które przyczyniają się do oszczędności w domowym budżecie.

Czytaj więcej...
Efektywne pranie

Efektywne pranie i suszenie

2019-01-11

Przy wyborze odpowiedniego modelu, należy pamiętać, że na efektywność prania czy suszenia wpływ ma kilka ważnych elementów. Są nimi przede wszystkim detergenty, zastosowanie odpowiedniego programu, czasu prania lub suszenia oraz wykorzystywane do tego układy mechaniczne.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket