Artykuły

Akcesoria

Akcesoria do urządzeń mobilnych

2023-10-27

Nasze telefony i tablety od dawna nie służą wyłącznie do komunikacji. Dziś to sprzęt niejednokrotnie wykorzystywany do pracy, a także źródło rozrywki czy wiadomości. O wielu możliwościach współczesnych urządzeń możemy nie wiedzieć, a w korzystaniu z nich pomogą odpowiednie akcesoria. (Fot. Silicon Power)

Czytaj więcej...
Szybkie ładowarki

Szybkie ładowarki – do telefonów i nie tylko

2023-04-28

Wydajność baterii to element, na który wciąż narzekamy w naszych telefonach, zwłaszcza osoby, które pamiętają urządzenia potrafiące pracować nawet tydzień bez ładowania. Dziś problem ten możemy częściowo ominąć, korzystając z szybkich ładowarek. (Fot. Silicon Power)

Czytaj więcej...
Zasilanie w terenie

Zasilanie w terenie – powerbanki

2023-01-24

Współczesne powerbanki nie służą już tylko do ładowania telefonów. Port USB jest na tyle uniwersalnym standardem, że jest powszechnie wykorzystywany przez urządzenia elektroniczne. Nowoczesne modele mogą zasilać nawet laptopy czy pozwolą na rozruch auta. Warto więc przyjrzeć się powerbankom dostępnym na rynku. (Fot. Silicon Power)

Czytaj więcej...
Szybkie

Szybkie ładowanie urządzeń mobilnych

2022-08-28

Znaczne zwiększenie pojemności akumulatorów w smartfonach przyczyniłoby się do wzrostu ich masy oraz rozmiarów. Chcąc zaoferować klientom komfort pracy z dala od gniazdka, producenci w urządzeniach mobilnych powszechnie stosują standardy szybkiego ładowania, dzięki którym często wystarczy nawet kilkadziesiąt minut, żeby w znacznym stopniu uzupełnić energię akumulatora.

Czytaj więcej...
Głośniki Bluetooth

Głośniki Bluetooth w plenerze i na imprezie

2022-07-02

Głośniki obsługujące standard Bluetooth doskonale sprawdzą się zarówno w plenerze na grillu, na wakacjach gdzie najlepszym źródłem muzyki jest smartfon. Także impreza z głośnikiem BT dużej mocy z efektami specjalnymi dostarczy wiele wrażeń.

Czytaj więcej...
Telewizja

Telewizja czy aplikacje VoD na wakacjach?

2022-07-01

Większość z nas będzie podróżować na wakacjach, a część odpoczywać na działkach. Dlatego opisujemy sposoby oglądania telewizji w terenie. Do wyboru mamy telewizję naziemną, satelitarną. W podróży najlepiej się sprawdza smartfon, tablet z odpowiednią aplikacją. (Fot. TechniSat)

Czytaj więcej...
Szybkie ładowanie

Szybkie ładowanie urządzeń mobilnych

2022-03-04

Standaryzacja ładowarek do urządzeń przenośnych przynosi coraz więcej korzyści. Wybierając sprzęt o odpowiedniej mocy, możemy go wykorzystać do zasilenia zarówno t elefonu, jak i notebooka, co znacznie ułatwia np. podróże.

Czytaj więcej...
Akcesoria do urządzeń mobilnych

Akcesoria do urządzeń mobilnych

2022-01-24

Zakup wymarzonego telefonu to nie wszystko, warto dobrać do niego niezbędne akcesoria, które pozwolą na wykorzystanie wszystkich jego funkcji. Z roku na rok możliwości telefonów zwiększają się i już dziś są one w stanie zastąpić np. konsole do gier czy nawet tradycyjnego „peceta”.

Czytaj więcej...
Słuchawki Bluetooth

Słuchawki Bluetooth dla aktywnych

2022-01-23

Moda na aktywny wypoczynek sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy na uprawianiu sportu w terenie, w domu, na siłowni czy basenie. Przy wielogodzinnym treningu czas umili muzyka ze słuchawek Bluetooth. Do tego celu najlepiej nadają się lekkie słuchawki bezprzewodowe nauszne, douszne i dokanałowe. (Fot. Creative)

Czytaj więcej...
Akcesoria

Akcesoria do konsol

2021-11-29

Na rynku funkcjonują obecnie ósma oraz dziewiąta generacja konsol. Zapewniają one zaawansowaną oprawę graficzną w rozdzielczości nawet 8K. Do najpopularniejszych stacjonarnych konsol należą Xbox One oraz PlayStation 4 i ich następcy: Xbox Series X/S i PlayStation 5. Oprócz tego dostępne jest Nintendo Switch, które może być użytkowane w obu trybach – stacjonarnym i przenośnym.

Czytaj więcej...
Technologia 5G

Technologia 5G w praktyce

2021-08-28

Wprowadzenie łączności 5G oraz jej coraz szersza adaptacja to o becnie jeden z motorów napędowych rynku telefonii komórkowej. W praktyce jednak początkowo korzyści z jej zastosowania mogą być mało odczuwalne, bowiem dla wielu osób ju ż 4G oferuje prędkość w pełni wystarczającą do komfortowego korzystania z sieci.

Czytaj więcej...
Zasilanie

Zasilanie urządzeń mobilnych

2021-04-24

Szybkie ładowanie w smartfonach stało się standardem, Wynika ono m.in. ze stosowania akumulatorów o dużej pojemności. Dlatego warto wyposażyć się w powerbank czy ładowarkę, które pozwolą z niego korzystać, tym bardziej że coraz częściej zasilaczy nie znajdziemy w pakiecie ze smartfonem.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket