Artykuły

Promienniki w różnych

Promienniki w różnych zastosowaniach

2020-03-10

Grzejniki nazywane popularnie promiennikami mają wiele zalet w porównaniu z nagrzewnicami nadmuchowymi. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie od ogrzewania małych pomieszczeń, warsztatów do prac remontowo-budowlanych. 

Czytaj więcej...
Przenośne ciepło

Przenośne ciepło – zastosowanie nagrzewnic mobilnych

2019-10-07

Mają one wiele dziedzin zastosowań – od niewielkich pomieszczeń, jak biura w terenie, warsztaty i garaże, budownictwo, produkcja i logistyka, rolnictwo, po imprezy plenerowe. Korzystają z nich wojsko i służby ratunkowe.

Czytaj więcej...
Osuszacze

Osuszacze - nie tylko do remontów

2017-10-18

Osuszacze powietrza stosowane są najczęściej przez ekipy budowlane i remontowe, ale również w przemyśle, w magazynach oraz przez ekipy ratunkowe w sytuacjach kryzysowych. Skutecznie usuwają nadmiar wilgoci z pomieszczeń, przyspieszają osuszanie budynków oraz wspomagają wiele procesów technologicznych. Mogą pracować w niskich temperaturach już od kilku stopni Celsjusza.

Czytaj więcej...
Nagrzewnice elektryczne

Nagrzewnice elektryczne - do biur i prac na budowach

2017-10-18

Nagrzewnice elektryczne znajdują różne zastosowanie. Są produkowane do użytku domowego, ogrzewania biur i warsztatów, a w wykonaniach profesjonalnych są używane do prac na budowach, w przemyśle oraz w halach magazynowych.

Czytaj więcej...
Nagrzewnice promiennikowe

Nagrzewnice promiennikowe - na podczerwień

2017-10-18

Nazywane są popularnie promiennikami i mają wiele zalet w porównaniu z nagrzewnicami nadmuchowymi.

Czytaj więcej...
Nagrzewnice gazowe

Nagrzewnice gazowe - tanie grzanie

2017-10-18

W nagrzewnicach gazowych paliwem wykorzystywanym do ogrzania powietrza jest gaz propan, propan butan lub gaz ziemny. Wydajność i niewysokie koszty związane z eksploatacją powodują, że nagrzewnice gazowe z pewnością sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża efektywność.

Czytaj więcej...
Parametry a dobór

Parametry a dobór nagrzewnicy

2017-10-16

Na podstawie analizy parametrów nagrzewnicy można wybrać optymalne urządzenie do pracy. Ustalenie mocy cieplnej będzie wymagało korzystania ze wzorów lub z kalkulatorów na stronie producentów.

Czytaj więcej...
Jak przygotować nagrzewnice

Jak przygotować nagrzewnice do sezonu

2017-10-16

Planując ponowne uruchomienie nagrzewnicy przed sezonem zimowym należy wziąć pod uwagę kilka ważnych elementów. Sposób przygotowania nagrzewnicy zależeć będzie od jej rodzaju i w jakim stopniu była ona eksploatowana do tej pory.

Czytaj więcej...
Budowa nagrzewnicy

Budowa nagrzewnicy olejowej

2017-10-16

Wśród różnego rodzaju nagrzewnic najpopularniejsze są przenośne nagrzewnice olejowe, ze względu na różnorodne możliwości zastosowania i niskie koszty użytkowania.

Czytaj więcej...
Wielofunkcyjne nagrzewnice olejowe

Wielofunkcyjne nagrzewnice olejowe

2017-10-16

Olejowe nagrzewnice powietrza stanowią największą ofertę na rynku wśród wszystkich urządzeń tego typu. Są tanie w eksploatacji, szybkie i proste w instalacji oraz bardzo wydajne.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket