Artykuły

Zastosowanie i rodzaje

Zastosowanie i rodzaje nośników pamięci

2019-11-12

Ostatnie lata to prawdziwa rewolucja w dziedzinie nośników pamięci. Dyski SSD cieszą się coraz większą popularnością, która wynika z ich wydajności oraz coraz korzystniejszych cen. Te ostatnie zawdzięczamy nowoczesnym metodom produkcji oraz nowym typom komórek.

Czytaj więcej...
Udostępnia aplikację Cinema 28

Udostępnia aplikację Cinema 28

2018-03-06

Oprogramowanie umożliwia wygodne sterowanie odtwarzaniem multimediów i streamingiem z poziomu pojedynczego interfejsu.

Czytaj więcej...
Serwer NAS jako magazyn danych

Serwer NAS jako magazyn danych w przedsiębiorstwie

2017-10-26

Podstawowa funkcja serwera NAS (ang. network attached storage) to możliwość udostępniania gromadzonych danych za pośrednictwem sieci lokalnej czy Internetu na różne urządzenia niezależnie od ich systemu operacyjnego. Jednak serwery Turbo Nas marki QNAP oferują także szereg innych funkcji, np. tworzenie kopii zapasowych i zarządzanie nimi czy ochrona danych przed ransomware.

Czytaj więcej...
Monitoring w aplikacji

Monitoring w aplikacji Surveillance Station

2017-10-03

Serwery NAS to niezwykle rozbudowane urządzenia z wieloma funkcjami dostępnymi w oprogramowaniu, a także dzięki możliwościom sprzętu i opcjom rozszerzeń. W cyklu naszych artykułów przyjrzymy się serwerom QNAP i funkcjom, jakie daje system operacyjny QTS, zaczynając od aplikacji do monitoringu – Surveillance Station. Już dziś zapraszamy także na kolejne części „Akademii QNAP” poświęcone innym zagadnieniom.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket