Artykuły

Mieszarki i mieszadła

Mieszarki i mieszadła do mas budowalnych

2023-07-25

Odpowiednia konsystencja mas budowalnych ma kluczowe znaczenie podczas wykonywania prac. Farba musi być dobrze rozmieszana, podobnie jak w kleju do płytek nie może być grudek. Dobrze przygotowanymi materiałami pracuje się łatwiej i przyjemniej. Dlatego fachowcy podczas prac wykończeniowych korzystają z mieszadeł i mieszarek. (Fot. Rubi)

Czytaj więcej...
Elektronarzędzia

Elektronarzędzia zasilane akumulatorowo

2023-05-28

Bezprzewodowa swoboda pracy to cecha, którą zaczęli doceniać fachowcy na całym świecie. Tereny budowy, ogrody i wiele innych miejsc często nie mają dostępu do stałego źródła energii elektrycznej i używanie narzędzi sieciowych w takich warunkach jest utrudnione. Dlatego urządzenia akumulatorowe szturmem zdobywają rynek. (Fot. Hikoki)

Czytaj więcej...
Elektronarzędzia akumulatorowe

Elektronarzędzia akumulatorowe i akcesoria

2022-03-30

Narzędzia akumulatorowe w wielu pracach są niezastąpione i wypierają powoli modele sieciowe. Każdy z dużych producentów narzędzi oferuje swój system zasilania akumulatorowego, który może być stosowany w narzędziach warsztatowych, na budowie, ogrodowych czy urządzeniach do czyszczenia.

Czytaj więcej...
Elektronarzędzia akumulatorowe

Elektronarzędzia akumulatorowe w warsztacie i na budowie

2021-05-23

Narzędzia akumulatorowe w wielu pracach są niezastąpione i wypierają powoli modele sieciowe. Coraz większe pojemności baterii Li-Ion sprawiają, że elektronarzędzia bezprzewodowe mogą być stosowane nie tylko w warsztatach ale także na budowach.

Czytaj więcej...
Eksploatacja

Eksploatacja

2019-07-15

Stosowane w elektronarzędziach akumulatory mają swoją określoną trwałość. Aby była ona jak najdłuższa, należy przede wszystkim właściwe użytkować baterię.

Czytaj więcej...
Innowacje

Innowacje

2019-07-15

Systemy elektronarzędzi bezprzewodowych to często oczko w głowie producentów. stąd też stosowanie w nich wielu innowacyjnych rozwiązań. mają one zapewnić bardziej komfortową i wydajną pracę.

Czytaj więcej...
Rodzaje stosowanych

Rodzaje stosowanych akumulatorów

2019-07-15

Bez odpowiednich akumulatorów narzędziowa rewolucja nie byłaby możliwa. to dzięki ich coraz lepszej jakości i wydajności narzędzia akumulatorowe wypierają modele sieciowe, a w branży ogrodowej często nawet konkurują ze spalinowymi.

Czytaj więcej...
Typy

Typy urządzeń akumulatorowych

2019-07-15

Pierwsze elektronarzędzia bezprzewodowe pojawiły się już w latach 60. ubiegłego wieku. w roku 1961 r. firma Black+Decker wprowadziła na rynek pierwszą bezprzewodową wiertarkę na świecie. od tego czasu akumulatorowa rewolucja trwa i obecnie praktycznie każdy producent elektronarzędzi ma w ofercie takie produkty jako bardzo istotną pozycję.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket