Artykuły

Domowe

Domowe wagi osobowe

2023-08-01

Często są nazywane wagami łazienkowymi, co sugeruje zwyczajowe miejsce użycia. Wagi osobowe są niezbędne zarówno dla osób aktywnych, jak i tych będących na diecie. W zasadzie każdy z nas powinien kontrolować masę swojego ciała, a zaawansowane możliwości dostępnych na rynku modeli to ułatwiają. (Fot. Salter)

Czytaj więcej...
Forma

Forma zawsze pod kontrolą

2021-12-09

Jeśli czynnie uprawiamy sport czy jesteśmy na etapie zrzucania paru zbędnych kilogramów, to waga osobowa jest nam praktycznie niezbędna. Nowoczesne modele wyposażone są w wiele funkcji, które ułatwiają kontrolę masy ciała oraz pomagają w uzyskaniu lepszych rezultatów treningowych.

Czytaj więcej...
Rozwiązania dla wymagających

Rozwiązania dla wymagających

2017-04-20

Innowacyjne rozwiązania to często jedno z kryteriów zakupu konkretnego urządzenia – nie inaczej jest w wypadku wag, które mimo prostych zasad działania potrafią zaskoczyć. Jedną z ważniejszych opcji jest możliwość zapisywania wyników ważących się osób. Wbudowana pamięć wewnętrzna zapamiętuje dane kilku lub nawet kilkunastu osób i pozwala na personalizację profilu.

Czytaj więcej...
Co warto wiedzieć?

Co warto wiedzieć?

2017-04-20

Przede wszystkim, jaka jest nośność wagi, czyli maksymalna masa obciążenia, która może wynosić nawet 200 kg przy dokładności do 100 g, oraz jaki jest materiał wykonania.

Czytaj więcej...
Rodzaje wag łazienkowych

Rodzaje wag łazienkowych

2017-04-20

Wagi łazienkowe są niezbędne zarówno dla tych, którzy czynnie uprawiają sport, jak i dla tych, którzy decydują się na zdrowy tryb życia i przejście na dietę. Co warto o nich wiedzieć i na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket