Artykuły

Myjka WV 6

Myjka WV 6 i pad KV 4 Premium

2019-04-29

Czyszczący duet

Nowa myjka do okien WV 6 Premium wraz z pierwszym w historii padem czyszczącym KV 4 Premium to znakomity duet, jeśli chodzi o czyszczenie wszelkich gładkich powierzchni w domu.

Czytaj więcej...
Myjka do okien WV 2 Premium

Myjka do okien WV 2 Premium

2018-05-24

Z okazji 25-lecia polskiego oddziału firmy Kärcher, marka wprowadziła na rynek limitowaną edycję myjki do okien. Produkt wyróżnia jubileuszowe logo, a także wydłużony czas pracy na jednym ładowaniu.

Czytaj więcej...
Parownica ręczna SC 5 Easy Fix

Parownica ręczna SC 5 Easy Fix

2018-05-21

Segment urządzeń parowych to swego rodzaju znak jakości oraz bogatej różnorodności oferty Kärcher. Niemiecki specjalista od czyszczenia i sprzątania może pochwalić się tutaj wyjątkową paletą produktów – zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Synonimem czyszczenia parowego są dziś myjki Kärcher, parownice czy inne, lekkie i komfortowe urządzenie ręczne.

Czytaj więcej...
Myjka

Myjka Smooth Touch

2017-09-11

Mycie okien to czynność niezbyt lubiana. Dzięki innowacyjnej myjce Smooth Touch trend ten można odmienić i myć okna z przyjemnością.

Czytaj więcej...
Myjka okienna WindowsJet 2 w 1.

Myjka okienna WindowsJet 2 w 1. Okno na słoneczne promienie

2017-06-10

Święta, święta i po świętach. Ale okna, zwłaszcza po naszej ostatniej „zimowej wiośnie”, nie są tak czyste, jak to zwykle wcześniej bywało. A słoneczne promienie aż chcą się wedrzeć do naszych domów.

Czytaj więcej...
Po czystej stronie okna -

Po czystej stronie okna - myjka do okien Smart

2016-01-02

Mycie okien jest męczące i czasochłonne. Dlatego też stworzono specjalne, myjki, które to ułatwiają. Urządzenie tego typu ma w ofercie firma Nilfisk – znany producent odkurzaczy i myjek. Przedstawiamy nowość – Nilfisk Smart!

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket