Artykuły

Myjki

Myjki do okien i szkła

2023-04-09

Czyszczenie nie tylko okien, ale i innych szklanych lub gładkich powierzchni, żeby nie pozostawały na nich smugi, może przysparzać wiele trudności. Dlatego najlepiej w tym celu sprawdzi się myjka, która w połączeniu z odpowiednimi środkami w mig usunie zabrudzenia. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
Łatwe mycie okien

Łatwe mycie okien i nie tylko

2022-01-09

Utrzymanie okien w czystości nie jest łatwym zadaniem. Dlatego warto korzystać ze specjalnej myjki. Co więcej, sprawdzi się ona przy czyszczeniu innych gładkich powierzchni, np. szklanych mebli, kafli czy płyty grzewczej. W praktyce jest to więc sprzęt niezbędny w całorocznych porządkach.

Czytaj więcej...
Pogromcy smug

Pogromcy smug – myjki do czyszczenia okien

2021-04-04

Mycie okien nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków domowych. Smugi i zacieki skutecznie utrudniają czyszczenie szyb. Szczególnie dokuczliwe są przy dużych przeszklonych powierzchniach, które współcześnie są bardzo modne w architekturze. Dlatego warto wyposażyć się w myjkę do okien.

Czytaj więcej...
Dom gotowy na

Dom gotowy na Święta

2017-11-10

Przygotowanie Świąt to spore wyzwanie logistyczne. Wybór odpowiednich prezentów, które ucieszą naszych bliskich, przygotowanie dwunastu potraw na wigilijny stół  no i ,last but not least, sprzątanie domu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket