Artykuły

Depilatory i golarki damskie

Depilatory i golarki damskie

2023-04-09

Depilacja czy golenie wcale nie muszą być uciążliwe, pod warunkiem że używamy właściwych urządzeń. Coraz większą popularnością cieszą się depilatory IPL, a osoby, które z jakichś powodów nie mogą z nich korzystać, sięgają po modele tradycyjne i golarki. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Depilatory

Depilatory i golarki damskie

2022-03-13

Usuwanie zbędnego owłosienia nie musi być żmudne. Pomogą w tym golarki oraz depilatory. Dzięki różnorodności każdy bez problemu może dobrać sprzęt idealny do swoich potrzeb. Nowoczesne urządzenia są również bezpieczne i zapewniają trwałe efekty.

Czytaj więcej...
Depilacja

Depilacja i usuwanie owłosienia ciała

2021-02-01

Na rynku znajdziemy wiele różnych urządzeń przeznaczonych do depilacji i usuwania owłosienia. Rosnącą popularnością cieszą się depilatory typu IPL, a zawdzięczają to przede wszystkim swojej skuteczności przy regularnym użytkowaniu.

Czytaj więcej...
Wzrost włosa

Wzrost włosa – czy to ważne w depilacji IPL?

2016-11-22

Proces wzrastania włosów jest trzyetapowy. Jego prędkość oraz intensywność tak naprawdę zależą już od indywidualnych predyspozycji (duże znaczenie mają m.in. wiek czy metabolizm).

Czytaj więcej...
Do stylizacji -

Do stylizacji - trymery

2016-11-20

Trymery to urządzenia, które głównie kojarzą się z przycinaniem męskiego zarostu lub usuwaniem włosków z trudno dostępnych miejsc. Osobną kategorią są produkty stworzone z myślą o kobietach, które idealnie sprawdzają się np. podczas stylizacji okolic bikini.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket