Artykuły

Winiarki

Winiarki do zabudowy

2023-07-27

Optymalne warunki przechowywania wina mają znaczący wpływ na walory smakowe trunku, jego wyrazistość, a nawet kolor. Wśród urządzeń do przechowywania wina producenci prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych funkcji i praktycznych systemów. Szczególnie sprzęty do zabudowy cieszą się niemałą popularnością. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Wolnostojące chłodziarki na wino

Wolnostojące chłodziarki na wino i witryny chłodnicze

2022-11-29

Polacy szybko się uczą, edukują podróżami, podpatrują światowe trendy, a tym samym robią rewolucję wśród sprzętu gospodarstwa domowego na rodzimym rynku . Tak jest np. w segmencie chłodziarek do wina, które są przeznaczone dla najbardziej wyma gających i świadomych odpowiedniego przechowywania wina użytkowników. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Winiarki

Winiarki i witryny chłodnicze

2022-08-02

Sięgając po kieliszek wina, warto pamiętać, że o jego smaku decyduje nie tylko proces fermentacji, ale również sposób przechowywania. Na rynku pojawia się coraz większa liczba producentów oferujących urządzenia do przechowywania wina. Dlaczego? Dlatego, że rośnie zainteresowanie jego prawidłowym przechowywaniem i podawaniem.

Czytaj więcej...
Winiarki do zabudowy

Winiarki do zabudowy

2021-07-29

Na rynku pojawia się coraz większa liczba producentów oferujących urządzenia do przechowywania wina. Dlaczego? Dlatego, że rośnie zainteresowanie jego prawidłowym przechowywaniem i podawaniem.

Czytaj więcej...
Przechowywanie

Przechowywanie wina i cygar

2021-05-05

Chłodziarkozamrażarki to niejedyne urządzenia chłodnicze, które mogą znaleźć swoje zastosowanie w domu. Na rynku dostępne są też produkty przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów – koneserów wina, a nawet cygar.

Czytaj więcej...
Różnorodne

Różnorodne funkcje i systemy winiarek

2020-09-04

Oprócz funkcjonalnych rozwiązań należy wspomnieć o praktycznym użytkowaniu winiarek. Oświetlenie w nich zastosowane pozwala optymalnie rozświetlić wnętrze komory i ułatwia znalezienie pożądanej butelki, ale również efektownie oświetla przechowywaną kolekcję trunków, gdy przeszklone drzwi winiarki są zamknięte.

Czytaj więcej...
Parametry techniczne

Parametry techniczne winiarek

2020-09-04

Zależnie od rodzaju trunku może mieć on nieco inne wymagania odnośnie przechowywania i podawania. Optymalne warunki przechowywania mają znaczący wpływ na walory smakowe trunku, jego wyrazistość, a nawet kolor. Jednak sommelierski kunszt i użytkowanie winiarki nie ograniczają się jedynie do wybrania temperatury, jaka ma panować we wnętrzu urządzenia.

Czytaj więcej...
Różnorodne

Różnorodne gabaryty winiarek

2020-09-04

Winiarki, czyli specjalistyczne chłodziarki do przechowywania i dojrzewania wina, to urządzenia, które dużą popularnością cieszą się m.in. we Francji i wielu innych państwach Europy Zachodniej i Południowej. Także polscy konsumenci coraz częściej nabywają te produkty.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket