Artykuły

Urządzenia z linii

Urządzenia z linii Titania

2020-04-03

Bogatą i różnorodną ofertę dużego AGD marki Concept powiększyły urządzenia z nowej linii wzorniczej Titania. Wykorzystuje ona elementy z ciemnej stali nierdzewnej, dzięki którym w kuchni może zapanować prawdziwa elegancja. Znajdziemy w niej m.in. piekarniki – modele ETV8760ds i ETV8260ds oraz kuchenkę mikrofalową do zabudowy MTV7525ds.

Czytaj więcej...
Dobrana para

Dobrana para – kuchenka parowa z funkcją mikrofal

2018-01-19

Gotowanie na parze gwarantuje nie tylko zdrowsze potrawy, ale bardziej wyrazisty kolor, smak i aromat przygotowywanych posiłków. Na rynku można znaleźć zaledwie kilka egzemplarzy o innowacyjnej konstrukcji łączącej cechy urządzenia do gotowania na parze, grilla i kuchenki mikrofalowej.

Czytaj więcej...
Cook30

Cook30 – nowa kuchenka mikrofalowa

2018-01-17

Mikrofalówka jako urządzenie do szybkiego podgrzania posiłku? To wciąż funkcja, z jaką najczęściej ją kojarzymy, jednak możliwości dostępnych obecnie na rynku sprzętów są znacznie większe. Kuchenka mikrofalowa pozwoli przygotować posiłek od początku do końca, prowadząc przy tym użytkownika przez cały proces, a na koniec – (prawie) sama się wyczyści.

Czytaj więcej...
Piekarniki kompaktowe z mikrofalą

Piekarniki kompaktowe z mikrofalą

2017-10-12

Nasz rodzimy producent powiększył ofertę urządzeń kompaktowych o dwa nowe modele w bardzo nowoczesnych i ciekawych barwach – beżu i uniwersalnej bieli. Wraz z wcześniej dostępnym piekarnikiem w kolorze głębokiej czerni tworzą spójną i zarazem zróżnicowaną propozycję dla klientów chcących wyposażyć swoją kuchnię w atrakcyjnie zaprojektowany piekarnik.

Czytaj więcej...
6. Zmysł – jedna idea,

6. Zmysł – jedna idea, wiele urządzeń

2017-10-06

6. Zmysł to najsilniejszy wyróżnik marki Whirlpool. To technologia, która myśli za Ciebie. W każdej z kategorii produktowych pełni inną rolę, ale jej naczelną wartością jest to, że zawsze gwarantuje znakomite rezultaty. 6. Zmysł daje pewność, że przygotowywane potrawy będą smakować idealnie, pranie będzie perfekcyjnie wyprane i wysuszone, a naczynia krystalicznie czyste. Jak to się dzieje? Za co odpowiada technologia 6. Zmysł w poszczególnych urządzeniach Whirlpool?

Czytaj więcej...
Kuchenka mikrofalowa

Kuchenka mikrofalowa MS22M8054AK

2017-08-09

Czarne, eleganckie wzornictwo nadaje kuchni nowoczesny wygląd. Ważne przy tym, aby walorom wizualnym towarzyszył niezbędny wachlarz funkcji i zakresów mocy.

Czytaj więcej...
Unowocześniona wersja linii

Unowocześniona wersja linii Ora-Ϊto

2017-07-17

Linia Ora-Ïto to jedna z ciekawszych pozycji w ofercie producenta. Współtworzona ze znanym projektantem jest oferowana klientom ceniącym jakość sprzętu, ale także jego stylistyczne walory. W tej wersji nie znajdziemy kompromisów na żadnej linii.

Czytaj więcej...
Linia Black & White

Linia Black & White i czajniki RK3180/1/2

2017-06-14

Co krok wzbogacana oferta czeskiego producenta aż pachnie świeżością. Niedawno przyglądaliśmy się wprowadzeniu dwóch linii wzorniczych, teraz widzimy ich uzupełnienie, choćby najnowszymi czajnikami w kilku odcieniach.

Czytaj więcej...
Kuchenka mikrofalowa ZMW3105B.

Kuchenka mikrofalowa ZMW3105B. Sprawdzony pomocnik w kuchni

2017-06-06

Do oferty Zelmera dołączyła kuchenka mikrofalowa z wieloma programami automatycznymi, które pozwolą na szybkie i łatwe przygotowanie smacznych dań i przekąsek. 

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket