Artykuły

Dmuchawy

Dmuchawy i zamiatarki do liści

2023-07-26

Utrzymanie porządku w obrębie posesji i ogrodzie nie jest łatwe. Liście, gałęzie i inne nieczystości należy regularnie zbierać, a pomóc w tym mogą urządzenia ogrodowe, np. dmuchawy i odkurzacze oraz wielofunkcyjne zamiatarki. Dzięki nim możemy zapomnieć o irytującym grabieniu. (Fot. Stalco)

Czytaj więcej...
Dmuchawy i odkurzacze

Dmuchawy i odkurzacze – dbamy o porządek

2022-05-31

O otoczenie domu i ogrodu należy odpowiednio zadbać, dlatego w ofercie producentów znajdziemy odpowiedni sprzęt. Dmuchawy i odkurzacze w wersji przewodowej i akumulatorowej oraz spalinowe pomagają utrzymać porządek. Skutecznie zastępują tradycyjne miotły i grabie.

Czytaj więcej...
Akumulatorowy sprzęt

Akumulatorowy sprzęt do ogrodu

2021-09-24

Nie tylko na budowie, ale i w ogrodzie urządzenia akumulatorowe cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki ich dużej wydajności coraz częściej maszyny mogą konkurować nawet ze sprzętem spalinowym. Do tego, w przeciwieństwie do niego, są bardziej ekologiczne i można ich używać niemal bezkosztowo.

Czytaj więcej...
Bezprzewodowa swoboda

Bezprzewodowa swoboda w ogrodzie

2020-06-30

Sprzęt akumulatorowy do pracy w ogrodzie cieszy się coraz większą popularnością. W wielu zadaniach wypiera modele zasilane sieciowo czy silnikami spalinowymi. Wynika to przede wszystkim z łatwości obsługi i swobody pracy.

Czytaj więcej...
Przydatne akcesoria

Przydatne akcesoria do dmuchaw

2017-10-11

Aby praca była jak najbardziej komfortowa, musimy również zwrócić uwagę na szelki (uprząż) dmuchawy.

Czytaj więcej...
Funkcje i parametry

Funkcje i parametry

2017-10-11

Ciekawą funkcją dmuchaw ogrodowych jest, zapożyczając określenie motoryzacyjne, tempomat. Funkcja blokady obrotów pozwala zapomnieć o ciągłym „dodawaniu gazu” i możemy się skupić jedynie na oczyszczaniu ogrodu z liści i śmieci.

Czytaj więcej...
Zastosowanie dmuchaw ogrodowych

Zastosowanie dmuchaw ogrodowych

2017-10-11

Dmuchawy nie tylko pomagają utrzymać porządek w ogrodzie, ale również pośrednio przyczyniają się do ochrony roślin, umożliwiają bowiem usunięcie liści spod krzewów i żywopłotów w sposób bardzo delikatny, w przeciwieństwie do grabi, które mogą poranić korzenie i korę.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket