Artykuły

Mop elektryczny

Mop elektryczny FC 7

2020-11-10

Nowy mop elektryczny marki Kärcher to urządzenie, które w wielu sytuacjach zastąpi tradycyjny odkurzacz i mop oraz znacznie przyspieszy sprzątanie podłóg, ponieważ je jednocześnie odkurzy i umyje.

Czytaj więcej...
Mop parowy

Mop parowy SC 3 EasyFix Premium Home Line

2019-10-03

Czyszczenie bez detergentów

Smukły mop parowy doskonale uzupełnia linię parownic marki Kärcher. Pozwala na łatwe czyszczenie powierzchni bez użycia detergentów, a przy tym zajmuje niewiele miejsca.

Czytaj więcej...
Mop bezprzewodowy

Mop bezprzewodowy FC 3 Premium Home Line

2019-05-28

Dokładne i szybkie mycie podłóg

Firma Kärcher, jako innowator na rynku urządzeń czyszczących, zaprezentowała niezwykle wydajny i skuteczny mop elektryczny FC 3 Premium, dostępny także w serii urządzeń Home Line. Jego zalety to m.in. duża wydajność i możliwość swobodnej pracy dzięki zasilaniu akumulatorowemu.

Czytaj więcej...
Mop i odkurzacz Perfect Clean CP3000

Mop i odkurzacz Perfect Clean CP3000

2018-05-24

Urządzenie marki Concept to połączenie odkurzacza i mopa parowego, dzięki któremu nie tylko z łatwością posprzątać można mieszkanie, ale i zadbać w nim o zdrowe i czyste powietrze.

Czytaj więcej...
Mop parowy

Mop parowy 720027

2017-05-09

Do oferty brytyjskiej marki dołączył najnowszy model mopa parowego Total Clean Fresh, który oprócz najważniejszej funkcjonalności, czyli użycia pary wodnej, może zaoferować klientom także inne, godne uwagi udogodnienia.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket