Artykuły

100 lat

100 lat istnienia marki!

2019-01-02

Równo od wieku amerykańska marka Wahl jest synonimem jakości i kunsztu urządzeń przeznaczonych dla branży fryzjerskiej, choć nie tylko. Jej produkty, uznawane za najlepsze i najbardziej precyzyjne, dostępne są na całym świecie i swój udział miały także w podboju kosmosu.

Czytaj więcej...
Przychodzi facet do fryzjera…

Przychodzi facet do fryzjera… czyli o zwyczajach mężczyzn w zakresie strzyżenia słów kilka.

2018-09-27

Instytut badawczy ReScope przeprowadził badania dotyczące Zwyczajów i preferencji w zakresie strzyżenia włosów, trymowania brody i pielęgnacji ciała. Ponad tysiąc przebadanych konsumentów, kilkadziesiąt ciekawych wniosków i spostrzeżeń, wiedza na temat tego, jak chcą i lubią wyglądać polscy panowie jeśli chodzi o zarost i fryzurę. A i to tylko ułamek tego, czego udało się dowiedzieć dzięki inicjatywie firmy Remington, która zleciła badania. 

Czytaj więcej...
Rebranding produktów Wahl

Rebranding produktów Wahl oraz produkty premium firmy Moser

2017-01-20

Warszawa, 18 stycznia 2017 – Moser, marka premium należąca do firmy Wahl, jest obecna od ponad 50 lat na rynku maszynek do strzyżenia. Marka posiada w swojej ofercie produkty zarówno dla profesjonalistów jak i dla szerokiego odbiorcy, które teraz dostarczane są w bardziej atrakcyjnym opakowaniu o dynamicznych kolorach oraz nowoczesnym logo.  Opakowanie premium ma odpowiadać jakości produktu, a kolory (niebieski i zielony i szary) dokładniej przedstawiają modele. Bardziej widoczne jest również flokowane, czerwone logo. Celem tego zabiegu jest lepsza rozpoznawalność produktu wśród konsumentów. 

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket