Artykuły

Nowa

Nowa kampania reklamowa

2023-07-30

„Twój dom jest Twoją sceną” to hasło najnowszej kampanii reklamowej Franke Home Solutions, która prowadzona jest przez cały czerwiec. Kampania koncentruje się na zmianie komunikacji marki po jej niedawnym rebrandingu.

Czytaj więcej...
Trzy prestiżowe nagrody

Trzy prestiżowe nagrody

2023-07-05

W najważniejszych branżowych konkursach – „Red Dot Awards” 2023 i „iF Design Awards” 2023 – szwajcarska firma Franke zdobyła aż trzy nagrody. Tym samym udowodniła, że jest niekwestionowanym liderem w obszarze innowacyjnego wzornictwa i przemyślanych rozwiązań w swojej kategorii.

Czytaj więcej...
Pomysł

Pomysł na jasną kuchnię

2021-02-05

Jasne kuchnie rządzą w naszych domach od bardzo dawna. Na pierwszy plan w takiej aranżacji wysuwa się zazwyczaj powiększająca optycznie jasna zabudowa, a w ślad za nią podążają zbliżone kolorystycznie elementy, np. zlewozmywak i bateria kuchenna. Tego rodzaju połączenie sprawia, że wnętrze staje się bardzo higieniczne, schludne i przyjemne w odbiorze.

Czytaj więcej...
Wraz z TechniStone szkolą

Wraz z TechniStone szkolą pracownie kamieniarskie

2020-03-05

TechniStone, producent udoskonalonego technicznie kamienia, zaprosił wyselekcjonowane studia kamieniarskie do hotelu Aries w Wiśle. Trzydniowe spotkanie w malowniczej okolicy Beskidu Śląskiego pozwoliło uczestnikom zyskać teoretyczną wiedzę na temat materiałów i urządzeń najczęściej stosowanych w nowoczesnych kuchniach.

Czytaj więcej...
Z wizytą u Blanco

Z wizytą u Blanco

2019-12-27

Pewnie każdemu zdarza się czasem zastanawiać, jak powstały sprzęty, które nas otaczają. Rzadko mamy jednak okazję, aby zobaczyć to na własne oczy. Taką możliwość miało kilkanaście osób, które firma Comitor zaprosiła do Niemiec, aby z bliska przyjrzeć się produkcji zlewozmywaków przez Blanco. Wśród uczestników znaleźli się właściciele salonów kuchennych oraz ich pracownicy.

Czytaj więcej...
Woda bez mikroplastiku w nowoczesnej kuchni

Woda bez mikroplastiku w nowoczesnej kuchni

2019-08-29

Codziennie możemy zaobserwować, jakie ilości plastikowych opakowań lądują w naszych koszach. Wiemy o tonach plastikowych śmieci zalegających na wysypiskach i dryfujących po oceanach. Ale czy zdajemy sobie sprawę, że problemem są również cząstki plastiku o rozmiarach liczonych w nanometrach?

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki

Zlewozmywaki – wyjątkowe modele, praktyczne rozwiązania

2019-05-07

Zlewozmywaki zaskakują swoją funkcjonalnością i innowacyjnością. Obecnie produkowane modele są pełnowartościowym wyposażeniem każdej kuchni, a na dodatek producenci wciąż je upiększają i ulepszają, wyposażając w rozmaite rozwiązania i opracowując przeznaczone specjalnie do nich akcesoria.

Czytaj więcej...
Nowa fabryka na Słowacji

Nowa fabryka na Słowacji

2018-09-09

Firma Franke otworzyła nową fabrykę w słowackim Strečnie. Będą w niej produkowane m.in. kolorowe zlewozmywaki z materiałów takich jak Fragranite i Tectonite.

Czytaj więcej...
KWC ERA na arena

KWC ERA na arena DESIGN 2018 w Poznaniu

2018-03-29

Wyróżniają się formą, są ergonomiczne i dobrze zaprojektowane – takie produkty wybrało jury do drugiego etapu konkursu TOP DESIGN award 2018, a w tym gronie znalazł się zlewozmywak i bateria kuchenna  KWC ERA.

Czytaj więcej...
Funkcjonalna kuchnia

Funkcjonalna kuchnia z barem

2018-02-05

Salon z otwartą lub półotwartą kuchnią to najpopularniejszy ostatnio sposób aranżacji strefy dziennej w naszych domach. Takie rozwiązanie ma szereg niewątpliwych zalet: zyskujemy więcej przestrzeni, a przygotowując posiłki nie tracimy kontaktu słownego i wzrokowego z przebywającymi w salonie gośćmi lub bawiącymi się dziećmi. Warto jednak, choćby symbolicznie, oddzielić część roboczą od salonu czy jadalni. Funkcję tę znakomicie pełni barek.

Czytaj więcej...
Zalety kompozytów

Zalety kompozytów - warto je wybrać?

2018-01-18

Zlewozmywaki kompozytowe uważane są za jedne z najodporniejszych zlewozmywaków dostępnych na rynku, głównie ze względu na materiał, z jakiego zostały wykonane. Kompozyt to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne i lepiej niż inne materiały znoszący używane w gospodarstwie domowym środki chemiczne.

Czytaj więcej...
Kompozyt

Kompozyt w kuchni

2018-01-18

Zlewozmywak to miejsce, które w kuchni jest najbardziej eksploatowane. Służy nie tylko do mycia naczyń, ale też jest nieocenionym pomocnikiem w obróbce warzyw czy owoców.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket