Artykuły

Chłodzenie i ogrzewanie

Chłodzenie i ogrzewanie – termowentylatory domowe

2023-07-12

Choć obecnie w głowie mamy przede wszystkim upalne lato, to już we wrześniu wieczorne temperatury mogą być niskie. Tymczasem nawet w tym okresie chcielibyśmy spędzać czas na działkach czy w domkach letniskowych. Szczególnie wieczorami przydatne mogą okazać się termowentylatory. (Fot. Stadler Form)

Czytaj więcej...
Termowentylatory

Termowentylatory – szybkie grzanie

2022-09-12

Grzejnik elektryczny z wentylatorem, popularna farelka szybko się nagrzewa, a wentylator rozprowadza ciepło po pokoju. Termowentylatory mają zróżnicowaną konstrukcję, najmniejsze montuje się bezpośrednio w kontakcie, przez co nie zajmują miejsca, skutecznie nagrzewając mały pokój czy łazienkę.

Czytaj więcej...
Osuszacze powietrza

Osuszacze powietrza do różnych zastosowań

2022-02-05

Często zdarza się tak, że w pomieszczeniach jest zbyt duża wilgotność, wówczas potrzebny jest osuszacz, który uchroni ściany przed grzybem czy pleśnią lub wysuszy szybciej pranie. Wybrane modele oprócz funkcji osuszania mogą utrzymywać wilgotność na optymalnym poziomie i mieć funkcję oczyszczania powietrza. Najmniejsze z nich mogą być stosowane w szafach z ubraniami, czy spiżarniach.

Czytaj więcej...
Termowentylatory

Termowentylatory użyteczne przez cały rok

2021-08-09

Wbrew pozorom grzejnik elektryczny to inwestycja, która procentuje przez cały rok, a nie tylko w okresie zimowym. Przykładem są termowentylatory, które mogą służyć latem jako wentylatory, a wiosną i jesienią ogrzać pomieszczenie, w których brakuje stałego ogrzewania.

Czytaj więcej...
Przenośne

Przenośne grzejniki i termowentylatory

2020-09-07

Z grzejników przenośnych często korzystamy wtedy, gdy sezon grzewczy nie został jeszcze rozpoczęty lub moc grzejników stałych jest za mała i chcemy się dogrzać. Dobrze sprawdzają się także w pomieszczeniach, w których nie ma na stałe instalacji ogrzewania np. w domkach letniskowych, sklepach czy pracowniach.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket