Artykuły

Bateria Icon Semi-Pro z nagrodą

Bateria Icon Semi-Pro z nagrodą „Red Dot” 2023

2023-09-09

Zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół bateria kuchenna Icon Semi-Pro stanowi harmonijne połączenie formy i funkcji. Wyróżniają ją prosty, nowoczesny kształt i eleganckie wykończenie w matowej czerni, które podbija współczesne kuchnie. Wzornictwo zostało nagrodzone prestiżową nagrodą „Ret Dot” 2023.

Czytaj więcej...
Nowa

Nowa kampania reklamowa

2023-07-30

„Twój dom jest Twoją sceną” to hasło najnowszej kampanii reklamowej Franke Home Solutions, która prowadzona jest przez cały czerwiec. Kampania koncentruje się na zmianie komunikacji marki po jej niedawnym rebrandingu.

Czytaj więcej...
Trzy prestiżowe nagrody

Trzy prestiżowe nagrody

2023-07-05

W najważniejszych branżowych konkursach – „Red Dot Awards” 2023 i „iF Design Awards” 2023 – szwajcarska firma Franke zdobyła aż trzy nagrody. Tym samym udowodniła, że jest niekwestionowanym liderem w obszarze innowacyjnego wzornictwa i przemyślanych rozwiązań w swojej kategorii.

Czytaj więcej...
Domowe sposoby na ratowanie planety

Domowe sposoby na ratowanie planety

2019-08-29

Naukowcy alarmują na temat wzrostu temperatury i zmian klimatycznych. Nie wszyscy zgadzają się z ich zdaniem, jednak o środowisko tak czy inaczej warto się zatroszczyć. Podobnie jak o swój dom. Ziemia przecież właśnie nim jest. Rozwiązania proekologiczne oferuje także firma Comitor, dystrybutor sprzętu marki Blanco.

Czytaj więcej...
KWC ERA na arena

KWC ERA na arena DESIGN 2018 w Poznaniu

2018-03-29

Wyróżniają się formą, są ergonomiczne i dobrze zaprojektowane – takie produkty wybrało jury do drugiego etapu konkursu TOP DESIGN award 2018, a w tym gronie znalazł się zlewozmywak i bateria kuchenna  KWC ERA.

Czytaj więcej...
Baterie kuchenne z

Baterie kuchenne z praktycznymi rozwiązaniami

2018-03-26

Statystyki mówią, że osoba gotująca obiady dla domowników oraz przyrządzająca inne posiłki spędza codziennie w kuchni nawet kilka godzin. Także ci, którzy wiele przebywają poza domem i preferują jadanie na mieście, często przygotowują w domu śniadania oraz przekąski, a od czasu do czasu dania dla gości lub przetwory na zimę. Nierzadko kuchnia jest też miejscem spożywania posiłków oraz rodzinnych rozmów. Jest to pomieszczenie, w którym funkcjonalność jest szczególnie istotna, gdyż pozwala na znaczne oszczędności czasu i energii, jaką wkładamy w wykonanie pracy.

Czytaj więcej...
Bateria kuchenna Franke Crystal z nagrodą

Bateria kuchenna Franke Crystal z nagrodą IF Design Award 2018

2018-03-19

Wzornictwo i funkcjonalność baterii kuchennej Franke Crystal zostały docenione przez jury jednego z najbardziej prestiżowych konkursów wzorniczych świata. Tytuł IF Design Award przyznawany jest przez grono ekspertów skupionych wokół International Design Forum, które co roku nagradza innowacyjny i pragmatyczny design przedmiotów codziennego użytku. W tym roku do konkursu IF Design Award zostało zgłoszonych ponad 5000 projektów, z 70 krajów.

Czytaj więcej...
Nowa marka

Nowa marka armatury na rynku polskim

2018-02-19

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż 15 lutego 2018 roku podczas 3. edycji targów 4 Design Days zadebiutowała  nowa marka armatury - LA TORRE. Już wkrótce produkty będą dostępne w sprzedaży w sieci salonów łazienek BLU na terenie Polski.

Czytaj więcej...
Funkcjonalna kuchnia

Funkcjonalna kuchnia z barem

2018-02-05

Salon z otwartą lub półotwartą kuchnią to najpopularniejszy ostatnio sposób aranżacji strefy dziennej w naszych domach. Takie rozwiązanie ma szereg niewątpliwych zalet: zyskujemy więcej przestrzeni, a przygotowując posiłki nie tracimy kontaktu słownego i wzrokowego z przebywającymi w salonie gośćmi lub bawiącymi się dziećmi. Warto jednak, choćby symbolicznie, oddzielić część roboczą od salonu czy jadalni. Funkcję tę znakomicie pełni barek.

Czytaj więcej...
W kuchni

W kuchni eko

2018-01-23

Odpowiednia aranżacja kuchennego wnętrza pozwala na kontakt ze światem przyrody zarówno podczas przyrządzania, jak i spożywania codziennych posiłków. W takim pomieszczeniu znajduje się obszerne okno z widokiem na ogrodową zieleń, którą możemy cieszyć się szczególnie w wiosenne i letnie dni. Wystarczy przenieść na taras stół wraz z przygotowanymi potrawami lub zasiadając w wygodnym fotelu oddać ulubionej lekturze pośród kojącego szumu wiatru czy śpiewu ptaków. Przez okno dociera do wnętrza duża ilość dziennego światła, co czyni je jasnym i optycznie większym.

Czytaj więcej...
Kompozyt

Kompozyt w kuchni

2018-01-18

Zlewozmywak to miejsce, które w kuchni jest najbardziej eksploatowane. Służy nie tylko do mycia naczyń, ale też jest nieocenionym pomocnikiem w obróbce warzyw czy owoców.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket