Artykuły

Beko i League of Legends

Beko i League of Legends łączą siły już drugi rok z rzędu

2020-02-06

Beko, wiodący producent sprzętów AGD, odnowił współpracę przy Mistrzostwach Europy League of Legends 2020 (LEC) pozostając ich oficjalnym partnerem i dostawcą już drugi rok z rzędu. Dzięki tej współpracy Beko planuje jeszcze mocniej rozwijać swoją wielokrotnie nagradzaną inicjatywę „Jedz jak Mistrz”, mającą na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do zdrowego odżywiania się na wzór ich sportowych idoli.

Czytaj więcej...
Ambiente 2020

Ambiente 2020

2019-12-31

Od 7 do 11 lutego 2020 r. odbędą się czołowe światowe targi dóbr konsumpcyjnych Ambiente 2020.

Czytaj więcej...
Październik miesiącem edukacji

Październik miesiącem edukacji na temat recyklingu elektrośmieci

2019-09-18

13 października br. już po raz drugi będziemy obchodzić w Polsce Międzynarodowy Dzień Bez Elektrośmieci. Z tej okazji w październiku przeprowadzonych zostanie szereg akcji edukacyjnych skierowanych do konsumentów, mediów, instytucji oraz przedsiębiorców mających na celu propagowanie idei recyklingu elektrośmieci. Oficjalnym organizatorem działań w Polsce jest ElektroEko. Honorowy patronat wydarzeniu przyznali Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Środowiska oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Czytaj więcej...
Klasyczna i ponadczasowa

Klasyczna i ponadczasowa aranżacja kuchni

2019-05-08

Olbrzymi wybór sprzętu retro czy vintage, nawiązującego wzorniczo do tego, który wykorzystywany był z powodzeniem jeszcze w ubiegłym stuleciu, wręcz zachęca do sentymentalnego powrotu do przeszłości przez taką właśnie aranżację kuchennego wnętrza.

Czytaj więcej...
Koktajle idealne na wiosenny detoks

Koktajle idealne na wiosenny detoks

2019-03-22

Wypróbuj przepisy na zdrowe koktajle warzywno-owocowe w sam raz na wiosenny detoks, czyli bezpieczne i smaczne oczyszczanie organizmu.

Czytaj więcej...
Premierowe pokazy nowej marki

Premierowe pokazy nowej marki

2018-06-18

Podczas tegorocznych targów Electronics Show miała miejsce oficjalna inauguracja urządzeń nowej marki Sam Cook dla szerokiej publiczności. Na targach organizowanych przez Ptak w podwarszawskim Nadarzynie można było zapoznać się z wyjątkowymi produktami marki.

Czytaj więcej...
Sam Cook – nowa marka w ofercie

Sam Cook – nowa marka w ofercie

2018-04-13

Firma MPM poszerzyła swoją ofertę o nową markę i nową linię produktów z segmentu premium. Sam Cook, bo o niej mowa, to profesjonalny sprzęt do gotowania, który powstał zarówno na bazie doświadczeń najlepszych szefów kuchni, jak i firmy z Milanówka.

Czytaj więcej...
Oficjalny sklep internetowy

Oficjalny sklep internetowy

2018-03-01

Kupowanie online jest coraz popularniejszą formą robienia zakupów. W nurt ten wpisuje się marka Philips, która postanowiła otworzyć swój oficjalny sklep internetowy.

Czytaj więcej...
Małe AGD – sprzęt do zadań specjalnych

Małe AGD – sprzęt do zadań specjalnych

2018-02-14

Podczas codziennych prac w kuchni, oprócz dużych urządzeń AGD, takich jak piekarnik czy płyta grzewcza, niezbędne są także małe sprzęty. To dzięki nim dokładnie wymieszamy składniki na ciasto, rozdrobnimy wszelkie produkty, przygotujemy pyszne tosty oraz grillowane potrawy. Na co zatem zwrócić uwagę podczas tego typu akcesoriów kuchennych, aby rzeczywiście ułatwiały nam przygotowywanie posiłków i służyły jak najdłużej?

Czytaj więcej...
Podstawowe zasady picia

Podstawowe zasady picia i przyrządzania soków i koktajli

2017-12-07

O zaletach i zasadach przygotowywania soków i koktajli opowiada Agata Ziemnicka- Łaska, dietetyczka i ekspert żywieniowy Philips.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket