Artykuły

Ukraińcy – nasi

Ukraińcy – nasi niewidzialni sąsiedzi

2020-02-03

W drugiej odsłonie projektu „Amica for others” największy polski producent AGD zwraca uwagę na temat naszego podejścia do imigrantów, którzy pracują w Polsce. Ich wkład w rozwój gospodarczy Polski trudno przecenić.

Czytaj więcej...
Klasyczna i ponadczasowa

Klasyczna i ponadczasowa aranżacja kuchni

2019-05-08

Olbrzymi wybór sprzętu retro czy vintage, nawiązującego wzorniczo do tego, który wykorzystywany był z powodzeniem jeszcze w ubiegłym stuleciu, wręcz zachęca do sentymentalnego powrotu do przeszłości przez taką właśnie aranżację kuchennego wnętrza.

Czytaj więcej...
Styl i funkcjonalność

Styl i funkcjonalność w kuchni

2019-02-28

Bez wątpienia czajniki elektryczne są jednymi z najpopularniejszych urządzeń w segmencie małego AGD. Są niezbędne w domach, miejscach pracy, a także na wyjazdach, gdyż w każdej chwili pozwalają przygotować ciepły napój. Ich różnorodność jest na tyle duża, że warto wiedzieć, na jakie cechy należy zwrócić uwagę.

Czytaj więcej...
Kongres branży AGD już w maju!

Kongres branży AGD już w maju!

2018-04-12

CECED Polska serdecznie zaprasza na tegoroczny Kongres AGD, który odbędzie się w dniach 23–24 maja w Fabryce Grohmana, w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Spotkanie będzie okazją do rozmowy o rynku, zachodzących na nim przemianach oraz roli producentów i dostawców AGD dla gospodarki całego kraju.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket