Artykuły

Elektryczne czajniki

Elektryczne czajniki ceramiczne

2023-10-06

Kupując czajnik elektryczny, powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na jego pojemność czy moc. Duże znaczenie dla użytkowników powinien mieć również typ materiału. Popularnymi wyborami są szkło, stal nierdzewna czy tworzywo sztuczne. Rzadziej stosowanym materiałem jest ceramika, która ma wiele zalet. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Czajniki elektryczne

Czajniki elektryczne z tworzywa sztucznego

2023-08-08

Wybierając czajnik elektryczny, powinniśmy zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału jest on wykonany. Popularnym wyborem są tworzywa sztuczne, ze względu na przystępne ceny czy niewielką masę. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Czajniki elektryczne

Czajniki elektryczne ze szkła

2023-03-12

Popularność szklanych czajników elektrycznych wynika z zalet tego materiału. Są one lekkie, nie wpływają na smak wody, a uniwersalne wzornictwo sprawia, że pasują do większości kuchennych aranżacji. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Stalowe

Stalowe czajniki elektryczne

2023-01-11

Wybierając czajnik elektryczny, w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na parametry, takie jak moc i pojemność, ale i materiał, z którego jest wykonane urządzenie. Nie tylko wpływa on na wzornictwo, ale również odznacza się charakt erystycznymi właściwościami użytkowymi. Częstym wyborem jest stal nierdzewna. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Ceramiczne

Ceramiczne czajniki elektryczne

2022-10-17

Ceramika nie jest najpopularniejszym materiałem wykorzystywanym do produkcji czajników elektrycznych. Jednak jej właściwości sprawiają, że dla wielu użytkowników jest niezastąpionym wyborem. Oferta takich urządzeń stale rośne i coraz częściej zwracają one uwagę klientów. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Czajniki elektryczne z tworzywa sztucznego

Czajniki elektryczne z tworzywa sztucznego

2022-08-15

Tworzywo sztuczne to jeden z częściej wybieranych przez producentów czajników materiałów. Wśród jego licznych zalet należy wymienić przystępną cenę, trwałość oraz różnorodność stylistyczną. Klient w zależności od swoich upodobań może wybrać czajnik w różnych kolorach, kształcie czy fakturze materiału.

Czytaj więcej...
Szklane

Szklane czajniki elektryczne

2022-03-17

Spośród różnych materiałów szkło jest coraz częściej wykorzystywane przez producentów czajników elektrycznych. Ma ono wiele zalet dla użytkowników. Przede wszystkim są to uniwersalna stylistyka, która pasuje do większości pomieszczeń, łatwość czyszczenia oraz odporność na wysokie temperatury i brak wpływu na smak wody.

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i stylowe

Funkcjonalne i stylowe czajniki stalowe

2022-01-12

Duża popularność czajników stalowych wynika z trwałości tego materiału oraz estetycznego wyglądu. W połączeniu z różnymi kolorami lakierowania możliwe są uzyskanie bardzo atrakcyjnych efektów wizualnych i wybór urządzenia idealnie dopasowanego do stylu kuchni.

Czytaj więcej...
Serie wzornicze

Serie wzornicze w modzie!

2021-08-11

Raz na dwa, trzy lata, a niektórzy producenci nawet co roku wprowadzają nowe linie wzornicze bądź uzupełniają te, które już istnieją, o nowe produkty. Można to zaobserwować niemal w każdym sektorze wyposażenia gospodarstwa domowych – od tkanin, armatury kuchennej i łazienkowej, przez porcelanę, po duże i małe AGD.

Czytaj więcej...
Czajniki

Czajniki z tworzywa sztucznego

2021-06-08

Tworzywo sztuczne jest jednym z najpopularniejszych materiałów stosowanych w produkcji czajników elektrycznych. Wynika to z jego licznych zalet, jak różnorakie wzornictwo czy przystępna cena. Dlatego modele te są chętnie wybierane przez klientów.

Czytaj więcej...
Szklane i ceramiczne

Szklane i ceramiczne czajniki elektryczne

2021-03-11

Wzornictwo to jeden z najważniejszych aspektów decydujących o wyborze czajnika elektrycznego, a wpływa na nie m.in. zastosowany materiał. Jednym z ostatnich trendów jest wzrost popularności szklanych i ceramicznych czajników elektrycznych.

Czytaj więcej...
Estetyczne i funkcjonalne

Estetyczne i funkcjonalne czajniki elektryczne ze stali nierdzewnej

2021-02-01

Wybór czajnika elektrycznego nie ogranicza się jedynie do decyzji o mocy oraz pojemności. Niezwykle istotną cechą jest materiał, z którego wykonano urządzenie. Jeśli zastanawiamy się, jaki czajnik elektryczny wybrać, warto rozważyć model ze stali nierdzewnej ze względu na jej właściwości.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket