Artykuły

Domowe frytkownice

Domowe frytkownice – tradycyjne i beztłuszczowe

2023-11-12

Popularność frytkownic rośnie, dotyczy to przede wszystkim modeli beztłuszczowych, które coraz częściej trafiają do oferty różnych producentów. Możliwość zdrowszego przygotowania przekąsek czy pełnoprawnych dań to tylko jeden z powodów, dla których chętnie po nie sięgamy. (Fot. Petra)

Czytaj więcej...
Nie tylko do frytek

Nie tylko do frytek – frytkownice

2022-11-09

Coraz więcej producentów do swojej oferty wprowadza frytkownice. Cieszą się one dużą popularnością wśród konsumentów, którzy jednak często nie są świadomi, jak duże możliwości i jak wiele funkcji oferuje ten sprzęt. Modele typu airfryer mogą nawet zastąpić piekarnik, a przy tym zużyją znacznie mniej energii. (Fot. Petra)

Czytaj więcej...
Frytkownice

Frytkownice tradycyjne i beztłuszczowe

2021-11-13

Frytki to przekąska uwielbiana na całym świecie zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Najlepiej smakują te przygotowane we frytkownicy, a w nowoczesnych modelach dzięki minimalnej ilości tłuszczu są również zdrowe.

Czytaj więcej...
Philips edukuje nt. tłuszczów

Philips edukuje nt. tłuszczów

2017-02-08

Tłuszcze to temat często dość kontrowersyjny. Wiele osób niepotrzebnie się ich obawia. Jak przygotowywać posiłki, by wykorzystywać to, co w tłuszczach dobre? Jakich produktów należy unikać, a które warto spożywać?

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket