Artykuły

Kuchenni pomocnicy

Kuchenni pomocnicy – od specjalizacji po wszechstronność

2019-09-02

Ze świecą szukać w sprzęcie AGD drugiej tak zróżnicowanej kategorii urządzeń jak roboty kuchenne. Rynek tych urządzeń jest ogromny – od prostych i funkcjonalnych blenderów ręcznych po roboty wielofunkcyjne czy planetarne, które dzięki akcesoriom zyskują całkiem nową funkcjonalność.

Czytaj więcej...
Klasyczna i ponadczasowa

Klasyczna i ponadczasowa aranżacja kuchni

2019-05-08

Olbrzymi wybór sprzętu retro czy vintage, nawiązującego wzorniczo do tego, który wykorzystywany był z powodzeniem jeszcze w ubiegłym stuleciu, wręcz zachęca do sentymentalnego powrotu do przeszłości przez taką właśnie aranżację kuchennego wnętrza.

Czytaj więcej...
Nietypowe

Nietypowe gotowanie

2019-02-15

Segment drobnych kuchennych urządzeń AGD przeżywa obecnie niebywały rozkwit. Coraz większa świadomość konsumentów i chęć poznawania nowych smaków sprawiają, że poszukują oni urządzeń, które pozwolą przyrządzić zdrowe dania w prosty i smaczny sposób. Stąd rosnąca popularność sprzętów takich jak wolnowary czy multicookery.

Czytaj więcej...
MyMUM – dostosuj robota do swoich potrzeb

MyMUM – dostosuj robota do swoich potrzeb

2018-10-13

Marka Bosch zaprezentowała wyjątkowy na naszym rynku konfigurator online dla popularnych wielofunkcyjnych robotów kuchennych MUM5. Od teraz łatwo można je dopasować do swoich potrzeb i upodobań.

Czytaj więcej...
LG i SES pierwsza transmisja obrazu

LG i SES pierwsza transmisja obrazu 4K HFR

2017-05-19

Podczas dziesiątej konferencji SES Industry Days w Luksemburgu, konsorcjum SES oraz firma LG Electronics zademonstrowały transmisję audycji w najnowocześniejszej technice 4K High Frame Rate (HFR).

Czytaj więcej...
Dynamiczny rozwój marki w Polsce

Dynamiczny rozwój marki w Polsce

2016-03-25

Szeroka gama kilkuset produktów już dostępnych, ogólnie ponad 500 w najbliższym czasie, wiele innowacji i 120 lat doświadczeń. Tak w skrócie można by opisać tę część oferty, której dystrybucją zajęła się właśnie spółka Horn. Wśród wielu produktów także sprzęt AGD marki Thomson!

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket