Artykuły

Prostownica

Prostownica Hydraluxe Pro S9001

2020-09-07

Prostowanie z wodną mgiełką

Technika Hydracare Mist zapewnia chłodną mgiełkę nawilżającą dla pełnej ochrony włosów przed uszkodzeniami termicznymi, podczas gdy powłoka ceramiczna Moisture Lock pomaga zachować idealną równowagę stopnia nawilżenia włosów.

Czytaj więcej...
Zestaw do stylizacji włosów

Zestaw do stylizacji włosów CR 2024

2020-07-01

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Zestaw do stylizacji włosów 5 w 1 ułatwi wykonanie nawet najbardziej fantazyjnej fryzury w domu. To także dobre rozwiązanie dla osób, które cenią produkty wielofunkcyjne, np. z powodu braku miejsca do ich przechowywania.

Czytaj więcej...
Prostownica

Prostownica ST460E

2019-01-03

Dla pań lubiących proste włosy odpowiednim rozwiązaniem będzie zakup prostownicy, która będzie chroniła kosmyki w trakcie zabiegu. Tak właśnie działa prostownica ST460E z nowej linii Sensitives marki BaByliss Paris.

Czytaj więcej...
Urządzenia z serii Advanced Colour Protect

Urządzenia z serii Advanced Colour Protect

2018-11-30

Farbowanie włosów jest obecnie powszechne, dlatego też w swojej najnowszej linii produktów Advanced Colour Protect marka Remington skupiła się na tym, jak najlepiej chronić włosy farbowane i najdłużej zachować ich nieskazitelny blask. Seria składa się z czterech produktów, które pozwolą kompleksowo zadbać o włosy w najbardziej wyszukanych kolorach i ich odcieniach.

Czytaj więcej...
Prostownica HS 80

Prostownica HS 80

2018-03-12

Prostowanie to niezwykle obciążająca dla włosów czynność, bardziej niż suszenie czy robienie loków. Dlatego tak ważne jest, aby wyposażyć się w prostownicę dobrą jakościowo, przyjazną zdrowiu i włosom. Po tym względem Beurer to wybór jak najbardziej trafiony.

Czytaj więcej...
Linia

Linia Keratin Protect

2017-09-12

Każda kobieta marzy o pięknej i bujnej fryzurze. Coraz częściej panie zwracają przy tym uwagę na prozdrowotne działanie urządzeń AGD, które nabywają.

Czytaj więcej...
Suszarki, lokówki, prostownice

Suszarki, lokówki, prostownice z linii Premium Care

2017-08-09

Produkty do stylizacji włosów z linii Premium Care marki Rowenta to szczególna linia produktów służących do stylizacji włosów i jednocześnie skutecznie je chroniących. Marka słynie ze specjalizacji i doświadczenia szczególnie w tym segmencie rynku, choć nie tylko.

Czytaj więcej...
Prostownica ST388E

Prostownica ST388E

2017-07-17

Na sklepowych półkach znaleźć można prostownicę wzbogaconą o tryb Intense do grubszych, trudniejszych w układaniu włosów oraz z funkcją Protect, zapewniającą ich ochronę.

Czytaj więcej...
Prostownica AirPlates

Prostownica AirPlates

2017-07-17

Remington, jako specjalista od stylizacji fryzur, opracował pierwszą na świecie prostownicę, która bezpiecznie układa włosy za pomocą unikalnego systemu podwieszanych płytek, ale nie tylko.

Czytaj więcej...
Prostownica ST495E.

Prostownica ST495E. Innowacja na rynku prostownic

2017-06-07

Nie tylko można, ale i trzeba by rzec – kosmiczne wzornictwo! Wyglądem przypomina miecz świetlny z filmu „Gwiezdne wojny” i równie efektownie dba o stan włosów. Może być przy tym wykorzystywana jako lokówka, dzięki zaokrąglonym bokom.

Czytaj więcej...
Prostownica AD 2309

Prostownica AD 2309

2017-02-01

W ofercie Adlera pojawiła się wyjątkowo kobieca, wyraziście różowa i ciekawie zaprojektowana oraz wykonana prostownica elektryczna.

Czytaj więcej...
Prostownice Vivid Ends, Sublime Ends -

Prostownice Vivid Ends, Sublime Ends - koniec z rozdwojonymi końcówkami!

2017-02-01

Jak wiemy, prostowanie włosów wiąże się z ich osłabieniem, a finalnie – rozdwajaniem ich struktury. Jest jednak rozwiązanie: Philips razem ze specjalistami w zakresie pielęgnacji włosów opracował pierwsze na rynku prostownice zapobiegające rozdwajaniu się końcówek.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket