Artykuły

Żelazka parowe

Żelazka parowe i deski do prasowania

2023-10-25

Z wielu względów żelazka parowe cieszą się ogromną popularnością i należą do najpopularniejszych urządzeń pomagających dbać o schludny wygląd garderoby. Atutami są niewielkie rozmiary i duża skuteczność prasowania. To sprawia, że zaspokajają one potrzeby większości użytkowników. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Generatory pary

Generatory pary i systemy do prasowania

2023-05-12

Choć lubimy wyglądać schludnie, to niekoniecznie lubimy prasowa ć. Zwłaszcza gdy czeka na nas sterta prania, to uporanie się z nią przy pomocy tradycyjnego żelazka moze być trudne. Znacznie lepiej sprawdzą się generatory pary i systemy do prasowania. (Fot. Laurastar)

Czytaj więcej...
Uniwersalne i funkcjonalne

Uniwersalne i funkcjonalne – żelazka parowe

2022-11-06

Tradycyjne żelazka to wciąż najpopularniejsze urządzenia, które pozwalają odświeżyć garderobę i zadbać o nią. Nowoczesne modele wyposażone są w funkcje zapewniające bezpieczne użytkowanie oraz nieniszczące nawet delikatnych tkanin. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Stacje pary i

Stacje pary i żelazka parowe

2022-03-26

Prasowanie należy do mniej lubianych prac domowych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby je sobie nieco ułatwić. Wystarczy wybrać sprzęt odpowiedni do potrzeb i wyposażony w nowoczesne rozwiązania. Nie obiecujemy, że dzięki temu prasowanie stanie się przyjemnością, ale na pewno będzie trwało krócej.

Czytaj więcej...
Maglownice

Maglownice i systemy do prasowania

2021-12-04

Domowe maglownice i systemy do prasowania z każdym rokiem zyskują na popularności, gdyż ułatwiają codzienne życie w tym zakresie. To nowoczesne sprzęty, dzięki którym w domowym zaciszu możemy zadbać o tkaniny, które poddawane były tym zabiegom jedynie w profesjonalnych pralniach.

Czytaj więcej...
Stacje pary

Stacje pary i żelazka parowe

2021-11-09

Prasowanie odzieży nie tylko poprawia jej wygląd, ale jest również ważne ze względów higienicznych. W czasie pandemii wielu producentów stacji pary i żelazek zleciło niezależne badania, z których jasno wynikało, że skutecznie radzą sobie z usuwaniem między innymi Covid-19.

Czytaj więcej...
Urządzenia

Urządzenia susząco-odświeżające i prasujące

2021-11-07

Sprzęt gospodarstwa domowego powstał po to, aby ułatwić życie codzienne. Dotyczy to zarówno kuchenki, jak i okapu czy lodówki. Również drobne urządzenia, jak suszarki do włosów czy żelazka, mają określone przeznaczenie. Co w zakresie domowego suszenia, odświeżania i prasowania oferuje duży sprzęt AGD? Sprawdźmy!

Czytaj więcej...
Konserwacja żelazek

Konserwacja żelazek i stacji pary

2020-01-02

Ma kluczowe znaczenie dla pracy oraz długiego użytkowania żelazek parowych oraz bojlerów. Niestosowanie się do zaleceń producentów prowadzi do pogorszenia jakości prasowania, a w krańcowych sytuacjach do awarii urządzenia.

Czytaj więcej...
Szybkie prasowanie

Szybkie prasowanie ze steamerem

2020-01-02

Na rynku jest wiele ciekawych i godnych polecenia rozwiązań, które – oprócz żelazek czy stacji pary – można wykorzystać w domowych warunkach.

Czytaj więcej...
Prasowanie bez kompromisów

Prasowanie bez kompromisów – stacje pary i systemy

2020-01-02

Stacje pary to urządzenia wzorowane na produktach profesjonalnych. Dlatego też odznaczają się tak dużą skutecznością i zaawansowanymi rozwiązaniami. W części modeli dostępnych na rynku można znaleźć funkcje, które w dużym stopniu ułatwiają użytkowanie.

Czytaj więcej...
Funkcje

Funkcje i budowa żelazek

2020-01-02

Żelazka i stacje pary mają wiele zbliżonych funkcji. Warto jednak wiedzieć, że jest duża grupa modeli, które imponują pomysłowością i wyróżniają się wieloma innowacyjnymi i praktycznymi rozwiązaniami.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket