Artykuły

Pielęgnacja i stylizacja

Pielęgnacja i stylizacja – suszarki do włosów

2023-06-14

Podstawowym urządzeniem do stylizacji i pielęgnacji włosów jest suszarka. Wysoka temperatura powietrza może mieć destrukcyjny wpływ na włosy, dlatego producenci wprowadzają innowacyjne rozwiązania mające pozwolić na efektywne i szybkie suszenie włosów przy zachowaniu ich dobrej kondycji. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Suszarki i akcesoria

Suszarki i akcesoria do pielęgnacji włosów

2022-07-12

Choć samo suszenie jest zabiegiem, który niszczy włosy, to czasem jest ono niezbędne. Dlatego producenci nowoczesnych suszarek wprowadzają rozmaite rozwiązania sprawiające, że nie zajmuje dużo czasu oraz w jak najmniejszym stopniu wpływa na włosy.

Czytaj więcej...
Pielęgnacja włosów

Pielęgnacja włosów – suszarki i akcesoria

2021-04-04

Suszarka to jeden z podstawowych sprzętów do stylizacji włosów w domu. Pozwala zaoszczędzić czas oraz przygotować fryzurę. Jednak gorące powietrze nie wpływa najlepiej na kondycję włosów. Dlatego warto wybierać modele z zaawansowanymi rozwiązaniami.

Czytaj więcej...
Nowoczesna

Nowoczesna stylizacja włosów

2020-11-10

Jak powszechnie wiadomo, wysoka temperatura nie wpływa korzystnie na stan włosów. Dlatego renomowani producenci w nowoczesnym sprzęcie do stylizacji stosują szereg rozwiązań, mających je zabezpieczyć przed uszkodzeniem.

Czytaj więcej...
Końcówki

Końcówki i nasadki

2016-11-22

Końcówki i nakładki to te elementy które decydują o uniwersalności i możliwościach suszarek i suszarkolokówek. Im więcej dodatkowych akcesoriów, tym mamy większe pole do popisu podczas stylizacji. Dlatego też jest to jeden z tych elementów, na który warto zwrócić uwagę przed zakupem.

Czytaj więcej...
Czujniki

Czujniki

2016-11-22

Pojawiają się w coraz większej liczbie urządzeń i odpowiadają za bezpieczną stylizację.

Czytaj więcej...
Czy jeśli suszarka wyłączyła się podczas pracy,

Czy jeśli suszarka wyłączyła się podczas pracy, to znaczy, że się popsuła?

2016-10-05

Czy kiedykolwiek zdarzyła Ci się sytuacja, w której suszarka podczas jej użytkowania tak po prostu przestała działać? Jeśli tak, to wiesz, że jest to zjawisko dość powszechne. Warto wiedzieć, że nieumiejetnę użytkowanie lub nieczyszczony filtr suszarki mogą nam płatać psikusy...

 

Czytaj więcej...
Jak ważna jest moc

Jak ważna jest moc suszarki, prostownicy czy lokówki?

2016-08-17

W przekazie i na etykietach cenowych moc uwidacznia się jako główny parametr urządzenia. To jednak dość złudny parametr, bowiem o rzeczywistej efektywności decyduje sprawność. A z tą bywa różnie.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket