Artykuły

Odkurzacz pionowy

Odkurzacz pionowy Aqua Floor Cleaner Plus

2023-09-15

Najnowsza propozycja marki Thomas – urządzenie Aqua Floor Cleaner Plus to gwarancja czystych i zadbanych podłóg w domu. Prowadzi się lekko i przyjemnie, jednocześnie odkurzając, myjąc i susząc podłogi, co sprawi, że nawet delikatne drewniane powierzchnie będą nie tylko perfekcyjnie czyste, ale i bezpieczne od zarysowań czy wilgoci.

Czytaj więcej...
Odkurzacz kominkowy

Odkurzacz kominkowy AD 2 Battery Set

2021-02-26

Bezpieczne usuwanie popiołu

Niemiecki specjalista od czyszczenia – firma Kärcher intensywnie rozwija swoją ofertę urządzeń akumulatorowych. Do gamy produktów platformy bateryjnej 18 V dołącza odkurzacz kominkowy AD 2 Battery.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz bezprzewodowy Joran VM 9001

2021-02-01

Komfortowe i swobodne odkurzanie

Swoboda sprzątania to największa zaleta odkurzaczy bezprzewodowych, które mogą być, dzięki akumulatorom, użytkowane praktycznie w dowolnym miejscu, podobnie jak model Joran VM 9001 firmy Amica.

Czytaj więcej...
Bezprzewodowy odkurzacz kolumnowy

Bezprzewodowy odkurzacz kolumnowy DVC560Z

2021-01-25

Sieciowa wydajność z akumulatorowym zasilaniem

Ofertę marki Makita wzbogacił odkurzacz kolumnowy DVC560Z. Jest wyposażony w bezprzewodowe zasilanie dwoma akumulatorami o napięciu 18 V. Zapewnia to wydajną pracę nawet w trudnych warunkach.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz bezprzewodowy Zbyszek ZSVC222MP

2020-12-31

Polerowanie i odkurzanie

Komfortowe odkurzacze akumulatorowe pozwalają łatwo zadbać o porządek w domu. Dostępny w ofercie marki Zelmer model Zbyszek ZSVC222MP dzięki modułowej konstrukcji cechuje się dużą funkcjonalnością i komfortem użytkowania.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz bezprzewodowy Joran Pet Turbo VM 9011

2020-11-10

Polski producent sprzętu AGD nie pozostaje obojętny na trendy i prezentuje funkcjonalny odkurzacz bezprzewodowy Joran Pet Turbo. Dzięki dołączonym akcesoriom to świetny wybór także dla posiadaczy zwierząt domowych.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz bezprzewodowy VC 4s Plus

2020-11-10

Bezprzewodowy odkurzacz VC 4s Plus zachwyca użytkownika swoim przemyślanym projektem. Smukły kształt, niewielka masa i bezprzewodowe działanie sprawiają, że urządzenie może być wykorzystywane w dowolnym miejscu i ma wszechstronne zastosowanie.

Czytaj więcej...
Odkurzacz z filtrem wodnym

Odkurzacz z filtrem wodnym Bora 2400 MOD-47

2020-09-07

Skuteczna filtracja kurzu

Odkurzacze z filtrem wodnym cieszą się dużą popularnością ze względu na bardzo skuteczną filtrację. To świetnie rozwiązanie zwłaszcza dla alergików. Na polskim rynku niezwykle popularna jest seria Bora marki MPM.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz bezprzewodowy AD 7044

2020-09-07

Swoboda sprzątania

Odkurzacz ręczny Adler AD 7044 to urządzenie o dużej wydajności, idealne do wygodnego czyszczenia wielu pomieszczeń i wnętrza samochodu. Jego bezworkowy system filtracji jest ekonomiczny i świetnie sprawdzi się w każdym domu.

Czytaj więcej...
Odkurzacz workowy

Odkurzacz workowy OS1700 Orion

2020-04-30

Kompaktowy i skuteczny

Odkurzacze workowe wciąż cieszą się ogromną popularnością. Doceniamy je za funkcjonalność, dużą skuteczność oraz przystępną cenę. Dobrym przykładem jest nowość w ofercie marki Edlom – model OS1700 Orion.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz bezprzewodowy WD 1 Compact Battery Set

2020-04-30

Do auta i garażu

WD 1 to kompaktowy, bezprzewodowy odkurzacz do pracy na sucho i mokro zasilany za pomocą baterii 18 V kompatybilnej z uniwersalną platformą bateryjną Kärchera.

Czytaj więcej...
Odkurzacze workowe

Odkurzacze workowe Adaś

2020-04-30

Trzy wersje na różne potrzeby

Komfort obsługi i duża wydajność to zalety odkurzaczy workowych. Marce Zelmer nie sposób odmówić zasług w tym segmencie drobnego AGD. Teraz w nowej odsłonie debiutuje ona z linią odkurzaczy o swojsko brzmiącej nazwie Adaś.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket