Artykuły

Odkurzacze

Odkurzacze z funkcją prania

2023-09-15

Standardowe odkurzacze codziennie pomagają nam w domowych porządkach. Są jednak zabrudzenia, z którymi nie poradzą sobie nawet one. Wszelkie plamy na dywanach, wykładzinach czy meblach tapicerowanych nie znikną wskutek odkurzania, chyba że skorzystamy z urządzenia z funkcją prania. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
Odkurzacze bezworkowe

Odkurzacze bezworkowe zasilane sieciowo

2023-08-03

Wiele osób ceni odkurzacze bezworkowe ze względu na mniejsze koszty eksploatacji. Urządzenia te zapewniają dużą siłę ssania, a przy tym brak wymiennych worków sprawia, że koszt korzystania z nich jest znacznie mniejszy. Na rynku dostępne są modele o konstrukcji poziomej oraz pionowej. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe odkurzacze workowe

2023-06-14

Wciąż popularną kategorią urządzeń pozostają odkurzacze workowe. Doceniają je zwłaszcza alergicy. Szczelny worek skutecznie zamyka wszelkie zanieczyszczenia, w tym drobny pył, dzięki czemu nie mamy kontaktu z zabrudzeniami. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Odkurzacze z

Odkurzacze z filtrem wodnym

2023-02-03

Filtracja wodna w odkurzaczach to jeden z najskuteczniejszych sposobów pozbywania się zanieczyszczeń. Dotyczy to przede wszystkim drobnych pyłków czy kurzu, które w największym stopniu doskwierają alergikom. Jeśli zależy nam na higienicznej czystości, to właśnie ten typ odkurzaczy jest jednym z najlepszych wyborów. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
Bez kabla i bez kłopotu

Bez kabla i bez kłopotu – odkurzacze bezprzewodowe

2022-12-02

Odkurzacze bezprzewodowe to obok robotów sprzątających czy ekspresów do kawy jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów małego AGD. Użytkownicy doceniają ich praktyczność oraz funkcjonalność. Zastosowanie wydajnych źródeł zasilania sprawia, że dziś niemal nie ustępują modelom tradycyjnym. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Wielofunkcyjne odkurzacze

Wielofunkcyjne odkurzacze wet & dry

2022-09-10

Standardowe odkurzacze workowe lub cyklonowe radzą sobie dobrze przede wszystkim z usuwaniem suchych zanieczyszczeń. Do usuwania błota, płynów czy innych mokrych zabrudzeń przeznaczone są odkurzacze wet & dry, które cieszą się coraz większą popularnością. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
Odkurzacze bezworkowe,

Odkurzacze bezworkowe, sieciowe

2022-08-10

Nowoczesne odkurzacze bezworkowe są coraz częściej wybierane przez konsumentów. Wynika to z ich licznych zalet. Przede wszystkim oferują dużą wydajność oraz pozwalają na redukcję kosztów eksploatacji, ponieważ nie trzeba w nich stosować wymiennych worków. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
Sieciowe odkurzacze

Sieciowe odkurzacze workowe

2022-06-12

Duża popularność odkurzaczy workowych wynika z ich funkcjonalności. Wygodna wymiana worków sprawia, że nie mamy kontaktu z zabrudzeniami, co doceniają zwłaszcza osoby cierpiące na alergię. Różne wersje wyposażenia są przeznaczone dla klientów o odmiennych oczekiwaniach, np. właścicieli zwierząt domowych czy rodzin z dziećmi.

Czytaj więcej...
Skuteczna i wydajna filtracja wodna

Skuteczna i wydajna filtracja wodna w odkurzaczach

2022-02-04

Nie jest łatwo zadbać o czystość w domu, lecz pomoże w tym niezawodny sprzęt AGD. Coraz większą popularnością cieszą się odkurzacze z filtrem wodnym, które są doceniane za swoją skuteczność. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
Odkurzacze wielofunkcyjne

Odkurzacze wielofunkcyjne wet & dry

2021-12-05

Nie ze wszystkimi zabrudzeniami, które gromadzą się w domu i jego otoczeniu, poradzą sobie zwykłe odkurzacze. Dlatego wielu użytkowników decyduje się na modele uniwersalne, zwane również wet & dry. Ich zaletą jest możliwość sprzątania suchych i mokrych zanieczyszczeń.

Czytaj więcej...
Swoboda sprzątania

Swoboda sprzątania odkurzaczy bezprzewodowych

2021-10-11

Zastosowanie wydajnych źródeł zasilania sprawia, że odkurzacze bezprzewodowe cieszą się coraz większą popularnością. To jeden z najdynamiczniej rosnących sektorów drobnego AGD. Wielu klientów traktuje je jako uzupełnienie robota sprzątającego.

Czytaj więcej...
Skuteczne czyszczenie

Skuteczne czyszczenie bez worka

2021-09-10

Wielu klientów ceni odkurzacze bezworkowe za łatwość obsługi i niskie koszty eksploatacji. Na rynku znajdziemy wiele konstrukcji, które różnią się rozmiarami, skutecznością i wyposażeniem. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket