Artykuły

Urządzenia

Urządzenia do stylizacji włosów

2023-10-25

Klienci sięgają po takie urządzenia jak prostownice czy lokówki, będące najczęstszym wyborem, jeśli chodzi o stylizację. Oprócz tego nie brakuje jednak innowacji, jak szczotki prostujące polecane do delikatnej pielęgnacji czy specjalne lokówki do głębokich fal i modele automatyczne. (Fot. Camry)

Czytaj więcej...
Urządzenia do stylizacji włosów

Urządzenia do stylizacji włosów

2021-07-05

Rynek urządzeń do stylizacji włosów rozwija się bardzo dynamicznie. Produkty mają odznaczać się przede wszystkim prostotą użytkowania oraz bezpieczeństwem dla włosów. Wszystko po, aby stylizacja była po prostu łatwa i zdrowa.

Czytaj więcej...
Nowoczesna stylizacja

Nowoczesna stylizacja i pielęgnacja włosów

2019-11-12

Urządzenia do stylizacji i pielęgnacji mają pomóc nam w urozmaiceniu domowych zabiegów stylizacyjnych i pielęgnacyjnych. Dużym atutem jest też to, że ułatwiają zachowanie zdrowego wyglądu włosów i skóry. Mogą także zaoszczędzić nasz czas, a i nierzadko pieniądze, bowiem wiele czynności można wykonać w domu.

Czytaj więcej...
Stylizacja

Stylizacja z „automatu”

2016-11-23

O automatycznych urządzeniach do stylizacji jest coraz głośniej, głównie za sprawą wygodnej i szybkiej obsługi, gwarantującej doskonałe rezultaty.

Czytaj więcej...
Płytki

Płytki i powłoki

2016-11-22

To najważniejsze elementy prostownic i lokówek, które mają największy wpływ na kondycję włosów. Jako jedyne nagrzewają się do wysokich temperatur i mają z nimi bezpośredni kontakt. Dlatego też tak ważne jest z jakiego materiału zostały wykonane i jaki rodzaj powłoki je pokrywa.

Czytaj więcej...
Jak ważna jest moc

Jak ważna jest moc suszarki, prostownicy czy lokówki?

2016-08-17

W przekazie i na etykietach cenowych moc uwidacznia się jako główny parametr urządzenia. To jednak dość złudny parametr, bowiem o rzeczywistej efektywności decyduje sprawność. A z tą bywa różnie.

Czytaj więcej...
Po co stosuje się regulację temperatury

Po co stosuje się regulację temperatury w sprzęcie do stylizacji

2016-08-17

Funkcja regulacji temperatury pozwala wybrać odpowiednią temperaturę suszenia, prostowania czy układania loków, dostosowaną do rodzaju i jakości włosów.

Czytaj więcej...
Jonizacja

Jonizacja - na czym polega?

2016-08-12

Dużą zaletą tej funkcji jest przyspieszenie układania fryzury i skrócenie kontaktu włosów z wysoką temperaturą, która niekorzystnie wpływa na kondycję włosów. W zależności od rodzaju urządzenia można mówić o różnym poziomie jonów. Co ciekawe, obok produktów mających stale aktywną funkcję jonizacji (niektóre prostownice) dostępne są np. suszarki, w których uruchamia się ją po naciśnięciu odpowiedniego przycisku – wszystko zależy od tego, jakie rozwiązanie zaproponuje sam producent. W suszarkach (i nie tylko) wykorzystuje się jony srebra lub turmalinów. Oba rodzaje mają działanie oczyszczające i dezynfekujące.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket