Artykuły

Ekspres automatyczny

Ekspres automatyczny Z10

2021-04-13

Szwajcarski producent ekspresów automatycznych – JURA modelem Z10 udowadnia, że nie bez powodu jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie. Oprócz tradycyjnych specjałów przygotowuje on kawy typu cold brew, czyli przyrządzane na zimno.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

Ekspres automatyczny E6 (EB)

2021-03-11

Espresso pełne aromatu

Szwajcarski producent ekspresów automatycznych zaktualizował popularny model E6 do wersji EB, która wyróżnia się zastosowaniem profesjonalnego młynka Aroma.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

Ekspres automatyczny E8 (EB)

2021-02-01

Stylowy model w nowej odsłonie

Odświeżona wersja popularnego ekspresu automatycznego JURA E8 zapewnia klientom jeszcze lepszy smak kawy, komfortową obsługę oraz atrakcyjne wzornictwo.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

Ekspres automatyczny S8 (EA)

2020-12-31

Do kaw mlecznych i czarnych

Stylowa JURA S8 to jeden z najpopularniejszych ekspresów w ofercie szwajcarskiej marki. Doczekał się on odświeżonej wersji, która jest dostępna w trzech stylowych kolorach – Moonlight Silver, Chrome i Piano Black.

Czytaj więcej...
Ekspres kolbowy

Ekspres kolbowy CR 4410

2020-12-31

Poranne pobudzenie

Stylowy ekspres Camry CR 4410 osiąga ciśnienie 15 bar i przeznaczony jest do przygotowywania kawy z mielonych ziaren. Został wyposażony w łatwo dostępny panel dotykowy z 4 przyciskami, które uruchamiają przygotowanie kawy, gorącej wody i generowanie pary potrzebnej do spienienia mleka.

Czytaj więcej...
Ekspresy wolnostojące

Ekspresy wolnostojące CM6 MilkPerfection

2020-11-10

Jak wskazuje sama nazwa, nowe ekspresy wolnostojące marki Miele to znakomita propozycja dla wszystkich miłośników kawy mlecznej, którzy będą mogli cieszyć się puszystą i trwałą pianką.

Czytaj więcej...
Ekspresy automatyczne

Ekspresy automatyczne CM5 Silence

2020-07-01

Poranek z smakowitą kawą

Z pewnością większość miłośników kawy lubi, jak rano budzi ich jej aromat, a nie dźwięk młynka. W nowej linii ekspresów Miele CM5 Silence, jak wskazuje sama nazwa, położono największy nacisk na ich wyciszenie. Urządzenia są dostępne w dwóch wersjach: CM 5310 oraz CM 5510.

Czytaj więcej...
Ekspres kolbowy

Ekspres kolbowy Mini Barista VCF125X

2020-04-30

Domowa kawiarnia

Ekspresy kolbowe są cenione przez smakoszy kawy ze względu na możliwość pełnej kontroli nad procesem przygotowania napoju. Dzięki modelowi Breville VCF125X każdy może poczuć się jak domowy barista.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

Ekspres automatyczny ENA 8 Touch

2020-04-30

Dotykowa obsługa i sztuczna inteligencja

Zaprezentowana w  2018 r. ENA 8 z miejsca stała się hitem w ofercie szwajcarskiej marki JURA. Klienci pokochali jej kompaktową formę, wyszukane wzornictwo oraz kolorystykę. Nowa wersja ekspresu – ENA8 Touch czyni dostęp do kawy jeszcze łatwiejszym dzięki dotykowej obsłudze.

Czytaj więcej...
Ekspres przelewowy

Ekspres przelewowy CD4011

2020-04-30

Świeża kawa z młynka

Amica, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy nie wyobrażają sobie rozpoczęcia dnia bez dobrej kawy, wprowadza nowy model ekspresu przelewowego z młynkiem – CD4011, dzięki któremu powrócimy do klasycznej formy parzenia kawy.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

Ekspres automatyczny E8 Touch

2020-03-18

Model E8 to jeden z najpopularniejszych ekspresów automatycznych w ofercie marki JURA. Urządzenie cieszy się na tyle dużym uznaniem klientów, że szwajcarska marka stale rozwija ten model i wprowadza do oferty jego kolejne generacje.

Czytaj więcej...
Linia wzornicza

Linia wzornicza Velocity

2020-01-07

Szybko, stylowo i smacznie

Marka Russell Hobbs po sukcesach klasycznej linii Retro czy nowoczesnej Inspire wprowadza do oferty serię Velocity, która wyróżnia się nieco ascetyczną stylistyką, przemawiającą do konsumentów ceniących proste formy.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket