Artykuły

Przekazuje pralki i suszarki

Przekazuje pralki i suszarki ratownikom medycznym

2020-05-01

Firma Samsung przekazała pralki i suszarki do ubrań dla Związku Zawodowego Pracowników Państwowego Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego przy „Meditrans”. Urządzenia pomogą ratownikom medycznym dyżurującym w najbardziej obciążonych stacjach wyczekiwania w utrzymaniu czystości i sterylności mundurów.

Czytaj więcej...
„Suche” fakty...

„Suche” fakty... o suszarkach

2020-03-30

Według najnowszych danych rynkowych suszarki są najbardziej rozwijającą się grupą produktową dużego AGD. Eksperci w branży porównują tę sytuację do czasów, gdy w Polsce pojawiły się pierwsze zmywarki. Marka Bosch postanowiła przedstawić kilka faktów na temat swoich suszarek do ubrań.

Czytaj więcej...
Ciesz się życiem

Ciesz się życiem z suszarkami marki Bosch!

2020-03-05

Trwa kampania wizerunkowa marki Bosch promująca suszarki bębnowe do ubrań. Na potrzeby akcji powstało 6 linii komunikacyjnych, kierowanych do różnych grup odbiorców, m.in. rodzin, osób aktywnych fizycznie, miłośników zwierząt czy alergików. 

Czytaj więcej...
Nowa

Nowa fabryka suszarek

2018-12-06

Firma Whirlpool otworzyła w Łodzi fabrykę suszarek. Tym samym Łódź stała się najważniejszym elementem planu przemysłowego dla suszarek firmy Whirlpool Corporation w regionie EMEA (Europe, the Middle East and Africa).

Czytaj więcej...
Udowadnia, że czyste ubrania

Udowadnia, że czyste ubrania zwiększają frekwencję w szkole

2017-01-17

W pierwszym roku programu realizowanego na przełomie 2015–2016 w Benton Harbor (w stanie Michigan) aż 90 proc. studentów zwiększyło swoją frekwencję w szkole. Program Care Counts udowadnia, że czysta odzież wpływa na efektywniejszą naukę.

Czytaj więcej...
Serwis

Serwis pogwarancyjny

2016-04-26

W trosce o swoich klientów firma Panasonic przygotowała promocyjną ofertę napraw pogwarancyjnych urządzeń z wybranych kategorii produktowych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket