Artykuły

Automatyczne

Automatyczne suszarki bębnowe

2023-11-04

Bębnowe suszarki do ubrań są jednymi z najbardziej zaawansowanych sprzętów gospodarstwa domowego. Wśród niezliczonych zalet wyliczyć należy przede wszystkim energooszczędność i funkcjonalność, a także zachowanie estetyki wnętrza. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Nowoczesne

Nowoczesne szafy suszące

2023-10-31

Sprzęt gospodarstwa domowego powstał po to, aby ułatwić życie codzienne. W zakresie domowego suszenia i odświeżania tkanin producenci również odpowiadają nowoczesnym sprzętem. Urządzenia, które szturmem wkraczają do naszych domów i mieszkań, to automatyczne szafy suszące. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Komfortowe i nowoczesne

Komfortowe i nowoczesne suszenie i odświeżanie automatyczne

2022-11-01

Automatyczna suszarka do ubrań powoli, ale skutecznie staje się standardem w naszych gospodarstwach domowych. Użytkownicy idą również o krok dalej i wyposażają swoje garderoby w szafy suszące. Czy takie sprzęty są bezpieczne dla tkanin i dlaczego tak szybko zyskują na popularności? Sprawdziliśmy! (Fot. Samsung)

Czytaj więcej...
Pralki, pralkosuszarki i suszarki

Pralki, pralkosuszarki i suszarki do zabudowy

2022-10-06

Zabudowa sprzętów pralniczych sprzyja oszczędności cennej przestrzeni w małej łazience, a w kuchni sprawia, że stają się niewidoczne dla otoczenia. Co równie istotne, montaż w zabudowie sprawia, że praca pralki, pralkosuszarki czy suszarki ulega znacznemu wyciszeniu. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Urządzenia

Urządzenia susząco-odświeżające i prasujące

2021-11-07

Sprzęt gospodarstwa domowego powstał po to, aby ułatwić życie codzienne. Dotyczy to zarówno kuchenki, jak i okapu czy lodówki. Również drobne urządzenia, jak suszarki do włosów czy żelazka, mają określone przeznaczenie. Co w zakresie domowego suszenia, odświeżania i prasowania oferuje duży sprzęt AGD? Sprawdźmy!

Czytaj więcej...
Suszarki do ubrań

Suszarki do ubrań z pompą ciepła

2021-09-01

Bębnowe suszarki do ubrań z pompą ciepła są jednymi z najbardziej zaawansowanych sprzętów gospodarstwa domowego. Wśród niezliczonych zalet wyliczyć należy przede wszystkim energooszczędność i funkcjonalność, a także zachowanie estetyki wnętrza, ponieważ eliminują konieczność rozstawiania nieporęcznych i zajmujących przestrzeń balkonowych czy łazienkowych suszarek.

Czytaj więcej...
Wygodne i skuteczne suszenie ubrań

Wygodne i skuteczne suszenie ubrań

2020-12-08

Jeszcze kilka lat temu potencjalni użytkownicy z dystansem podchodzili do kupna suszarki. Po pierwsze dlatego, że uchodziła za urządzenie energochłonne, po drugie – panowało przekonanie, że niszczy tkaniny. Istniało też przeświadczenie, że wysuszone przez nią ubrania mogą mieć trudne do rozprasowania zagniecenia. Tymczasem produkowane obecnie suszarki są nie tylko energooszczędne, ale też bezpieczne dla tkanin.

Czytaj więcej...
Suszarki kondensacyjne

Suszarki kondensacyjne z pompą ciepła

2020-09-26

Bębnowe suszarki kondensacyjne zastępują balkonowe i łazienkowe suszarnie, które nie są estetycznym rozwiązaniem. Jednymi z najbardziej zawansowanych urządzeń AGD są suszarki z pompą ciepła. Ich podstawowymi zaletami są energooszczędność i funkcjonalność.

Czytaj więcej...
Troska o higienę i komfort

Troska o higienę i komfort ze sprzętem gospodarstwa domowego

2020-05-02

Różnorodne funkcje i rozwiązania techniczne stosowane w dużym AGD pozwalają zachować higieniczną czystość w domu, zapewnią optymalne warunki do długiego przechowywania żywności czy też zwiększają komfort prania oraz zmywania. (Fot. Samsung)

Czytaj więcej...
Pranie i suszenie za jednym zamachem

Pranie i suszenie za jednym zamachem

2020-02-05

Pralkosuszarki, a więc modele „2 w 1”, są szczególnie polecane w tych gospodarstwach domowych, w których nie ma miejsca na instalację dwóch urządzeń jednocześnie, a domownicy chcą połączyć wygodny proces prania z suszeniem. Zanim jednak wybierzemy odpowiedni model pralkosuszarki warto przyjrzeć się bliżej rozmaitym konstrukcjom, funkcjom i parametrom technicznym, jakimi charakteryzują się te urządzenia.

Czytaj więcej...
Poziom emisji hałasu

Poziom emisji hałasu w dużym AGD

2019-12-30

Tym razem przyjrzymy się jednemu z najbardziej niepozornych, ale bardzo ważnych parametrów pracy urządzeń, jakim jest poziom wytwarzanego hałasu. Dźwięki wytwarzane przez AGD nie muszą być uciążliwe. Muszą jednak zostać spełnione pewne warunki. Urządzenia powinny być zaawansowane technicznie, wyposażone w odpowiednie podzespoły, a ponadto prawidłowo podłączone, ustawione i wypoziomowane.

Czytaj więcej...
Montaż

Montaż urządzeń

2019-01-14

Bardzo istotnymi kwestiami w wypadku pralek, pralkosuszarek czy suszarek są ich prawidłowe przyłączenie do źródeł wody i energii elektrycznej oraz montaż.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket