Artykuły

Zamrażarki skrzyniowe

Zamrażarki skrzyniowe i szufladowe

2023-11-04

Zamrażarki są chętnie kupowanymi sprzętami nie tylko do gospodarstw domowych, ale również sklepów, małej gastronomii, a nawet dużych hoteli. Skąd wynika ich wszechstronność w zastosowaniu? Sprawdziliśmy! (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Nowoczesne sprzęty

Nowoczesne sprzęty do głębokiego mrożenia

2023-07-07

Sprzęty chłodnicze do zabudowy to jedna z szerszych grup asortymentowych tego rodzaju. Obok chłodziarek i chłodziarkozamrażarek producenci oferują również sprzęty do głębokiego mrożenia, których rozmaitość gabarytów, pojemności i funkcji sprawia, że znajdą zastosowanie w niemal każdej kuchni. (Fot. Gaggenau)

Czytaj więcej...
Chłodziarki i chłodziarkozamrażarki

Chłodziarki i chłodziarkozamrażarki do zabudowy

2023-06-03

Modele urządzeń chłodniczych do zabudowy można ukryć za drzwiami szafki, dzięki czemu powstanie jednolity ciąg mebli kuchennych. Wybór modelu lodówki przeznaczonego do zabudowy powinien być poprzedzony dokładnym wymierzeniem dostępnej powierzchni i zaplanowaniem miejsca, w którym urządzenie zostanie ustawione. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Wolnostojące chłodziarki i zamrażarki

Wolnostojące chłodziarki i zamrażarki z możliwością zestawienia

2023-02-03

Czym różni się klasyczny model side by side od modeli zestawianych? Tym, że lodówkę i zamrażarkę możemy umiejscowić zarówno razem, jak i osobno. Z praktycznego punktu widzenia może to mieć ogromny wpływ na wystrój i sposób organizacji przestrzeni kuchennej. Modele lodówek side by side to, bez wątpienia, obok imponującej funkcjonalności przede wszystkim duża pojemność do przechowywania. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Wolnostojące zamrażarki

Wolnostojące zamrażarki skrzyniowe i szufladowe

2022-11-02

W zamrażarkach możemy przede wszystkim mrozić żywność, ale nie tylko. Na rynku oferowane są duże urządzenia skrzyniowe oraz tak zwane zamrażarki szufladowe. Zarówno jedne, jak i drugie odznaczają się szczególnymi funkcjami, które są wciąż pożądane przez użytkowników.

Czytaj więcej...
Praktyczne i komfortowe

Praktyczne i komfortowe mrożenie szufladowe w zabudowie

2022-07-07

Dzięki zamrażarkom możemy dłużej cieszyć się świeżością potraw, a te do zabudowy dodatkowo mogą być niemal niewidoczne w kuchennej aranżacji. Produkty w tego rodzaju urządzeniach przechowywane są najczęściej w szufladach, które pozwalają na posegregowanie mrożonek według preferencji i potrzeb użytkownika. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Wolnostojące

Wolnostojące zamrażarki szufladowe

2021-11-07

Zamrażarki służą do dłuższego przechowywania żywności przez jej głębokie mrożenie. Do niedawna występowały wyłącznie w formie dużych skrzyń. Obecnie zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością nie ustępują najnowocześniejszym urządzeniom chłodniczym.

Czytaj więcej...
Wolnostojące

Wolnostojące zamrażarki skrzyniowe

2021-10-03

Zamrażarki skrzyniowe są pojemne, wygodne i praktyczne. Ich atrybutem jest z pewnością duża pojemność użytkowa. Są chętnie kupowanym sprzętem nie tylko do gospodarstw domowych, ale również sklepów, małej gastronomii, a nawet dużych hoteli. Skąd wynika ich wszechstronność w zastosowaniu? Sprawdziliśmy!

Czytaj więcej...
Komfortowe mrożenie

Komfortowe mrożenie w zabudowie

2021-05-04

Zamrażarki do zabudowy umożliwią długotrwałe magazynowanie żywności. Produkty przechowywane są najczęściej w szufladach, które pozwalają na posegregowanie mrożonek wg preferencji i potrzeb użytkownika.

Czytaj więcej...
Chłodzenie i mrożenie

Chłodzenie i mrożenie w zabudowie

2020-12-31

Funkcjonalna i pojemna lodówka zintegrowana z zabudową meblową może być nie tylko wygodnym, ale również stylowym rozwiązaniem w kuchennej aranżacji. Modele tego typu to najczęściej urządzenia z dolnym zamrażalnikiem. Jaka lodówka do zabudowy będzie najlepsza?

Czytaj więcej...
Komfortowe

Komfortowe mrożenie żywności

2020-09-04

Urządzenia z tej grupy służą wyłącznie do dłuższego przechowywania żywności. Jak sama nazwa wskazuje, w zamrażarkach możemy przede wszystkim mrozić żywność. Zatem sprawdzą się one przede wszystkim tam, gdzie jest potrzeba przechowywania dużej ilości produktów spożywczych różnego typu.

Czytaj więcej...
Konserwacja i środki czystości

Konserwacja i środki czystości

2017-06-19

Wnętrze zamrażarki to miejsce szczególne. Powinno być wyjątkowo czyste i zadbane, przechowujemy w nim bowiem produkty żywnościowe. Im bardziej higieniczne wnętrze urządzenia, tym pokarm staje się dla nas zdrowszy i bezpieczniejszy, a samo urządzenie efektywniej i sprawniej pracuje. Warto więc zadbać zarówno o nas samych, jak i jakość i trwałość komór chłodniczych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket