Artykuły

Miele Experience Center

Miele Experience Center w centrum Poznania

2021-04-07

W Poznaniu, w samym centrum stolicy wielkopolski, powstał kolejny Miele Experience Center. Jest to jednocześnie największa ekspozycja urządzeń marki Miele w zachodniej Polsce. Salon utworzono w nowoczesnym kompleksie Nowy Rynek, kilka kroków od Starego Browaru i Międzynarodowych Targów Poznańskich. To najbardziej dynamicznie rozwijająca się część miasta, zbiegają się tu także najważniejsze linie komunikacyjne.

Czytaj więcej...
Zaprasza do kuchni

Zaprasza do kuchni „MasterChef Junior”

2021-04-06

Młodzi kucharze już po raz 6. mierzą się w kulinarnej rozgrywce, serwując dania, których nie powstydziliby się najwięksi mistrzowie kuchni. Od 7 marca kuchnia „MasterChef Junior” wypełniła się energią i talentem uczestników, którzy prezentują swoje możliwości. O jej wyposażenie zadbał Samsung.

Czytaj więcej...
HobLink

HobLink – współpraca okapu i płyty

2020-04-01

Producenci okapów starają się, aby ich urządzenia nie tylko skutecznie pochłaniały opary, ale również były wygodne w obsłudze. Opracowują rozmaite rozwiązania, które sprawiają, że parametry pracy okapu można zmieniać bez dotykania tego urządzenia. Jest to możliwe np. dzięki zastosowaniu modułu HobLink, z którym współpracują okapy marki Falmec.

Czytaj więcej...
Coraz chętniej stawiamy na

Coraz chętniej stawiamy na jakość i ekologię

2020-03-30

W dobie dbałości o aspekty ekologiczne rezygnujemy z najtańszych, awaryjnych, mało wydajnych baterii czy okapów i zwracamy coraz większą uwagę na sprzęt klasy premium. Nasze wymagania, poziom wiedzy oraz odpowiedzialność rosną i wpływają na decyzje o zakupie droższego, ale niezawodnego wyposażenia.

Czytaj więcej...
Rozwija sprzedaż w Chinach

Rozwija sprzedaż w Chinach

2020-02-03

Grupa Amica obecna jest na rynkach kilkudziesięciu krajów, również na takich, gdzie firmowane przez nią sprzęty mogą być zaskoczeniem. AGD polskiego producenta można kupić nawet w Chinach. Od niedawna tamtejsi klienci B2B mogą je także zobaczyć i przetestować na profesjonalnie urządzonych ekspozycjach.

Czytaj więcej...
Główna nagroda w konkursie

Główna nagroda w konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”

2020-01-02

Grupa Amica po raz drugi z rzędu otrzymała nagrodę główną w kategorii „Eksporter” w organizowanym corocznie konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”.

Czytaj więcej...
Aktualizacja strategii HIT2023 i raport finansowy

Aktualizacja strategii HIT2023 i raport finansowy

2019-11-28

Największy polski producent AGD zamierza wejść do grona trzech największych wytwórców sprzętu grzejnego w Europie. Oprócz wzrostu mocy produkcyjnych w fabryce we Wronkach priorytetami programu inwestycyjnego o wartości 500 mln zł są automatyzacja i digitalizacja – program Amica 4.0, a solidne rezultaty finansowe trzech kwartałów 2019 r. stanowią dobrą bazę do realizacji celu 4 mld zł sprzedaży przy 8 proc. marży EBITDA w 2023 r.

Czytaj więcej...
X-type

X-type – nowy, intuicyjny wymiar gotowania

2019-10-28

Amica stale zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami. Tym razem wspomnianą innowację odnaleźć można w najnowszych płytach indukcyjnych, które rozszerzyły wprowadzoną niedawno na rynek linię urządzeń do zabudowy X-type. Sprzęty te przyciągają uwagę designem, funkcjonalnością i przede wszystkim mądrym projektem – co najważniejsze – docenianym i wybieranym przez klientów.

Czytaj więcej...
Współpraca płyty

Współpraca płyty i okapu

2019-07-02

Coraz więcej producentów AGD do zabudowy ma w ofercie płyty grzejne zintegrowane z okapem. Współpraca niektórych modeli płyt i okapów jest jednak możliwa nawet wówczas, gdy są to dwa osobne urządzenia. W takim wypadku sterowanie okapem może odbywać się bezprzewodowo. Każde z tych rozwiązań znajduje w kuchennej zabudowie swoje zastosowanie. Wszystko zależy od preferencji domowników i odpowiedniej aranżacji wnętrza.

Czytaj więcej...
Twój przepis na życie

Twój przepis na życie

2019-06-04

Firma Teka wystartowała z nową kampanią reklamową – „Twój przepis na życie”. Swoimi działaniami chce zbliżyć się do konsumentów i przekazać, że wspólne przyrządzanie posiłku może generować niesamowite doświadczenia, pełne emocji, pozostające w naszych wspomnieniach na zawsze.

Czytaj więcej...
X-type

X-type – użyteczne rozwiązania na co dzień

2019-04-25

Firma Amica wprowadziła do oferty innowacyjną linię urządzeń X-type. Jest ona odpowiedzią czołowego producenta AGD w Polsce na oczekiwania konsumentów szukających kompleksowych rozwiązań do swoich nowoczesnych kuchni, skrojonych na wymiar.

Czytaj więcej...
Europejska

Europejska trasa pokazowa

2018-11-05

Firma Elica – uznany na świecie producent okapów i płyt grzewczych – zainaugurowała w Barcelonie swój europejski roadshow, a więc specjalną trasę pokazową, na której prezentuje swoją wyjątkową ofertę i szerokie spektrum urządzeń.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket