Artykuły

Płyty

Płyty z wbudowanymi okapami

2023-11-01

Płyta z wbudowanym okapem sprawdzi się zarówno w małej, jak i dużej kuchni. To oszczędność przestrzeni, ale również czasu i energii. Zintegrowane urządzenia włączają się synchronicznie dokładnie wtedy, kiedy jest taka potrzeba. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Preparaty

Preparaty do konserwacji domowych sprzętów

2023-10-02

Niezależnie od tego, czy dotyczy to lodówki, pralki, zmywarki, piekarnika, płyty, okapu, mikrofalówki czy zlewozmywaka – każde z tych urządzeń wymaga okresowej i prawidłowej pielęgnacji. Ważne, aby wykorzystywać do tego skuteczne i bezpieczne detergenty. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i praktyczne

Funkcjonalne i praktyczne kompaktowe sprzęty domowe do zabudowy

2023-09-08

Kompaktowe urządzenia gospodarstwa domowego to takie, które są ponadstandardowo niższe, wyższe lub węższe. Doskonale sprawdzą się w mniejszych kuchniach oraz kuchennych aneksach. Dzięki tym urządzeniom nawet niewielka przestrzeń kuchenna będzie praktyczna i funkcjonalna. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Płyty współpracujące

Płyty współpracujące z okapami

2023-09-08

Płyta i okap to urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie współczesną przestrzeń kuchenną. „Inteligentne” rozwiązania, współpraca sprzętów i rozmaite funkcje, które ułatwiają codzienne gotowanie, stają się standardem. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Modułowe płyty grzejne

Modułowe płyty grzejne typu domino

2023-07-05

Płyty modułowe, z uwagi na pomniejszoną konstrukcję, dają użytkownikowi możliwość stworzenia własnego, personalizowanego zestawu do gotowania. Wolność wyboru to również dowolność decyzji dotyczącej liczby płyt grzejnych i pozostałych sprzętów służących do gotowania, które znajdą się w naszym spersonalizowanym zestawie. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Mobilne i funkcjonalne

Mobilne i funkcjonalne przenośne płyty gazowe

2023-06-08

Mobilność oraz duża dowolność w kwestii umiejscowienia i montażu to dwie podstawowe cechy charakterystyczne przenośnych płyt gazowych. Cieszą się dużą popularnością z uwagi na wielofunkcyjność i łatwość obsługi i użytkowania. (Fot. Pixabay)

Czytaj więcej...
Przenośne

Przenośne płyty indukcyjne

2023-05-06

Rozwiązania stosowane w przenośnych płytach indukcyjnych nie odbiegają funkcjonalnością i nowoczesnością od tych, w które wyposażone są pełnogabarytowe płyty indukcyjne do zabudowy. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Eleganckie i wszechstronne

Eleganckie i wszechstronne płyty ceramiczne

2023-05-03

Ceramiczne płyty grzewcze do zabudowy są eleganckie, funkcjonalne i łatwe do utrzymania w czystości. Do ich prawidłowego działania wystarczy stałe podłączenie do energii elektrycznej. Co w tej grupie asortymentowej oferują producenci i na jakie parametry warto zwrócić uwagę, wybierając to urządzenie? Sprawdziliśmy. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Kolorowe

Kolorowe serie wzornicze

2023-04-03

Producenci sprzętów gospodarstwa domowego już dawno dostrzegli potrzebę rozmaitego wybarwienia urządzeń. Różnobarwna kolorystyka obejmuje nie tylko pojedyncze sprzęty, które w połączeniu z subtelnymi dodatkami kuchennymi tworzą interesującą, funkcjonalną i personalizowaną całość, ale nierzadko całe serie wzornicze. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Płyty kombinowane –

Płyty kombinowane – praktyczne połączenie różnych źródeł zasilania

2023-03-01

Płyty grzejne tak zwane kombinowane to takie konstrukcje, które zwykle łączone są z różnych rodzajów płyt. W tego typu sprzęcie nierzadko moduł gazowy połączony jest w jedną bryłę z modułem elektrycznym, głównie indukcyjnym. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Gotowanie

Gotowanie w terenie i na działce

2023-02-08

Wolnostojące płyty grzewcze, nazywane również kuchenkami nastawnymi, to niezwykle funkcjonalne urządzenia, które pozwolą urządzić kuchnię w praktycznie każdym miejscu. Świetnie sprawdzają się w domkach letniskowych, pokojach na wynajem czy na działkach. (Fot. Camry)

Czytaj więcej...
Energooszczędne i atrakcyjne wzorniczo

Energooszczędne i atrakcyjne wzorniczo płyty indukcyjne

2022-12-25

Urządzenia tego typu działają na zasadzie indukcji magnetycznej. Ta technika jest bardzo bezpieczna, komfortowa i zapewnia dużą sprawność energetyczną. Dostępne w sprzedaży modele indukcyjne zaskakują nie tylko jakością wykonania, ale przede wszystkim funkcjonalnością i stosowanymi w nich rozwiązaniami technicznymi. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket