Artykuły

Miele Experience Center

Miele Experience Center w centrum Poznania

2021-04-07

W Poznaniu, w samym centrum stolicy wielkopolski, powstał kolejny Miele Experience Center. Jest to jednocześnie największa ekspozycja urządzeń marki Miele w zachodniej Polsce. Salon utworzono w nowoczesnym kompleksie Nowy Rynek, kilka kroków od Starego Browaru i Międzynarodowych Targów Poznańskich. To najbardziej dynamicznie rozwijająca się część miasta, zbiegają się tu także najważniejsze linie komunikacyjne.

Czytaj więcej...
Zaprasza do kuchni

Zaprasza do kuchni „MasterChef Junior”

2021-04-06

Młodzi kucharze już po raz 6. mierzą się w kulinarnej rozgrywce, serwując dania, których nie powstydziliby się najwięksi mistrzowie kuchni. Od 7 marca kuchnia „MasterChef Junior” wypełniła się energią i talentem uczestników, którzy prezentują swoje możliwości. O jej wyposażenie zadbał Samsung.

Czytaj więcej...
Prezentuje innowacyjny sprzęt

Prezentuje innowacyjny sprzęt na targach CES 2021

2021-02-06

Firma LG zaprezentowała na targach CES urządzenie wyposażone w piekarnik InstaView i funkcję Air Sous Vide. Najnowsze AGD klasy premium tego producenta z nowym trybem pieczenia pozwala przygotowywać w domu smaczne i zdrowe potrawy tak łatwo jak nigdy dotąd.

Czytaj więcej...
Z dwiema nagrodami konkursu

Z dwiema nagrodami konkursu „Złote Ville” 2020

2020-12-07

Firma Amica otrzymała dwie nagrody w XI edycji konkursu „Złote Ville”. Największy polski producent AGD został doceniony w kategoriach okapy kuchenne i AGD do zabudowy.

Czytaj więcej...
Wspiera Szpital Miejski

Wspiera Szpital Miejski im. J. Strusia w Poznaniu

2020-11-08

Grupa Amica po raz kolejny włączyła się do pomocy służbom medycznym i przekazała 50 000 rękawiczek jednorazowych, bez których praca w czasie pandemii, szczególnie w takim miejscu jak szpital, nie jest możliwa. Wyposażenie trafiło do jednoimiennego szpitala zakaźnego w Poznaniu.

Czytaj więcej...
Milion po raz pierwszy

Milion po raz pierwszy

2020-06-03

Fabryka Piekarników BSH we Wrocławiu świętuje produkcję 1 miliona piekarników. Każdego dnia wrocławski zakład przy ul. Żmigrodzkiej 143 dostarcza do konsumentów w niemal całej Europie AGD marek Bosch i Siemens.

Czytaj więcej...
Wielkanocne paczki

Wielkanocne paczki od Fundacji Amicis

2020-05-01

Fundacja Amicis od wielu lat, tuż przed świętami Wielkiej Nocy, wspiera swoich podopiecznych paczkami żywnościowymi. W tym roku do potrzebujących rodzin, za pośrednictwem szkół i ośrodków pomocy społecznej, trafiło blisko 1400 kg wędlin w 350 pudełkach. Niezawodni strażacy z OSP Amica służyli pomocą w załadunku i rozwożeniu paczek.

Czytaj więcej...
Akcja #GotujeWDomu

Akcja #GotujeWDomu z Cook Story by Samsung

2020-05-01

Część z nas z pewnością zastanawia się, jak zagospodarować czas, który spędzamy w domu, pracując zdalnie i opiekując się dziećmi. Co powiecie na wspólne przygotowywanie potraw we własnej kuchni? Cook Story by Samsung wychodzi naprzeciw tym, którzy poszukują motywacji i inspiracji do domowego gotowania. W mediach społecznościowych przestrzeni kulinarnej ruszyła akcja #GotujeWDomu.

Czytaj więcej...
Warsztaty Smaku

Warsztaty Smaku

2020-03-05

Bosch poszerza kompetencje swoich Centrów Domowych Inspiracji w Warszawie i we Wrocławiu, przekształcając je w akademie gotowania, gdzie będą odbywać się profesjonalne kursy kulinarne. Poprowadzą je takie autorytety w dziedzinie gastronomii, jak Mateusz Gessler, Agnieszka Mielczarek, Łukasz Dobrowolski, czy Robert Wojnarowski. Liczba miejsc na warsztaty jest limitowana.

Czytaj więcej...
Wygoda użytkowania

Wygoda użytkowania sprzętu gospodarstwa domowego

2020-02-04

Duże AGD powinno być nie tylko funkcjonalne, ale także wygodne w obsłudze. Połączenie tych dwóch cech w wypadku piekarników czy płyt grzejnych pozwala na komfortowe przygotowanie nawet najbardziej wykwintnych potraw. Na uwagę zasługują ponadto innowacyjne chłodziarkozamrażarki, które zapewniają dłuższe przechowywanie żywności w optymalnych warunkach. Na tym jednak nie koniec! Jakie jeszcze „inteligentne” AGD możemy mieć w domowej kuchni?

Czytaj więcej...
Z nagrodą w konkursie

Z nagrodą w konkursie „Diamenty Top Industry”

2019-11-27

Kapituła konkursu „Diamenty Top Industry” przyznała firmie Amica nagrodę w kategorii „Spółka Roku”. Podczas uroczystej gali wieńczącej konferencję Top Industry Summit, która odbyła się w Warszawie, nagrodę odebrał Robert Stobiński – członek zarządu grupy Amica.

Czytaj więcej...
Stabilne tempo wzrostu

Stabilne tempo wzrostu

2019-09-30

Pierwsza połowa 2019 r. doskonale wpisała się w długookresowy trend ekspansji sprzedażowej Grupy Amica. Przychody firmy wzrosły o 4,7 proc. rdr, do blisko 1,4 mld zł, co przełożyło się na podobne tempo wzrostu zysku operacyjnego i wyniku EBITDA, odpowiednio do 61,2 mln zł oraz 87,7 mln zł.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket