Artykuły

Nowoczesne i praktyczne

Nowoczesne i praktyczne urządzenia do gotowania na parze

2023-10-02

Urządzenia do gotowania na parze, w zależności od modelu i stopnia zaawansowania technicznego, pozwalają na przygotowywanie potraw z wykorzystaniem pary nawet na kilku poziomach sprzętu jednocześnie. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Preparaty

Preparaty do konserwacji domowych sprzętów

2023-10-02

Niezależnie od tego, czy dotyczy to lodówki, pralki, zmywarki, piekarnika, płyty, okapu, mikrofalówki czy zlewozmywaka – każde z tych urządzeń wymaga okresowej i prawidłowej pielęgnacji. Ważne, aby wykorzystywać do tego skuteczne i bezpieczne detergenty. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i praktyczne

Funkcjonalne i praktyczne kompaktowe sprzęty domowe do zabudowy

2023-09-08

Kompaktowe urządzenia gospodarstwa domowego to takie, które są ponadstandardowo niższe, wyższe lub węższe. Doskonale sprawdzą się w mniejszych kuchniach oraz kuchennych aneksach. Dzięki tym urządzeniom nawet niewielka przestrzeń kuchenna będzie praktyczna i funkcjonalna. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Kolorowe

Kolorowe serie wzornicze

2023-04-03

Producenci sprzętów gospodarstwa domowego już dawno dostrzegli potrzebę rozmaitego wybarwienia urządzeń. Różnobarwna kolorystyka obejmuje nie tylko pojedyncze sprzęty, które w połączeniu z subtelnymi dodatkami kuchennymi tworzą interesującą, funkcjonalną i personalizowaną całość, ale nierzadko całe serie wzornicze. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Piekarniki do zabudowy

Piekarniki do zabudowy z praktyczną funkcją mikrofali

2023-03-01

Piekarniki do zabudowy już dawno stały się standardem w nowo projektowanych lub remontowanych kuchniach. Planowanie miejsca pod ten sprzęt jest jedną z pierwszych czynności projektowych. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Piekarniki

Piekarniki z nowoczesną funkcją pary

2023-02-01

Piekarniki parowe to wyjątkowe modele, które poza klasycznymi formami obróbki termicznej wykorzystują przy pieczeniu parę wodną. W zależności od konstrukcji urządzenia pod wpływem nagrzania wody i odpowiedniego ciśnienia wytworzonego w komorze piekarnika para dokonuje obróbki termicznej lub wspomaga ją. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Tradycyjne

Tradycyjne piekarniki do zabudowy

2022-12-26

Piekarnik tradycyjny to taki, którego szerokość i głębokość nie przekraczają 60 cm, a do tego zwykle jest zasilany elektrycznie i wyposażony w klasyczne opcje grzania. Te urządzenia do zabudowy nie tylko już dawno wyposażane są w standardzie w rozmaite funkcje, które wspomagają procesy pieczenia czy rozmrażania, ale są przy tym energooszczędne i łatwe do utrzymania w czystości. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Ponadczasowy wzorniczo

Ponadczasowy wzorniczo sprzęt wolnostojący retro i vintage

2022-11-29

Producenci sprzętów gospodarstwa domowego, również tych wolnostojących, nie zapominają o użytkownikach, którzy urządzają swoje kuchnie w stylu rustykalnym, vintage czy też retro. Utrzymane w tej stylistyce modele rozmaitych sprzętów, poza pięknym wyglądem i solidnym wykonaniem, są równie praktyczne i funkcjonalne, jak te klasyczne bądź łączące różne style i epoki z teraźniejszością. (Fot. Vestfrost)

Czytaj więcej...
Nowoczesne

Nowoczesne linie wzornicze

2022-11-29

Nowoczesne, spójne wzornictwo pozwala stworzyć jednolity efekt. Zwykle spójna linia wzornicza ma swoją nazwę, która jest jednocześnie określeniem handlowym. Nierzadko nazwa nawiązuje bezpośrednio do walorów linii i jej autów czy projektanta, który ją stworzył. Polacy coraz chętniej decydują się na takie zestawienie sprzętów. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Ponadczasowe i stylowe

Ponadczasowe i stylowe linie wzornicze retro i vintage

2022-10-31

Kuchnie utrzymane w stylistyce retro, vintage, a nawet loftowej to coraz chętniej urządzane wnętrza. To za sprawą przytulnej kolorystyki i ponadczasowości. Taka kuchnia sprawia, że czujemy się w niej niczym w domku na wsi. Co więcej, kuchnia w stylu retro nie wyklucza dopełnienia aranżacji nowoczesnym sprzętem AGD. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Nowoczesne i funkcjonalne

Nowoczesne i funkcjonalne kompaktowe urządzenia do zabudowy

2022-09-04

Mieszkanie z dużą kuchnią czy dom nie sprawiają użytkownikowi kłopotów w zakresie doboru funkcjonalności i odpowiedniego rozplanowania sprzętów AGD. A co, jeśli mamy małe mieszkanie i chcemy, żeby przestrzeń kuchenna była jak najbardziej funkcjonalna? Wtedy z pomocą przychodzą tak zwane urządzenia kompaktowe do zabudowy. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Środki do czyszczenia i konserwacji

Środki do czyszczenia i konserwacji AGD oraz zlewozmywaków

2022-08-03

Wykorzystując odpowiednie środki czystości, zwłaszcza takie, które są przeznaczone do określonych typów sprzętów oraz materiałów, z jakich zostały wykonane, możemy znacznie przedłużyć nie tylko ich estetyczny wygląd, ale przede wszystkim prawidłowe działanie.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket