Artykuły

Okap

Okap Rules

2021-04-02

Dzisiejsze kuchnie, w których często dominują czyste i proste linie, wymagają elastycznych koncepcji projektowych, które maksymalizują przestrzeń użytkową. W tym kontekście powstał Rules – nowy okap firmy Elica.

Czytaj więcej...
Płyta zintegrowana z wyciągiem

Płyta zintegrowana z wyciągiem Quantum

2021-04-02

Falmec to włoska marka, która od 40 lat udowadnia, że liczy się jakość. Za sprawą własnych projektów i współpracy z renomowanymi designerami uzyskała międzynarodowy status. Prawdziwą wartość „made in Italy” można odnaleźć w każdym produkcie, który charakteryzuje się perfekcyjnym wykończeniem, designem i wykorzystuje innowacyjne rozwiązania techniczne. Do takich należy model Quantum, czyli płyta indukcyjna zintegrowana z wyciągiem.

Czytaj więcej...
Okap

Okap Bloom-S

2021-03-02

Wyjątkowe materiały i wzornictwo

Elica wprowadziła do oferty nowy pionowy model naścienny, potwierdzając tym samym swoją nieustanną dbałość o rozwój i dostarczanie innowacyjnych, a jednocześnie unikalnych produktów. Mamy tutaj na myśli model Bloom-S, za którego projekt odpowiada Fabrizio Crisà – włoski designer, od lat współpracujący z firmą Elica.

Czytaj więcej...
Okap

Okap OWC4445BP

2021-03-02

Na wyspę i nie tylko

Oferta wyspowych okapów marki Amica powiększyła się o  model OWC4445BP. Został on wykonany ze stali nierdzewnej i dostępny jest w czarnej matowej wersji kolorystycznej. Dzięki niemu kuchnia nabierze eleganckiego wyglądu. Okap doskonale sprawdzi się nie tylko na wyspie kuchennej, ale także zamontowany tuż przy ścianie.

Czytaj więcej...
Okap

Okap LC97BIP50 iQ500

2021-03-02

Cichy i energooszczędny model przyścienny

Firma Siemens wprowadza na rynek urządzenia nie tylko innowacyjne, ale też wyjątkowe pod względem wzornictwa. Potwierdzeniem tego jest przyścienny okap LC97BIP50. Zastosowano w nim wiele przydatnych rozwiązań technicznych, które sprawiają, że model ten jest nie tylko wydajny, ale i wygodny w obsłudze.

Czytaj więcej...
Płyta

Płyta Galileo Smart BK Glass 83

2020-12-09

Włoski producent okapów i płyt grzewczych nieustannie rozwija linię płyt indukcyjnych zintegrowanych z wyciągiem. Galileo, bo o niej mowa, tworzy obecnie kilka urządzeń zróżnicowanych pod względem konstrukcji i parametrów technicznych. Jednym z nich jest Galileo Smart BK Glass 83 o szerokości, jak sama nazwa wskazuje, 83 cm.

Czytaj więcej...
Okap

Okap Dalia

2020-12-08

Polski producent okapów, firma Toflesz, ma w ofercie wiele designerskich, a jednocześnie efektywnie pracujących modeli. Jednym z najnowszych urządzeń jest wyspowa Dalia, której trzon stanowi zawieszona na linkach konstrukcja o kołowym przekroju i średnicy 60 cm.

Czytaj więcej...
Okap

Okap Super Plat

2020-12-08

Po raz kolejny Elica z nową linią Real Flat definiuje przyszłe trendy w branży wyposażenia kuchni, nie rezygnując jednocześnie ze swojego stylu w każdym detalu. Potwierdzeniem tego jest płaski, przyścienny model Super Plat.

Czytaj więcej...
Okap

Okap Marino White Glass

2020-11-01

Firma Nortberg wprowadziła do oferty nowe modele okapów, które wyróżniają się przede wszystkim wyjątkowym wzornictwem, dobrą jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Potwierdzeniem tego jest szafkowy model Marino White Glass z radiowym pilotem zdalnego sterowania w zestawie.

Czytaj więcej...
Okap

Okap Aplomb

2020-09-25

Płaski wyciąg z nowej linii

Elica wprowadza do oferty nową kolekcję urządzeń – Real Flat na sezon 2020/2021, potwierdzając tym samym swoją nieustanną dbałość o rozwój i dostarczanie innowacyjnych, a jednocześnie unikalnych produktów. Jej reprezentantem jest model Aplomb, za projekt którego odpowiada Fabrizio Crisà – włoski designer, od lat współpracujący z firmą Elica.

 

Czytaj więcej...
Okap

Okap OWC4441IO

2020-09-25

Tuba w inoksie

Do oferty okapów wyspowych marki Amica dołączył tubowy model wyspowy OWC4441IO (w inoksowej wersji kolorystycznej). Urządzenie może pracować, zależnie od potrzeb i sposobu instalacji, w trybie pochłaniacza lub wyciągu.

Czytaj więcej...
Okapy

Okapy Tubo, Sento Island, Centropolis i Lando Glass Pro w wersji Black Matt

2020-09-25

Uniwersalny czarny mat

Firma Nortberg wprowadziła do oferty nowe modele okapów wykończone czarnym matowym lakierem i wyposażone w radiowego pilota zdalnego sterowania. Urządzenia utrzymane w tej stylistyce doskonale komponują się z pozostałym sprzętem kuchennym. Wśród nowości znalazły się konstrukcje wyspowe: Centropolis, Tubo, Sento Island oraz szafkowy Lando Glass Pro.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket