Artykuły

Chłodziarkozamrażarki

Chłodziarkozamrażarki z zamrażarką dolną

2023-10-04

Lodówki z dolnym zamrażalnikiem to najbardziej popularna grupa asortymentowa w segmencie chłodniczym. Obecnie produkowane modele nie tylko oferują dużą przestrzeń przechowywania żywności, ale również zapewniają jej dłuższą świeżość, a nawet oferują bezprzewodowe sterowanie przy pomocy smartfona. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Preparaty

Preparaty do konserwacji domowych sprzętów

2023-10-02

Niezależnie od tego, czy dotyczy to lodówki, pralki, zmywarki, piekarnika, płyty, okapu, mikrofalówki czy zlewozmywaka – każde z tych urządzeń wymaga okresowej i prawidłowej pielęgnacji. Ważne, aby wykorzystywać do tego skuteczne i bezpieczne detergenty. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

Chłodziarkozamrażarki z zamrażarką górną

2023-09-11

Producenci lodówek z zamrażarką umiejscowioną na górze oferują je w wersjach o rozmaitej wysokości i szerokości, a do tego wyposażanych w nowoczesne systemy i funkcje, które nie tylko pozwalają na prawidłowe i dłuższe przechowywanie żywności, ale przede wszystkim są ciche i energooszczędne. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Stylowe i kompaktowe

Stylowe i kompaktowe chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe

2023-08-02

Chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe to duży segment rynku chłodniczego, cieszący się niemałą popularnością. Tego typu modele mają często niewielkie gabaryty, jednak doskonale sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni, jak i dużym domu. (Fot. Pixabay/MPM)

Czytaj więcej...
Chłodziarki jednodrzwiowe

Chłodziarki jednodrzwiowe powyżej 85 cm wysokości

2023-07-10

Jednodrzwiowe chłodziarki, pomimo niewielkich gabarytów, sprawdzą się w określonych przestrzeniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Do tego odznaczają się praktyczną pojemnością i bogatym wyposażeniem funkcjonalnym. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Chłodziarki jednodrzwiowe

Chłodziarki jednodrzwiowe do 85 cm wysokości

2023-06-05

Lodówki jednodrzwiowe to różnorodna, a jednocześnie funkcjonalna grupa urządzeń. Tego typu modele mają często niewielkie gabaryty, jednak doskonale sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni, akademiku, jak i na kempingu. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Chłodziarki i chłodziarkozamrażarki

Chłodziarki i chłodziarkozamrażarki do zabudowy

2023-06-03

Modele urządzeń chłodniczych do zabudowy można ukryć za drzwiami szafki, dzięki czemu powstanie jednolity ciąg mebli kuchennych. Wybór modelu lodówki przeznaczonego do zabudowy powinien być poprzedzony dokładnym wymierzeniem dostępnej powierzchni i zaplanowaniem miejsca, w którym urządzenie zostanie ustawione. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Ponadczasowy wzorniczo sprzęt wolnostojący

Ponadczasowy wzorniczo sprzęt wolnostojący retro i vintage

2023-05-06

Kuchnie utrzymane w stylistyce retro, vintage, a nawet loftowej nieustająco cieszą się dużą popularnością, tak wśród architektów i projektantów, jak i ostatecznych użytkowników. To za sprawą przytulnej kolorystyki i ponadczasowości. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Kolorowe

Kolorowe serie wzornicze

2023-04-03

Producenci sprzętów gospodarstwa domowego już dawno dostrzegli potrzebę rozmaitego wybarwienia urządzeń. Różnobarwna kolorystyka obejmuje nie tylko pojedyncze sprzęty, które w połączeniu z subtelnymi dodatkami kuchennymi tworzą interesującą, funkcjonalną i personalizowaną całość, ale nierzadko całe serie wzornicze. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Lodówki wielodrzwiowe

Lodówki wielodrzwiowe multidoor

2023-03-04

Wielkogabarytowe, a do tego wielodrzwiowe chłodziarkozamrażarki to, obok konstrukcji typu side by side i multidoor, bardzo pojemne, a do tego praktyczne i funkcjonalne urządzenia. Cechą charakterystyczną tego typu konstrukcji jest zastosowanie najczęściej czterech skrzydeł drzwi, choć na rynku dostępne są również modele trzydrzwiowe, a także pięciodrzwiowe. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Wolnostojące chłodziarki i zamrażarki

Wolnostojące chłodziarki i zamrażarki z możliwością zestawienia

2023-02-03

Czym różni się klasyczny model side by side od modeli zestawianych? Tym, że lodówkę i zamrażarkę możemy umiejscowić zarówno razem, jak i osobno. Z praktycznego punktu widzenia może to mieć ogromny wpływ na wystrój i sposób organizacji przestrzeni kuchennej. Modele lodówek side by side to, bez wątpienia, obok imponującej funkcjonalności przede wszystkim duża pojemność do przechowywania. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Pojemne i funkcjonalne

Pojemne i funkcjonalne lodówki side by side jednobryłowe

2022-12-29

Tradycyjne modele side by side charakteryzują się specyficznym podziałem na części chłodzącą i mrożącą. Istotnym elementem lodówek side by side jest pionowy słupek dzielący urządzenie na dwie połowy. Oferują bardzo dużą pojemność przechowywania produktów, ale nie każdy będzie zadowolony z takiego sprzętu. Sprawdziliśmy, co oferują producenci w tym zakresie. (Fot. Hisense)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket