Artykuły

Domowe klimatyzatory

Domowe klimatyzatory stacjonarne

2023-06-14

Coraz bardziej upalne lata sprawiają, że montaż w domu czy mieszkaniu klimatyzacji zaczyna być nie tylko miłym udogodnieniem, ale w wielu przypadkach wręcz koniecznością. Do tego nowoczesne modele z funkcją pompy ciepła mogą być wykorzystywane również do dogrzewania pomieszczeń, co sprzyja całorocznej użyteczności. (Fot. TCL)

Czytaj więcej...
Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne do domu i biura

2023-04-08

Jednym z efektywniejszych sposobów na radzenie sobie z upałami są klimatyzatory przenośne. Urządzenia te zdobywają coraz większą popularność nie tylko ze względu ze względu na łatwość instalacji, ale i wielofunkcyjność. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Klimatyzatory typu split

Klimatyzatory typu split – komfortowe powietrze

2022-06-12

Rozpoczyna się sezon letni z upałami. Warto zainstalować klimatyzator typu split, który chętnie jest używany w naszych domach. Opisujemy najciekawsze jego funkcje, które zapewniają najlepszy komfort termiczny. (Fot. Hisense)

Czytaj więcej...
Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne wielofunkcyjne

2022-03-27

W warunkach domowych i biurowych najlepiej sprawdzają się klimatyzatory przenośne, ponieważ nie wymagają skomplikowanej instalacji. Mogą nie tylko chłodzić powietrze, ale także je osuszać i służyć jako wentylator.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne nie tylko na lato

2021-06-04

W warunkach domowych i biurowych najlepiej sprawdzają się klimatyzatory przenośne (kompaktowe), ponieważ nie wymagają skomplikowanej instalacji, jak klimatyzacja ścienna typu split i są one atrakcyjne cenowo.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory i klimatyzery

Klimatyzatory i klimatyzery przenośne

2021-05-11

W warunkach domowych i biurowych najlepiej sprawdzają się klimatyzatory przenośne kompaktowe i klimatyzery, ponieważ nie wymagają skomplikowanej instalacji, jak klimatyzacja ścienna typu split, i są atrakcyjne cenowo.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory i

Klimatyzatory i klimatyzery przenośne

2020-05-04

W warunkach domowych i biurowych najlepiej sprawdzają się klimatyzatory przenośne kompaktowe i klimatyzery, ponieważ nie wymagają skomplikowanej instalacji, jak klimatyzacja ścienna typu split, i są atrakcyjne cenowo. (Fot. Columbia Vac)

Czytaj więcej...
Mobilne klimatyzatory

Mobilne klimatyzatory

2017-07-07

Klimatyzatory mobilne mają jednostkę wewnętrzną i zewnętrzną w jednej obudowie (monoblok), a kółka umożliwiają ich swobodne przemieszczanie.

Czytaj więcej...
Klimatyzacja w biurach i sklepach

Klimatyzacja w biurach i sklepach – od kasetonu do biocoolera

2017-07-07

Wybierając urządzenia klimatyzacyjne do biura, bierze się pod uwagę wielkość i liczbę pomieszczeń oraz pracowników, możliwość montażu urządzeń, koszty eksploatacji. 

Czytaj więcej...
Klimatyzacja

Klimatyzacja w miejscu pracy

2017-07-07

Jak podają źródła, spędzamy w pomieszczeniach ok. 80 proc. czasu całego życia. Dlatego też tak bardzo ważny jest odpowiedni klimat w miejscach, w których się przebywa, szczególnie w pracy.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket