Artykuły

Kolumny głośnikowe

Kolumny głośnikowe TAV-806 S/S/C 5.0

2021-04-24

Firma TAGA Harmony, polski producent kolumn głośnikowych i elektroniki audio, wprowadziła do oferty zestaw głośników TAV-806-SSC-5.0, który doskonale sprawdzi się w systemie kina domowego. Modele wchodzące w jego skład kontynuują dziedzictwo swoich poprzedników i potwierdzają, że seria TAGA Audio-Video to wyjątkowo atrakcyjna propozycja w swojej grupie cenowej.

Czytaj więcej...
System głośnikowy

System głośnikowy SBS E2900

2021-03-19

Wielozadaniowe nagłośnienie

Firma Creative powiększyła ofertę o nowe 2.1-kanałowe zestawy głośnikowe. Ciekawą niskobudżetową propozycją jest model SBS E2900. Może on być doskonałym zestawem multimedialnym do komputera lub służyć jako nagłośnienie telewizora w domowym salonie.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

Kolumny głośnikowe Opticon MK2

2021-02-27

Nowa wersja popularnej serii kolumn

Seria kolumn głośnikowych Opticon marki Dali jest dostępna na rynku od ponad 5 lat. Producent postanowił jednak wzbogacić ją o kilka nowych rozwiązań i odświeżyć nieco wygląd kolumn. Rezultatem jest kolejna wersja cenionej przez użytkowników linii Opticon, oznaczona jako Opticon MK2.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

Kolumny głośnikowe TAV-607 5.0

2021-02-27

Zestaw nowej generacji

TAGA Harmony, polski producent kolumn głośnikowych i elektroniki audio, wprowadził do oferty nową generację serii Audio-Video. Nie jest ona ewolucją poprzedniej. To całkowicie nowe podejście do projektowania i brzmienia tej linii, które zaowocowało trzema nowymi modelami: podłogowym TAV-607F, surround TAV-S i centralnym TAV-C.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

Kolumny głośnikowe TAV-607F

2021-01-25

Nowa generacja serii TAGA Audio-Video

Firma TAGA Harmony opracowała nową generację kolumn głośnikowych z serii TAV. Jej reprezentantem jest podłogowy model TAV-607F, który kontynuuje dziedzictwo swoich poprzedników i udawania, że seria TAGA Audio-Video to wyjątkowo atrakcyjna propozycja w swojej grupie cenowej.

Czytaj więcej...
Kolumna głośnikowa

Kolumna głośnikowa Raptor 9

2020-12-06

Seria głośników Raptor marki Wilson, której właścicielem i producentem jest Horn Distribution SA, powiększyła się o kolejny model. Raptor 9, bo o nim mowa, to największe i najmocniejsze kolumny podłogowe należące do wspomnianej serii.

Czytaj więcej...
Głośnik

Głośnik Bluspeaker Boom

2020-06-26

Funkcjonalny model power audio

W ofercie firmy TechniSat dostępny jest stylowy bezprzewodowy głośnik power audio Bluspeaker Boom. Urządzenie obsługuje standard Bluetooth w wersji 4.2. Dzięki bogatej funkcjonalności doskonale sprawdzi się nie tylko podczas domowych imprez, ale również w codziennym użytkowaniu.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

Kolumny głośnikowe Bronze 6G

2020-06-26

Nowa generacja „brązowej” serii

Po zaprezentowaniu swojej najnowszej oferty w czasie wystawy Bristol Hi-Fi Show w lutym tego roku Monitor Audio ogłosił premierę serii Bronze 6G (6. generacji), która oferuje wyższy poziom zarówno pod względem brzmienia, jak i konstrukcji.

Czytaj więcej...
Kolumny

Kolumny Menuet SE

2020-04-28

Firma DALI, w oparciu o dotychczas oferowane modele Mentor Menuet oraz Menuet, zaprezentowała ich stylowo wyglądające rodzeństwo – model Menuet SE – kompaktowy głośnik podstawkowy, w produkcji którego wykorzystano wiedzę i doświadczenie inżynierów i projektantów pracujących dla duńskiego producenta.

Czytaj więcej...
Głośnik

Głośnik Beosound Balance

2020-04-28

Firma Bang & Olufsen ogłosiła wprowadzenie na rynek głośnika Beosound Balance. Powstał on we współpracy z Benjaminem Hubertem z brytyjskiego studia wzornictwa przemysłowego Layer. Głównym założeniem projektu było stworzenie modelu przyjaznego wnętrzom bez uszczerbku dla funkcjonalności i wrażeń akustycznych w dużych przestrzeniach mieszkalnych.

Czytaj więcej...
Kolumna głośnikowa Raptor X

Kolumna głośnikowa Raptor X

2020-02-24

W ofercie marki Wilson pojawiło się kolejne narzędzie dla entuzjastów rozbudowanych systemów kina domowego. Mamy tutaj na myśli uniwersalną konstrukcję kolumny głośnikowej Raptor X, dzięki której można wzbogacić nagłośnienie o dodatkowy wymiar.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

Kolumny głośnikowe Olympica Nova

2019-12-03

Włoski styl i wyjątkowe brzmienie

Firma Sonus faber wprowadza do oferty nową serię kolumn głośnikowych – Olympica Nova. Powstała ona na bazie istniejącej już linii Olympica. Tym samym łączy tradycję i innowacje techniczne, oferując zaawansowane rozwiązania, które stanowią cechę charakterystyczną włoskiej marki.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket