Artykuły

Monitoring otoczenia i… pogody

Monitoring otoczenia i… pogody

2017-02-17

Systemy domowej automatyki oczywiście mają zapewnić nie tylko bezpieczeństwo, ale i wygodę. Stąd też rozbudowana oferta akcesoriów.

Czytaj więcej...
Ostrzeganie przed

Ostrzeganie przed wyładowaniami atmosferycznymi

2017-01-03

Oprócz podstawowych funkcji monitorowania danych klimatycznych stacje pogodowe mogą być wyposażone w funkcję ostrzegania przed wyładowaniami atmosferycznymi.

Czytaj więcej...
Współpraca ze smartfonem

Współpraca ze smartfonem lub tabletem

2017-01-03

Niektóre modele stacji pogody mogą współpracować z urządzeniami mobilnymi, a niektóre do poprawnego funkcjonowania wręcz wymagają wykorzystania smartfona lub tabletu. Taką właśnie stacją pogody jest model wprowadzony na rynek przez firmę Netatmo.

Czytaj więcej...
Jeden system

Jeden system wiele możliwości

2017-01-03

Stacje pogody mogą być elementem rozbudowanego systemu monitorowania. Przykładem takiego rozwiązania jest Moblie Alerts, który umożliwia monitorowanie temperatury wewnątrz pomieszczenia i temperatury zewnętrznej. Pozwala także na pomiar wilgotności powietrza i ocenę jego jakości, a nawet zaalarmuje o zalaniu, otwarciu okna lub drzwi.

Czytaj więcej...
Stacja pogodowa

Stacja pogodowa z aplikacją

2017-01-03

Innowacyjne i funkcjonalne modele stacji pogody mogą współpracować z urządzeniami mobilnymi. Przykładem takiego modelu jest SP 65 marki Meteo, kompatybilny z aplikacją Bluwedr.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket